رفتن به مطلب

لیست بازی هایی که بازی کردی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از قدیمی ها شروع میکنم

return to castle wolfenestein

برای اون موقع خیلی خوب بود.. راستش یه جورایی جنگی بود ولی یه جورایی هم ترسناک بود:banel_smiley_52: من اون موقع کوچیک بودم خوب خیلی میترسیدم از یه سری مراحلش

___________________________________________________________________________________

بازی های بعدی خیلی زیاد بودن و یادم نمیاد. ولی تو 2 سال اخیر هم خیلی بازی کردم مثل dead space :banel_smiley_52: خیلی باحال بود.. بهترین بازی تو عمرم بود. بهترین صدا گذاری رو داشت. گرافیکش حرف نداشت. کنترل کم روی بازی محیط خیلی وحشتناکی رو ایجاد میکرد. خلاصه داستانشم همه چیز داشت،خیانت، حمله ی موجودای عجیب فضایی. اون تیکه هایی که زیرو گراویتی بود(خلا و نبودن کشش زمین) خیلی ترسناک بود. صدا خفه میشد و محیط یکم تار میشد.

پیشنهاد میکنم بازی کنید

لینک به دیدگاه

کلا این EA کمپانی، خیلی خوبه.بازی دیگه ای که خوشم اومده سری need for speed هست. باز این ماشین بازی هم یه سری های بیخودی هم داشت. ولی بهترینش shift بود و carbon . البته از نظر من. :w16:

و یه بازی که قبلا ها بازی میکردم و اونم خیلی ترسناک بود بازی silent hill بود. سایلنت هیل 1 و 2 خیلی ترسناک بود. اون جاهای تاریک و مه که از توش موجودای عجیب جهنمی میومد بیرون. و هم چنین silent hill home coming با اینکه گرافیکش زیاد خوب نبود ولی بازم داستانش و محیط ترسناکش خوب بود. من رو یاد فیلمش مینداخت. :ws37:

بازی بعدی که میگم left 4 dead هست. که قابلیت شبکه هم داره. این بازی هم که تشکیل شده بود از شهر ها و بیمارستان هایی که زامبی ها به اون حمله کردن. من گاهی موقع بازی کردنش از جا میپریدم. گرافیکش بالا نبود. ولی خوب ترسناک بود. چیزی که تو بازیا برای من خیلی مهمه :167:

این بازی 4 نرف بودن که باید از میان هزاران زامبی میگذشتن تا آخر نجات پیدا کنن. اینم اگه بازی نکردین بکنین.

لینک به دیدگاه

و اما بازی بعدی که میخوام معرفی کنم dark sector هست. این بازی شباهت خییییییییلی زیادی به dead space نسخه یکش داره. خیلی شبیه. همون موجودا که یهو به طرفت میدون و اون موجود بزرگ تر که در و دروارارو پر کرده. با توجه به اینکه بازی کن این بازی انکار یه طرف بدنش از همون حیوونای عجیب شده. که قدرت زیادی هم داره.

این بازی هم گرافیکش خوب بود بازی کنین :ws3:

لینک به دیدگاه
کلا این EA کمپانی، خیلی خوبه.بازی دیگه ای که خوشم اومده سری need for speed هست. باز این ماشین بازی هم یه سری های بیخودی هم داشت. ولی بهترینش shift بود و carbon . البته از نظر من. :w16:

و یه بازی که قبلا ها بازی میکردم و اونم خیلی ترسناک بود بازی silent hill بود. سایلنت هیل 1 و 2 خیلی ترسناک بود. اون جاهای تاریک و مه که از توش موجودای عجیب جهنمی میومد بیرون. و هم چنین silent hill home coming با اینکه گرافیکش زیاد خوب نبود ولی بازم داستانش و محیط ترسناکش خوب بود. من رو یاد فیلمش مینداخت. :ws37:

بازی بعدی که میگم left 4 dead هست. که قابلیت شبکه هم داره. این بازی هم که تشکیل شده بود از شهر ها و بیمارستان هایی که زامبی ها به اون حمله کردن. من گاهی موقع بازی کردنش از جا میپریدم. گرافیکش بالا نبود. ولی خوب ترسناک بود. چیزی که تو بازیا برای من خیلی مهمه :167:

این بازی 4 نرف بودن که باید از میان هزاران زامبی میگذشتن تا آخر نجات پیدا کنن. اینم اگه بازی نکردین بکنین.

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

shift کجاش خوب بود؟

left 4 dead هم که چرت بود

مثل بازی های سگا بود:4chsmu1:

من الان age of empire 2 بازی میکنم:ws3:

آنلاین

batlle field bad company 2 هم تازه تموم کردم:w70:

لینک به دیدگاه

من protoype رو هم خیلی دوست دارم. به قول دوستم سر و ته نداشت. ولی خوب بود. همون موقع که تو باکس آفیس دموش رو داد من رفتم تو کارش :ws3: داستانش جالب بود. الکسی که گذشته اش رو فراموش کرده بود.

لینک به دیدگاه
آره خوب تو پیست یکم بده. آره کربن خیلی باحال بود... مخصوصا اون آودی آخرش :w16:

تا حالا ندیده بودم دختری اینجوری خوره بازی باشه:w58:

من استراتژیک دوست میدارم....:viannen_38:

لینک به دیدگاه

the sims 1

the sims 2

the sims 3+tamami packhashoon

hitman

seruis sam

pink panter:ws28:

harry potter

barbie:ws28:

یه بارم کلبه وحشت بازی کردم با اره برقی آدم می کشت،ترسیدم بازی نکردم:ws28:

age of empire این یادم رفته بود...5-6 سال پیش بازی میکردم

لینک به دیدگاه

اولین بازیایی که بعد از آتاری اومد نینجا یک و دو و سه بود روی کومودور 64 که هر سه تاشو تا آخر رفتم... بعد از اونم از استریت فایتر و مورتال کومبات خوشم میومد ولی نه اونقد که تا آخرش برم...

زمانی که pc تازه اومده بود (286) بازی gods و پرنس آف پرشیا خیلی مشهور رود که هردوشو تا آخر بازی کردم

من زمان دانشجویی tomb rider رو خیلی دوست داشتم از شماره 1 تا 6 رو تا آخرشون بازی کردم...

مکس پین یک و دو و مافیا هم که واقعا خوراک بود...

ولی تو این مدت بازی که خیلی ازش خاطره دارم و خیلی باهاش حال کردم بازی ضد تروریستی Rogue Spear بود که 10-11 سال پیش تو صدا سیما بین اتاقای مختلف بصورت شبکه ای بازی میکردیم

لینک به دیدگاه
the sims 1

the sims 2

the sims 3+tamami packhashoon

hitman

seruis sam

pink panter:ws28:

harry potter

barbie:ws28:

یه بارم کلبه وحشت بازی کردم با اره برقی آدم می کشت،ترسیدم بازی نکردم:ws28:

age of empire این یادم رفته بود...5-6 سال پیش بازی میکردم

:ws28:

منم پلنگ صورتی رو بازی میکردم :4chsmu1:

تو پلی استیشن 1

age of empire 2 ماله سال 2000 هست

هنوزم بازی میکنم:w58:

battlefield هم خوفه:w70:

compony of heroes

:w16:

اولین بازیایی که بعد از آتاری اومد نینجا یک و دو و سه بود روی کومودور 64 که هر سه تاشو تا آخر رفتم... بعد از اونم از استریت فایتر و مورتال کومبات خوشم میومد ولی نه اونقد که تا آخرش برم...

زمانی که pc تازه اومده بود (286) بازی gods و پرنس آف پرشیا خیلی مشهور رود که هردوشو تا آخر بازی کردم

من زمان دانشجویی tomb rider رو خیلی دوست داشتم از شماره 1 تا 6 رو تا آخرشون بازی کردم...

مکس پین یک و دو و مافیا هم که واقعا خوراک بود...

ولی تو این مدت بازی که خیلی ازش خاطره دارم و خیلی باهاش حال کردم بازی ضد تروریستی Rogue Spear بود که 10-11 سال پیش تو صدا سیما بین اتاقای مختلف بصورت شبکه ای بازی میکردیم

مکس پیییییییییین :dancegirl2:

لینک به دیدگاه
:ws28:

منم پلنگ صورتی رو بازی میکردم :4chsmu1:

تو پلی استیشن 1

age of empire 2 ماله سال 2000 هست

هنوزم بازی میکنم:w58:

battlefield هم خوفه:w70:

compony of heroes

یادمه اول و دوم دبیرستان age of empire و بازی میکردم!!

عجب بازیی بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...