رفتن به مطلب

تنها راه است که میماند

ارسال های توصیه شده

موجودات متولد می شوند و می میرند و با تولد بودنشان آغاز می گردد؛ در دایره ی هستی در جهت تعالی و کمال خویش تلاش می کنند و در این راه هم چنان پیش می روند تا این که فرتوت شده و می میرند و این مرگ خاتمه ای است بر بودن آنها در این جهانی که با سرعتی هر چه تمام تر به دنبال حفظ بقای خویش نادانسته به سمت فنای خویش در حرکت بوده اند. در نهایت گذرندگان هم چنان در گذر... می آیند و می روند و در این میان انسان متفاوت از سایر موجودات در جستجوی معنایی خود را به در و دیوار زندگی می زند و هر چه بیشتر در پی آن است، دورتر می یابدش... آری؛ به قول هایدگر تنها راه است که می ماند.

روحش شاد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
موجودات متولد می شوند و می میرند و با تولد بودنشان آغاز می گردد؛ در دایره ی هستی در جهت تعالی و کمال خویش تلاش می کنند و در این راه هم چنان پیش می روند تا این که فرتوت شده و می میرند و این مرگ خاتمه ای است بر بودن آنها در این جهانی که با سرعتی هر چه تمام تر به دنبال حفظ بقای خویش نادانسته به سمت فنای خویش در حرکت بوده اند. در نهایت گذرندگان هم چنان در گذر... می آیند و می روند و در این میان انسان متفاوت از سایر موجودات در جستجوی معنایی خود را به در و دیوار زندگی می زند و هر چه بیشتر در پی آن است، دورتر می یابدش... آری؛ به قول هایدگر تنها راه است که می ماند.

روحش شاد:icon_gol:

.

.

.پس اصل بقای انرژی چی ؟

اینکه انرژی هیچ وخت ازبین نمیرود بلکه از حالتی به حالت دیگه تبدیل میشه ..

بعد یعنی چه تنها راه است که می ماند .

من شنیده بودم تنها خوبی هاست که میماند .

لینک به دیدگاه
.

.

.پس اصل بقای انرژی چی ؟

اینکه انرژی هیچ وخت ازبین نمیرود بلکه از حالتی به حالت دیگه تبدیل میشه ..

بعد یعنی چه تنها راه است که می ماند .

من شنیده بودم تنها خوبی هاست که میماند .

هوم؟

این دوتا چه سنخیتی با هم داشتن؟:icon_redface:

یعنی همه م رفتنی هستیم و تنها راه ما که خوبیهایمان باشد ........روشهایمان باشد ......خاطراتمان که باشد و....میماند

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
هوم؟

این دوتا چه سنخیتی با هم داشتن؟:icon_redface:

یعنی همه م رفتنی هستیم و تنها راه ما که خوبیهایمان باشد ........روشهایمان باشد ......خاطراتمان که باشد و....میماند

.

.

.ببخشید سهیل جان ..

.درسته تنها راه است که میماند ...رهرو میرود و راه میماند ..

این رد پای ماست که میماند ..

اینم جمله ادبیاتی !:icon_gol:

لینک به دیدگاه
.

.

.ببخشید سهیل جان ..

.درسته تنها راه است که میماند ...رهرو میرود و راه میماند ..

این رد پای ماست که میماند ..

اینم جمله ادبیاتی !:icon_gol:

8.gifwubpink.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...