رفتن به مطلب

شکست ؟!!!

ارسال های توصیه شده

من اين ترم نشدم

شانسي همه رو قبول شدم!! :w58:

البت هنوز نمره يه 3واحدي نيومده :banel_smiley_52:

مگه تو تموم نکردی:w58:

رشته شما خیلی سخته:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
اشک هایی که هنگام شکست میریزی عرق هایی هستند که هنگام تلاش نریخته ای:sad0:

عرق هایی که خورده ای چی میشه؟ :ws3:

یه بارم قبلا گفتم. من کارشناسی رو 13 ترمه خوندم. :4564:

خب مشکلاتم خیلی زیاد بود. بدشانسی هم زیاد آوردم. یه ترم فقط سه واحد پاس کردم. ولی اصلا تو فکر این حرفا نبودم. از یه سر کار خودمو میکردم. بالاخره تموم شد دیگه. :w16:

لینک به دیدگاه
عرق هایی که خورده ای چی میشه؟ :ws3:

یه بارم قبلا گفتم. من کارشناسی رو 13 ترمه خوندم. :4564:

خب مشکلاتم خیلی زیاد بود. بدشانسی هم زیاد آوردم. یه ترم فقط سه واحد پاس کردم. ولی اصلا تو فکر این حرفا نبودم. از یه سر کار خودمو میکردم. بالاخره تموم شد دیگه. :w16:

ابوالفضل از زندگیت راضی هستی؟

اونی که واقعا به طور معقول میخواستی

یا با شرایط خودتو وفق دادی و احساس رضایت میکنی؟

لینک به دیدگاه
ابوالفضل از زندگیت راضی هستی؟

اونی که واقعا به طور معقول میخواستی

یا با شرایط خودتو وفق دادی و احساس رضایت میکنی؟

سوالای ثخط میپرسی سهیل :ws3:

خیلی کلیه. تو زمینه های مختلف باید بررسی کنی بعد برآیندشونو بگیری ببینی راضی هستی یا نه. (مکانیک برداری :whistle:)

از زندگی مشترکم راضیم. از کار و درآمدم راضی نیستم. از رشته تحصیلیم راضی نیستم چون مطابق با علاقه مندی و استعدادم نبود.

از اینکه در این جغرافیا متولد شدم راضی نیستم. از اینکه در این دوران زندگی میکنم راضی نیستم. از بعضی از آدمهایی که اطرافم رو گرفتن راضی نیستم. از شرایطی که توش پرورش پیدا کردم و بزرگ شدم راضی نیستم. حالا تو بگو ببینم من راضی باشم یا نه؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
سوالای ثخط میپرسی سهیل :ws3:

خیلی کلیه. تو زمینه های مختلف باید بررسی کنی بعد برآیندشونو بگیری ببینی راضی هستی یا نه. (مکانیک برداری :whistle:)

از زندگی مشترکم راضیم. از کار و درآمدم راضی نیستم. از رشته تحصیلیم راضی نیستم چون مطابق با علاقه مندی و استعدادم نبود.

از اینکه در این جغرافیا متولد شدم راضی نیستم. از اینکه در این دوران زندگی میکنم راضی نیستم. از بعضی از آدمهایی که اطرافم رو گرفتن راضی نیستم. از شرایطی که توش پرورش پیدا کردم و بزرگ شدم راضی نیستم. حالا تو بگو ببینم من راضی باشم یا نه؟ :ws52:

منظورم شرایطیه خودت برای خودت ساختی

مثلا من الان 21 ساله هستم و عمیقا دوست دارم برم تو آلمان تحصیل کنم اینکه تو سی سالگی به این آرزوم نرسم و بگم تاثیر شرایط بود این درست نیست ....من از الان میتونم طوری زندگیمو پیش ببرم که دکترا رو اونجا باشم ولی اگه همت نکنم ناشی از اشکال در خودمه

اون چیزایی که تو ایام جوانی میگفتی میخوام برسم به اونا ....به اونا رسیدی؟

لینک به دیدگاه

سوال دومت رو یادم رفت جواب بدم. همه ما باید خودمون رو با موقعیت وفق بدیم. دلیل هم براش دارم. شما یک خرس قطبی رو بیاری تو استوا میمیره. 1000 تاشم بیاری میمیره. چون قابلیت انطباق با شرایط در هیچ موجودی به اندازه انسان زیاد نیست. یه زمانی فکر میکردن سوسک از همه جانداران عالم سخت جان تره. چون بعد از یک مدت به سم هم عادت میکرد و خودش رو منطبق میکرد. ولی امروزه دریافتند که انسان از سوسک هم سخت جانتره و خودش رو با همه شرایط وفق میده. وقتی این جوهره در وجود انسان به صورت طبیعی وجود داره، (نمیگم قرار داده شده چون خیلی ها به خلقت اعتقادی ندارند) یعنی اینکه دلیلی وجود داره. اون دلیل اینه که انسان نیاز داره خودش رو با شرایط وفق بده. پس به همین دلیل این این قابلیت در وجودش هست. و چون هست باید ازش استفاده کرد. من سعی میکنم تا جای ممکن خودم رو با شرایط وفق بدم. هر چند که در این مسیر و انطباق پذیری با محیط، ناممکن وجود نداره. ولی از اونجایی که عمرم محدوده پس یه محدودیتی هم برای منطبق شدن با محیط برای خودم وضع کردم. شرایط از یه حد خاصی برام سخت تر باشه و قابلیت تغییر وضعیت هم موجود باشه شرایط رو به نفع خودم تغییر میدم.

و اما اونچیزی که در حال حاضر به طور معقول از زندگی میخوام با اون چیزی که 10 سال پیش میخواستم فرق میکنه. الان فقط آرامش میخوام و دارم دنبالش میگردم.

لینک به دیدگاه

این کتاب زندگی منو در برهه ای از زمان که به شدت افسرده بودم، نجات داد:

همه آنچه که انجام دادم , نتیجه داد

لسنی گارنر.

تقدیم به افسردگان این تاپیک. دی:

لینک به دیدگاه
منظورم شرایطیه خودت برای خودت ساختی

مثلا من الان 21 ساله هستم و عمیقا دوست دارم برم تو آلمان تحصیل کنم اینکه تو سی سالگی به این آرزوم نرسم و بگم تاثیر شرایط بود این درست نیست ....من از الان میتونم طوری زندگیمو پیش ببرم که دکترا رو اونجا باشم ولی اگه همت نکنم ناشی از اشکال در خودمه

اون چیزایی که تو ایام جوانی میگفتی میخوام برسم به اونا ....به اونا رسیدی؟

این خیلی خوبه که تو چیزی رو در این سن میخوای. حالا رفتن به آلمان یا هر چیز دیگه. همین که یه چیزی داری که میخوای بهش برسی از خیلی ها جلوتری. من خودم تو 21 سالگی هیچ ایده آلی نداشتم. خیلی ها سنشون از تو بیشتره و هنوز هیچ ایده آلی ندارن. اولین قدم همینه. من همینم نداشتم. همش تو فکر این بودم که تا آخر ماه میتونم با حقوقم به همه بخشهای زندگیم بدون درد و خون ریزی سرو سامون بدم یا نه. اصلا تو فکر آینده نبودم. انقدر درگیری روزمره ام زیاد بود که به فکر برنامه ریزی برای آینده نبودم. فقط تلاشه که باعث میشه انسان از اون وضعیت گذر کنه و به یه آرامش نسبی برسه تا سر فرصت بشینه فکر کنه و ببینه چی میخواد از زندگی. بعد بیاد براش برنامه ریزی کنه و مسیر درست رسیدن به خواسته اش رو شناسایی کنه و در مرحله آخر میمونه تلاش طبق برنامه از پیش تعیین شده و قدم گذاشتن در مسیر انتخاب شده جهت رسیدن به هدف. تو همه اون مراحل قبلی رو طی کردی. میدونی چی میخوای. و میدونی راهش چیه. تو آسون ترین قسمتش به نظرم گیر کردی. همه چیزو میدونی. بی دغدغه فقط باید طبق برنامه عمل کنی. این دغدغه نداشتن خیلی مهمه. تو دیگه دغدغه نداری وقتی مسیرو شناختی و برنامه داری. قوانین طبیعی هم میگه اگه در این مسیر تلاش کنی غیر ممکنه به اون نقطه و سرمنزل نرسی. پس با خیال راحت و آرامش خیال فقط اولین قدم رو بردار. قدم های بعدی در پی قدم اول. وقتی تو مسیر میفتی قدم اولو برداشتی یه دفه به خودت میای میبینی هدف نزدیکه نزدیکه و همه مسافتو طی کردی و چه قدر آسون بود و من فکر میکردم غیر ممکنه. ولی قدم اولو برداشتم و افتادم تو مسیر. راه منو به اینجا کشوند. همین.

لینک به دیدگاه
این کتاب زندگی منو در برهه ای از زمان که به شدت افسرده بودم، نجات داد:

همه آنچه که انجام دادم , نتیجه داد

لسنی گارنر.

تقدیم به افسردگان این تاپیک. دی:

بابا همه قوانین طبیعت در همین جمله که اسم کتاب هم هست خلاصه میشه. نیوتن بدبختم همینو گفت کلا تو زندگیش.

واقعا همه آنچه که انجام میدهیم بدون کم و کاست نتیجه میده. خیلی روان و راحته این جمله. و هممون میفهمیم که منظورش چیه. ولی اعتقاد قلبی نداریم بهش. دلیلشم اینه که افرادی رو میبینیم که بدون اینکه چیز با ارزشی انجام بدن نتایج باارزشی میگیرن. خوب در جامعه ضد ارزش از این اتفاقات میفته. ولی این مثال ها این قانون رو که هر آنچه انجام دهی نتیجه همان مقدار میشود، نقض نمیکنه.

لینک به دیدگاه
مشروطیت :ws3:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

اون موقع که در آستانه اخراج از دانشگاه تو سال ششم تحصیلت قرار میگیری هم خنده داره نه؟ :w000:

درد مشروط شده را مشروط شده میداند :4564: نه بچه خرخونایی مثل تو. :w000:

تو این تاپیک اسپم نکنیم. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...