رفتن به مطلب

درجستجوی کتاب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گرامی:icon_gol:

زمانی که دردوران ابتدایی بودم از زیر زمینی خانه مادربزرگم کتابی پیدا کردم که هیچ مشخصاتی نداشت

نه روی جلدی نه پشت جلدی

ماجرا تقریبا به بیست سال پیش برمیگردد

من اون کتاب رو که یک داستان تخیلی درمورد اینده بود رو خوندم ولی موقعی که با خودم به خونه میبردمش گمش کردم

داستان دریک شهر خیالی که گنبدی سبز داره وفک کنم رباتها در حال حکومت بر مردمند اتفاق میفته که دراخر داستان قهرمان کتاب موفق به شکستن گنبد سبز رنگ ورهایی میشه وبخار سبز حاکم بر شهر هم از اونجا خارج میشه

حالا اینا تقریبا چیزایی بود که به یادم اومده

هرکدوم از دوستان اگه بتونن نشونی از اون کتاب به من بدن منت دارم خواهند کرد

داستانی بود که خیلی از خوندنش مشعوف شده بودم

امیدوارم یکی از شماها بتونید دراین زمینه منو راهنمایی کنید

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

این تاپیک منو یاد گمشده خودم انداخت

حدود 15 سال پیش ادم عید بود اون موقع من یه کارتون از شبکه 2 دیده بودم که خیلی قشنگ و رویایی بود اما موفق نشدم تا آخرشو ببینم , اسمشم یاذم نمیاد فقط یه قسمت هایی ازش تو ذهنم مونده , تلویزیونم که تمام برنامه هاشو 100 بار تکرار میکنه دیگه اون کارتونو نشون نداد , خیلی دوس داشتم اونو میدیدم !:ws44:

امیذوارم این کتابو کسی خونده باشه و کمکتون کنه :icon_redface:

لینک به دیدگاه
این تاپیک منو یاد گمشده خودم انداخت

حدود 15 سال پیش ادم عید بود اون موقع من یه کارتون از شبکه 2 دیده بودم که خیلی قشنگ و رویایی بود اما موفق نشدم تا آخرشو ببینم , اسمشم یاذم نمیاد فقط یه قسمت هایی ازش تو ذهنم مونده , تلویزیونم که تمام برنامه هاشو 100 بار تکرار میکنه دیگه اون کارتونو نشون نداد , خیلی دوس داشتم اونو میدیدم !:ws44:

امیذوارم این کتابو کسی خونده باشه و کمکتون کنه :icon_redface:

خب منم امیدوارم حداقل کسی اسم کتاب رو بدونه

درمورد کارتونه هم یه چیزایی تعریف کن شاید پیداش کردیم برات

دی:

لینک به دیدگاه
خب منم امیدوارم حداقل کسی اسم کتاب رو بدونه

درمورد کارتونه هم یه چیزایی تعریف کن شاید پیداش کردیم برات

دی:

مشکل اینه که چیز زیادی ازش یادم نمیاد , آخه اونموقع خیلی کوشولو بودم :banel_smiley_4:

فقط میدونم چون تا اون زمان کارتونی مثل اون پخش نشده بود دوس داشتم ببینم:icon_redface:

یه اسب کوچولو شخصیت اصلی داستان بود که نمیدونم چی کاره بود :ws3:

یه جنگل بود که تو یه قسمتی از اون که از دید دیگران پنهون بود قلعه ای بود که پسری توش زندگی میکرد فکر کنم جادوگر بود یه روز یه دختری که برای آوردن آب به چشمه میره اون قلعه رو میبینه و از روی کنجکاوی واردش میشه بعد اونجا زندونی میشه ...... یادم پسر دختره رو بالای قلعه میبند بعد یه صحنه هایی مثل ترک خوردن دیوارها و خراب شدن قلعه اتفاق میافته:ws3: .... بعدش نمیدونم چی میشه !:ws3:یادم وقتی این کارتونو میدیدم یه جورایی میترسیدم :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

:hi:سلام دوستان عزيز

من دنبال كتاب هاي كاربردي هستم منظورم كتابيه كه بتونه توي كارهاي عملي به درد بخوره

اما ظاهراً كتاب هايي كه بتونه توي اغلب موارد كمك كننده باشه رو پيدا نمي كنم :JC_thinking:مثلاًيه كتابي رو مي خوام كه بتونم ازش توي طراحي زهكش در فضاي سبز استفاده كنم .آخه من توي خوزستان زندگي مي كنم واينجا به علت شوري زياد آب قبل از ايجاد فضاي سبز و كشت چمن بايد نصب زهكش هاي زيرزميني انجام بشه هر مطلبي هم كه مي خونم مربوط به زهكشي در اراضي كشاورزيه كه به درد من نميخوره چون مساحت هاي مورد نظر من كمه مثلا هرقطعه 500 متر مربع:viannen_38:از هر كس هم مر چي مي پرسم اطلاعات مختصري راجع به طراحي زهكش داره :smiley-gen165:

آياكسي اطلاعات علمي كاربردي ويا تجربه اي در اين زمينه داره ؟:icon_pf (72):

لینک به دیدگاه

سلام هانا جان ؛ به انجمن خودت خوش اومدي

چرا به بخش تخصصي " مهندسي فضاي سبز " مراجعه نمي كن ؟ شايد اونجا بتوني پاسخت رو دريافت كني . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بهترین کتاب هایی رو که خوندید معرفی کنید

مهسیمای عزیز فک کنم برای این موضوع تاپیک مجزایی وجود داره اگرهم وجود نداشته باشه خودت زحمتشو بکش وبانی خیر شو

منم دوسه تا کتاب خوب هست که معرفی میکنم خدمت دوستان:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهسیمای عزیز فک کنم برای این موضوع تاپیک مجزایی وجود داره اگرهم وجود نداشته باشه خودت زحمتشو بکش وبانی خیر شو

منم دوسه تا کتاب خوب هست که معرفی میکنم خدمت دوستان:icon_gol:

مرسی :icon_gol: خواهش میکنم من تاپیکشو میزنم:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...