رفتن به مطلب

مقررات انضباطي

Fakur

ارسال های توصیه شده

مقررات انضباطي

- رعايت ادب و احترام نسبت به رياست ، معاونين ، اساتيد وكاركنان

- رعايت حسن رفتار واخلاق با ديگر دانشجويان

- رعايت بهداشت ونظافت فردي و همكاري با دانشجويان ديگر و مسئولين در پاكيزه نگه داشتن فضاي آموزشي

- خودداري از بكار برد وسايل تجملي وآرايشي پرهيز از به همراه آوردن اشياء گرانبها و وسايل غير مرتبط با امور تحصيلي

چگونگي رعايت پوشش وظاهر اسلامي

منظور از پوشش متعارف اسلامی برای دانشجویان اعم از آقایان و خانمها این است که ظاهر عرف شرعی را رعایت نمایند .

آقایان : پوشیدن لباسهای ساده که با شئونات جامعه اسلامی مطابقت داشته باشد .

خانمها : حدود پوشش وحجاب اسلامی را بطور کامل با پوشیدن مانتو یا چادر بدون پیدایی مو وآرایش رعایت نمایند .

موارد تخلف وسهل انگاری که قابل پیگیری ورسیدگی خواهد بود

1- پوشیدن لباسهای تنگ ، مارک دار ، مدلهای غیرمعمول و شلوار کوتاه .

2- آرایش وپیدایی بخشی از مو در خانمها

3- پوشیدن حوراب نازک وپانما یا کفش بدون جوراب (خانمها و آقایان)

4- اقدام به هرگونه رفتار وپوشش خلاف شئونات اخلاقی ، مصرف عطرهای تند، ناخنهای بلند لاک زده و غیر عادی ، ظاهر آرایش کرده ، پوشیدن کفشهای صدادار وپاشنه بلند غیر متعارف

چگونگي رعايت پوشش وظاهر اسلامي

منظور از پوشش متعارف اسلامی برای دانشجویان اعم از آقایان و خانمها این است که ظاهر عرف شرعی را رعایت نمایند .

آقایان : پوشیدن لباسهای ساده که با شئونات جامعه اسلامی مطابقت داشته باشد .

خانمها : حدود پوشش وحجاب اسلامی را بطور کامل با پوشیدن مانتو یا چادر بدون پیدایی مو وآرایش رعایت نمایند .

موارد تخلف وسهل انگاری که قابل پیگیری ورسیدگی خواهد بود

1- پوشیدن لباسهای تنگ ، مارک دار ، مدلهای غیرمعمول و شلوار کوتاه .

2- آرایش وپیدایی بخشی از مو در خانمها

3- پوشیدن حوراب نازک وپانما یا کفش بدون جوراب (خانمها و آقایان)

4- اقدام به هرگونه رفتار وپوشش خلاف شئونات اخلاقی ، مصرف عطرهای تند، ناخنهای بلند لاک زده و غیر عادی ، ظاهر آرایش کرده ، پوشیدن کفشهای صدادار وپاشنه بلند غیر متعارف

نظر شما در مورد مقررات انضباطی چیست؟

لطفآ بصورت علمی و آکادمیکی نظر بدهید.

لینک به دیدگاه
یک خبرنگار فرانسوی وقتی از ایران رفت گفت:

شهوت برنگیزترین لباس پوشان در ایران زندگی می کنن.

لطفآ بصورت علمی و آکادمیکی نظر بدهید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

لطفآ بصورت علمی و آکادمیکی نظر بدهید. :icon_gol:

توی این باشگاه حرف واقعیت زدن محکومیت داره من ساکت بشینم

من دانشجوی ستاره دار هستم.

لینک به دیدگاه
توی این باشگاه حرف واقعیت زدن محکومیت داره من ساکت بشینم

من دانشجوی ستاره دار هستم.

دوست عزیز , منم این تاپیک رو برای حرف زدن ایجاد کرده ام. اما نقل قول یک بیان مضخرف از یک خبرنگار فلان جا که منبعش هم نقل نشده , واقعآ حرف زدنه.

شما میخوای دانشجوی ستاره دار باش میخوای ژنرال باش. من میگم : در مورد این قوانین یکم حرف بزنیم ببینیم کجاش درسته کجاش غلط .

و اینکه چرا با دانشجو مثل بچه کودکستانی رفتار میشه و اینکه بعضی از دانشجویان بچه صفت هم باعث میشن که این مقررات تنظیم بشه که به نظر من بی احترامی به شعور دانشجوست. میگم اینجوری بحث کنیم نه اینکه حرف های بی ربط و بیجا بزنیم و اسمشم بذاریم حرف زدن.

امیدوارم منظور منو متوجه شده باشید. مرسی

لینک به دیدگاه

اینا همه اش در جهت محدود کردن دختراست.بینین 90 درصدش مربوط به دخترا میشه. نگین بچه صفت. جلوی دخترهارو دم در میگیرن و بدترین توهینارو میکنن.

نمیدونید چه حالی داره وقتی یه مرد عامی که گذاشتنش دم در جلوتو میگیره میگه: ببینم چاک مانتوتو. اگر لبخند بزنی بهت میگه نیشتو ببند. اگر اخم کنی برات شاخ و شونه میکشه. اینایی که میگم رو با چشم خودم دیدم و با گوشای خودم شنیدم. خوب خیلی از دخترا رعایت میکنن این موارد مثلا انظباطی چون نمیخوان اون مردای بی سروپا دم در بهشون توهین کنن.

زور کی تو دانشگاه به حراستی میرسه؟

این همه زحمت میکشن برن دانشگاه بعد اون حراستی راحت میتونه زیرپاشونو خالی کنه.

لینک به دیدگاه

حالا اگه یک لحظه اینجوری فکر بکنیم که بعضی از دانشجو ها هم محیط دانشگاه را با تی پارتی اشتباه میگیرند و اینم قبول بکنیم , این نتیجه رو میگیریم که اون بعضی ها باعث میشن که اون مرد عامی به خودش حق بده که اون رفتار رو بکنه. رفتار و طرز لباس و آرایش بعضی از دانشجویان باعث میشه که تر و خشک با هم بسوزند. شما اینطوری فکر نمیکنید.

خیلی از دانشگاهها حتی تو ترکیه هم لباس مخصوص دانشجویی دارند و همه یکدست و مرتب لباس میپوشند و محیط نشون میده که اونجا محل درس و دانش و تحقیق هست . در حالی که این سیما را شما نمیتونید تو صحن دانشگاههای ما ببینید. بعضی از پسر ها و دختر ها مثل مانکن ها رفتار میکنند و هیچ شباهتی به دانشجو ندارند.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز , منم این تاپیک رو برای حرف زدن ایجاد کرده ام. اما نقل قول یک بیان مضخرف از یک خبرنگار فلان جا که منبعش هم نقل نشده , واقعآ حرف زدنه.

شما میخوای دانشجوی ستاره دار باش میخوای ژنرال باش. من میگم : در مورد این قوانین یکم حرف بزنیم ببینیم کجاش درسته کجاش غلط .

و اینکه چرا با دانشجو مثل بچه کودکستانی رفتار میشه و اینکه بعضی از دانشجویان بچه صفت هم باعث میشن که این مقررات تنظیم بشه که به نظر من بی احترامی به شعور دانشجوست. میگم اینجوری بحث کنیم نه اینکه حرف های بی ربط و بیجا بزنیم و اسمشم بذاریم حرف زدن.

امیدوارم منظور منو متوجه شده باشید. مرسی

قانون همیشه قانون هست اگرچه به نفع ما نباشه

ما قوانین رو مینویسیم حالا توی محدودیت قرار دادن چند دانشجوی بقل شما بچه باعث میشن قوانین اینطور برای ما سخت بشه توی دین ما که خیلی راه فرار زیاده خیلی کامله ذکر شده که به قانون خدا احترام بزارین من نمیدونم چرا همچین پستی رو نوشتی ولی در مملکتی که از بی قانونی قانون نوشته میشه حرف زده نشه بهتره

من ستاره دارم نه هیچ چیز دیگه برای اینکه به قانون که نوشته نشده اعتراض کردم احساس کردم اینقدر فهیم باشی که من به شما اعتراض نکردم من از قانونهای نانوشته اعتراض کردم

بازم اگه به شما بی احترامی کردم تمام قد معذرت می خوام وجلو شما سر خم می کنم

لینک به دیدگاه
قانون همیشه قانون هست اگرچه به نفع ما نباشه

ما قوانین رو مینویسیم حالا توی محدودیت قرار دادن چند دانشجوی بقل شما بچه باعث میشن قوانین اینطور برای ما سخت بشه توی دین ما که خیلی راه فرار زیاده خیلی کامله ذکر شده که به قانون خدا احترام بزارین من نمیدونم چرا همچین پستی رو نوشتی ولی در مملکتی که از بی قانونی قانون نوشته میشه حرف زده نشه بهتره

من ستاره دارم نه هیچ چیز دیگه برای اینکه به قانون که نوشته نشده اعتراض کردم احساس کردم اینقدر فهیم باشی که من به شما اعتراض نکردم من از قانونهای نانوشته اعتراض کردم

شما بزرگواری. من هم منظور خاصی نداشتم دوست عزیز. کلآ این مباحث باعث میشن ما کمک کنیم که چند نفر به خودشون بیان و این خیلی خوبه. ممنونم از لطف و بزرگواری شما.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...