رفتن به مطلب

مشکلات شما

mona_serendipity

ارسال های توصیه شده

• 4 ماه بعد...
حجم آلبوم عکس ها رو چجوری میشه زیاد کرد؟

منظورتون آلبوم پروفایلها هست؟؟

به قسمت Option برید ودر قسمت آلبوم(اسم خاطرم نیست)همه اختیارت مثل تعداد عکس هر آلبوم .... مقدار سایز... مشخص و قابل تغییر است

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز باید برای تنظیم این قسمت، برای هر گروه کاربری بطور جداگانه مقدارش رو تغییر بدی. برای یک گروه خاص می تونی جم کمتر و برای یک گروه خاص حجم بیشتر بذاری. برای اینکار یک گروه کاربری رو از کنترل پنل > گروه های کاربری > تنظیمات گروه کاربری > گروه مورد نظرت رو ویرایش کن، بعد صفحه ی جدید که باز شد، یک بخش برای تنظیمات مجوزهای آلبوم کاربر داره، از اونجا می تونی این تغییرات رو انجام بدی. :w139:

لینک به دیدگاه

خوب مونا هم از طریق پنل مدیریت vbulletin توضیح داد دیگه. منظورت از طریق vbulletin چیه؟ :ws38:

اگه منظورت اینه که هر کاربر واسه خودش بتونه این حجم رو تغییر بده که اینکار نمیشه.

تو پنل مدیریت واسه هر گروه کاربری حجمی در نظر گرفته میشه که کاربر نمیتونه اونو تغییر بده. مثل حجم و اندازه ای که واسه آواتار یا عکس شخصی در نظر گرفته میشه.

لینک به دیدگاه
خوب مونا هم از طریق پنل مدیریت vbulletin توضیح داد دیگه. منظورت از طریق vbulletin چیه؟ :ws38:

اگه منظورت اینه که هر کاربر واسه خودش بتونه این حجم رو تغییر بده که اینکار نمیشه.

تو پنل مدیریت واسه هر گروه کاربری حجمی در نظر گرفته میشه که کاربر نمیتونه اونو تغییر بده. مثل حجم و اندازه ای که واسه آواتار یا عکس شخصی در نظر گرفته میشه.

میدونم:ws52:

مونا گفت فهمیدم

تشکر هم کردم

:w72:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام

من چطور می تونم مثل همین انجمن

که کنار هر انجمن عکس مربوطه گذاشتید رو بزارم مثل قسمت فتوشاپ که عکس فتوشاپ گذاشتید ممنون میشم کمکم کنید قالببم قالب همین انجمن هست تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

من چطور می تونم مثل همین انجمن

که کنار هر انجمن عکس مربوطه گذاشتید رو بزارم مثل قسمت فتوشاپ که عکس فتوشاپ گذاشتید ممنون میشم کمکم کنید قالببم قالب همین انجمن هست تشکر

اين سوال به طراحي سايت مربوط ميشه .............. احتمالا با php خواهد بود .......

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام

من نمی دونم این مشکلا کجا باید بگم یعنی جایی پیدا نکردم

وقتی با یاهو مسنجر گوشیم می خوام وصل بشم این پیغاما می ده:

Msisdn is empty string(code:920)

داخل تنظیماتش هم یه جای خالی واسهmsisdn داره:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...