رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این واکسن بازی ها در نوع خودش شده سوژه اما تحربیات عجیب و غریبی میکنن و ما هم میبینیم .....

اما من از تجربه خودم میگم کسی هم اگر زده بگه ....

دو واکسن تا حالا زدم یکی کار بچه های بالا :ws28: و مدتی پیش هم دوستان اسپوتنیک رو زدن .....البته نگفتم روسی زده بودم و دوست داشتم ساخت بچه های بالا رو هم تجربه کنم (البته یواشکی دیگه )  ...

واکسن بچه های بالا که حرف نداره روش کامنتی ندارم اما در مورد فرآورده روسی با یک چیزش خیلی حال کردم که به وقتش میگم ......ولی کلا کسی چیزی تزریق کرده ؟ تجربش رو بگه چون من تجربه توپی کردم ......

اینو آزاد نمیفروشن ؟ صد تا بگیریم ؟:ws28: .

آقا این شناسه رو دوباره بکنید levrone چون این لامصب بیشتر از اینکه واکسن باشه یک ابر .......... (بماند)  ......هر کی از دوستانم اینو زده اتفاق خاصی رو تجربه نکرده فقط دو سه نفر دو ساعت داغ کردن بعدشم هیچی حالت خاصی نداشتن ... اما من زدم عاشقش شدم بازم میخوام آزاد پیدا میشه صد تا بگیریم ؟ باید پاشم برم روسیه پیش سرگی اینا این لامصب بد کوفتیه ....

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۲۲ در ۰۴:۳۵، wheeler گفته است :

این واکسن بازی ها در نوع خودش شده سوژه اما تحربیات عجیب و غریبی میکنن و ما هم میبینیم .....

اما من از تجربه خودم میگم کسی هم اگر زده بگه ....

دو واکسن تا حالا زدم یکی کار بچه های بالا :ws28: و مدتی پیش هم دوستان اسپوتنیک رو زدن .....البته نگفتم روسی زده بودم و دوست داشتم ساخت بچه های بالا رو هم تجربه کنم (البته یواشکی دیگه )  ...

واکسن بچه های بالا که حرف نداره روش کامنتی ندارم اما در مورد فرآورده روسی با یک چیزش خیلی حال کردم که به وقتش میگم ......ولی کلا کسی چیزی تزریق کرده ؟ تجربش رو بگه چون من تجربه توپی کردم ......

اینو آزاد نمیفروشن ؟ صد تا بگیریم ؟:ws28: .

آقا این شناسه رو دوباره بکنید levrone چون این لامصب بیشتر از اینکه واکسن باشه یک ابر .......... (بماند)  ......هر کی از دوستانم اینو زده اتفاق خاصی رو تجربه نکرده فقط دو سه نفر دو ساعت داغ کردن بعدشم هیچی حالت خاصی نداشتن ... اما من زدم عاشقش شدم بازم میخوام آزاد پیدا میشه صد تا بگیریم ؟ باید پاشم برم روسیه پیش سرگی اینا این لامصب بد کوفتیه ....

سه چهار مدل واکسن دیگه هم میزدی تست میکردی ببینی کدوم بهتره :ws3:

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۲۴ ه‍.ش. در ۲۱:۱۳، Mohammad Aref گفته است :

سه چهار مدل واکسن دیگه هم میزدی تست میکردی ببینی کدوم بهتره :ws3:

آخه هی میگن زدن کج شدن ، آهن ربا شدن ، سکته کردن و............گفتم ببینم چی میگن ملت شاید ما هم آهن ربا شدیم خودم میرم تو کارخونه فولاد ساعتی پول میگیرم جای مگنت سپراتور وا میسم :ws28: با دستام همات و مگنت رو میگیرم ....حالا اینایی که آهنربا شدن رو هنوز ندیدم ببینم عدد گوس مگنتشون چقدره استخدامشون کنم :ws28: اگر بالا باشه استفاده کنیم دیگه .....
ولی من زدم گنده شدم انگار پپتاید زدم ......من به جای آهنربا ترمیناتور شدم :ws28:

لینک به دیدگاه

سلام 

یادتون هست همه میگفتن ما که نمیزنیم الان همه زدن 

از هیچکدم نزدم و امتحان هم نکردم البته برای تست بالینی مرحله 3 کوو ایران ثبت نام کردم ، شرمنده دیگه در حال حاضر خاطره ای ندارم بعدا مزاحم میشم

البته  تا جای که میدونم فخرا هم هست که مربوط میشه به سپاه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۲۷ ه‍.ش. در 09:24، Mohammad-Ali گفته است :

سلام 

یادتون هست همه میگفتن ما که نمیزنیم الان همه زدن 

از هیچکدم نزدم و امتحان هم نکردم البته برای تست بالینی مرحله 3 کوو ایران ثبت نام کردم ، شرمنده دیگه در حال حاضر خاطره ای ندارم بعدا مزاحم میشم

البته  تا جای که میدونم فخرا هم هست که مربوط میشه به سپاه

والا من بیشتر یادمه همه غر میزدن که چرا نیست بزنیم و حاظر بودن هر آشغالی رو بزنن اما از تفکرت خیلی خوشم اومد ...منم دومین واکسنی که روم تست شد داخلی بود ...اولی روسی و دومی هم داخلی ....

حالا اگر باز یقمونو نگیرن یک چیز دیگه فرو کنن ....یک دوست نظامی دارم پزشکه و هر چی رو میخواد تست کنه اول یقه منو میچسبه ....منم انتقاممو ازش گرفتما البته ...

این تو اون کارگروهه ساخت بود و مارو یقه کرد زد گفتم بزن تو هم یک دستو بال مفت میخوای هی فرو کنی بیا .....اونم ازم خواست نگم اسپوتنیکو قبلا زدم اما الان مهم نیست میگن دوز اول هر آشغالی زدن  میتونن داخلی رو بزنن ....

اولیه عوارض یا بهتره بگم تغییراتی  تو بدن ایجاد میکنه اما بعد از حدود 45 روز حالا داخلی رو نمیدونم باید صبر کنم ببینم ولی داخلیه هیچ حس بد و لرزو این چیزا نداشت فقط مردک یابو علفی بد تزریق کرد ....یک طالبیه اون شونه تزریق باسن نیست که الاغ با اون سوزن خرکی میزنی با سوزن انسولین هم میتونی بزنی ....

برای روسیه  سه بار طی هفته قبل تحت نظر قرار گرفتم ولی فقط یک تغییراتی ......ولش کن به موقع خودشون اعلام میکنن ......سیتی اسکن و ام آر آی و......گرفتن و موردی نبود ....

فقط در این حد بگم اگر یهو موهات بلوند شد یا چشمات رنگش عوض شد اصلا تعجب نکن ، البته این مال روسهاست و نمیدونم اونایی که بهشون زدن هم این تجربه رو داشتن یا نه .....شاید هم به من نساخته چون مثل یک هورمون خیلی قوی چند روز باد کرده بودم و بعدشم رنگ موها که هر روز تعدادیش عوض میشه ...ولی کادر درمان اونجا هیچ کدوم این تغییرات رو نداشتن ....هر روز عکس  میگیرم آروم آروم به تعدادشون اضافه میشه ....

شاید هم با داروهایی که مصرف میکردم تداخل داشته نمیدونم ولی فعلا مشخص نیست ....اینا نظراته دوستان پزشکه ........

هیچ کس روز اول  نپرسید چی میزنی و چی میخوری و چته که ......هینجوری با اون صدای نکرش صدا کرد فرو کرد .....

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

خب من که نصیبم نشد بتوانم تست بالینی کوو انجام بدم.

اولین چیزی که می توان گفت صف بی نظم و محل انتظار شلوغ که ممکنه همونجا بگیرید. نکته بعد اینه شایعه کردند نمی  دونم واکنش برگ است سوزن برگ و... نه اینطورها نیست . اتفاق عجیبی نیافتاد فقط یکم به اطراف قفسه سینه فشار می امد (تیر می کشید) که فشار عصبی هم می توانست باشه مرحله دوم انگار ده به زانو الان هم با اجازتون سرما خوردم ولی یه چیزی چرا 90 درجه می زنند ؟

لینک به دیدگاه
9 ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است:

خب من که نصیبم نشد بتوانم تست بالینی کوو انجام بدم.

اولین چیزی که می توان گفت صف بی نظم و محل انتظار شلوغ که ممکنه همونجا بگیرید. نکته بعد اینه شایعه کردند نمی  دونم واکنش برگ است سوزن برگ و... نه اینطورها نیست . اتفاق عجیبی نیافتاد فقط یکم به اطراف قفسه سینه فشار می امد (تیر می کشید) که فشار عصبی هم می توانست باشه مرحله دوم انگار ده به زانو الان هم با اجازتون سرما خوردم ولی یه چیزی چرا 90 درجه می زنند ؟

چیو 90 درجه میزنن ؟ سوزنو ؟ باز برو شکر کن مثل خنجر فرو نکرد ......

اما من هنوزم موندم چرا واکسنا رو تو شونه میزنن .......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...