رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام 

زمینی است که چند سالی از خرید آن می گذرد 

این زمین در گل خندان واقع شده است و بدون سند می باشد البته دستنویس دارد که حالا نمی دونم فایده دارد یا نه.

این زمین ماجرای دارد مال بابام است که چند سال قبل قرار بود از طرف شهرداری به پدرم زمین بدن منطقه 22 که ندادن البته معلوم بود نمی دن !

خلاصه بعد از سرکاری های طولانی مقداری پول بهشون دادن که پدر ما اومد اونجا را گرفت انم (اگر اشتباه نکنم چون سنم کم بود ) دستنویس که حالا خودشم نیست !

بعد ..... نمی دونم سر و کله داماد کجا پیدا شد پدر ما هم کارگر ساده فکر می کرد هم مثل خودشن !

خلاصه اینطوری بگم الان نه پول هست نه زمین قبلا مشتری بود نفروخت الان هم که آقا قهر کرده با پدرم خودش و رفیقاش میروه سر زمین حتی کلید هم به پدرم نمیده جالب نیست حکایت ما . پولمون تو جیب شهرداری بود بهتر بود .

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

حقیقتاً انقدر گنگ و پراکنده گفتی من چیزی نفهمیدم :ws3:

فقط فهمیدم یه زمین گرفتین که یه سند دست نویس داره فقط. ولی مشکل اصلی رو نفهمیدم چیه؟

اینکه سند نداره؟ یا اینکه یکی دیگه تصرفش کرده یا یکی دیگه سند داره یا .... ؟

داماد کیه این وسط؟ ?

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۱۳ در ۲۲:۳۴، Mohammad Aref گفته است :

حقیقتاً انقدر گنگ و پراکنده گفتی من چیزی نفهمیدم :ws3:

فقط فهمیدم یه زمین گرفتین که یه سند دست نویس داره فقط. ولی مشکل اصلی رو نفهمیدم چیه؟

اینکه سند نداره؟ یا اینکه یکی دیگه تصرفش کرده یا یکی دیگه سند داره یا .... ؟

داماد کیه این وسط؟ ?

سلام تازه سعی کردم بخش بخش بگم که واضع هم باشه .

ببین یک زمینه در گل خندان واقع شده که تبدیل شده به یه چهار دیواری و.... / این زمین سند ندارد / فقط یه چیزی دارد که می گویید این زمین به متراژ فلان از توسط فلانی خریداری شده/ 

این قرار داد به منزله سند نیست !

به نظرتون راهی داره سند بگیریم یا طوری بفروشیم از شرش راحت بشیم اشتباه نشه زمین شر نیست شراکت شر است. فکر کنم در واتساپ براتون فرستادم

من خودمم نمیدونم داماد چیه ?

لینک به دیدگاه
در ۲۲ ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

سلام تازه سعی کردم بخش بخش بگم که واضع هم باشه .

ببین یک زمینه در گل خندان واقع شده که تبدیل شده به یه چهار دیواری و.... / این زمین سند ندارد / فقط یه چیزی دارد که می گویید این زمین به متراژ فلان از توسط فلانی خریداری شده/ 

این قرار داد به منزله سند نیست !

به نظرتون راهی داره سند بگیریم یا طوری بفروشیم از شرش راحت بشیم اشتباه نشه زمین شر نیست شراکت شر است. فکر کنم در واتساپ براتون فرستادم

من خودمم نمیدونم داماد چیه ?

واسه سند گرفتن، لازمه که سند زمین مادر باشه. مثلا یه زمین 10 هکتاری بوده که سند داشته، بعد همینجوری خوردش کردن فروختن. کپی سند اون 10 هکتاریه لازمه. خود این زمینم همه قولنامه هاش لازمه که مشخص بشه از کی به کی رسیده تا در نهایت رسیده به شما.

چون اگه فقط همین یه برگه قولنامه خودتون باشه، از کجا معلوم زمین اصلا واسه اون یارویی بوده که فروخته بهتون؟ بیا منم یه برگه بدم یه زمین سر کوچه رو بفروشم بهت :ws3:

فروش زمین با این شرایط هم قانونی نیست

لینک به دیدگاه
در ۲ ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

واسه سند گرفتن، لازمه که سند زمین مادر باشه. مثلا یه زمین 10 هکتاری بوده که سند داشته، بعد همینجوری خوردش کردن فروختن. کپی سند اون 10 هکتاریه لازمه. خود این زمینم همه قولنامه هاش لازمه که مشخص بشه از کی به کی رسیده تا در نهایت رسیده به شما.

چون اگه فقط همین یه برگه قولنامه خودتون باشه، از کجا معلوم زمین اصلا واسه اون یارویی بوده که فروخته بهتون؟ بیا منم یه برگه بدم یه زمین سر کوچه رو بفروشم بهت :ws3:

فروش زمین با این شرایط هم قانونی نیست

مادر سند امممممممم...... باید بپرسم . ولی فکر نکنم همچین چیزی باشه چون کوه و تپه است تا اون جای که من می دونم البته می سازن ولی خراب می کنند یا دزد میزنه....

درست میگی شما اشتباه از جانب ما بوده که این مشکل درست شده .

چه شرایطی قانونی نیست متوجه نشدم؟

آخرش هم فکر کنم باید دست به کارهای نا متعارف بزنم !!! البته این روز ها متعارف شده بهر حال اگر شانس ما باشه به جرم زمین خواری ما را می گیرن ?

لینک به دیدگاه
در ۱۱ ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

مادر سند امممممممم...... باید بپرسم . ولی فکر نکنم همچین چیزی باشه چون کوه و تپه است تا اون جای که من می دونم البته می سازن ولی خراب می کنند یا دزد میزنه....

درست میگی شما اشتباه از جانب ما بوده که این مشکل درست شده .

چه شرایطی قانونی نیست متوجه نشدم؟

آخرش هم فکر کنم باید دست به کارهای نا متعارف بزنم !!! البته این روز ها متعارف شده بهر حال اگر شانس ما باشه به جرم زمین خواری ما را می گیرن ?

اینکه زمین رو با همین شرایط بفروشی :ws3: 

البته اگه قولنامه هست میتونید بفروشیدا. ولی تو میگی در حد یه برگه هست که یارو نوشته این زمین واسه شما :ws3: اگه منظورت از اون برگهه همون قولنامه هست که مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...