رفتن به مطلب

طاعات و عبادات معنیش چیه ؟

فکور

ارسال های توصیه شده

بعد انقلاب باب شده که تو ماه رمضان همه به هم میگن : قبولی طاعات و عبادات. 

در حالی که نه گوینده و نه مخاطب او ، هیچکدام نه طاعتی دارند و نه عبادتی و جالب اینکه هر دوشونم اینو میدونن. 

من با دیدن این فرهنگ کذائی ، تبدیل به مجسمه نمک میشم. 

بین شما ها که این مطلب رو میخونید ، کسی هست که اهل اینجور تعارفات الکی نباشه و بیاد باهم تو این مقوله کمی کپ بزنیم ؟

لینک به دیدگاه

بعضی مواقع هم اگر راستش را بگی قبول نمی کنند فکر می کنن شکست نفسی می کنی یا .....

یک چیزی بگم خیلی مهم است حداقل به نظر من از کسی نپرسید آیا نماز می خوانی ، آیا روزه می گیری و....

تعریف از خود نباشه اصلا اینا ندارم که تعارف الکی کنم 

شما دینی را میگی من تو جامعه را میگم حتما دیدین همه به هم میگن مهندس !

یه خاطره در یه گروهی بودم دیدم همه به هم میگن مهندس ... با یکی از اعضا خصوصی صحبت می کردم گفتم همه مهندسن یا اینکه به من گفت مهندس گفتم به کی میگی خودت مهندسی مایه دیپلم داریم و...

گفت اینا هم مهندس نیستند ولی به هم میگن مهندس? دقت  کردم تو جامعه هم اینطوریه دکتر مهندس یک ابزار پاچه خواری هست البته جسارت نشود همه اینطور نیستنند

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۲/۲۰ در 19:35، Mohammad-Ali گفته است:

بعضی مواقع هم اگر راستش را بگی قبول نمی کنند فکر می کنن شکست نفسی می کنی یا .....

یک چیزی بگم خیلی مهم است حداقل به نظر من از کسی نپرسید آیا نماز می خوانی ، آیا روزه می گیری و....

تعریف از خود نباشه اصلا اینا ندارم که تعارف الکی کنم 

شما دینی را میگی من تو جامعه را میگم حتما دیدین همه به هم میگن مهندس !

یه خاطره در یه گروهی بودم دیدم همه به هم میگن مهندس ... با یکی از اعضا خصوصی صحبت می کردم گفتم همه مهندسن یا اینکه به من گفت مهندس گفتم به کی میگی خودت مهندسی مایه دیپلم داریم و...

گفت اینا هم مهندس نیستند ولی به هم میگن مهندس? دقت  کردم تو جامعه هم اینطوریه دکتر مهندس یک ابزار پاچه خواری هست البته جسارت نشود همه اینطور نیستنند

راستش من با موضوع مهندس خطاب کردن هیچ مخالفتی ندارم. علتش اینه که مهندسی یه تعریف خاص داره و اونم به این صورت هست : مهندس به شخصی گفته میشه که اصول و هندسه کارش رو بلد باشه. با این تعریف ، میشه اون مهندس خطاب کردن ها رو صحیح دانست. 

عین همین مدل حاجی خطاب کردن همه مردم هست که طرف تو تموم عمرش نفهمیده قبله کدوم طرفه ، ولی بهش میگن حاجی. هههههه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...