رفتن به مطلب

ایجاد درگاه پرداختی بدون طراحی سایت

amirlg

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من میخوام در اینستاگرام و تلگرام تولید محتوا کنم و آموزش های ویدئویی بزارم ولی می خواستم بدونم که بدون طراحی سایت میتونم یه لینک پرداخت مختص به خودم ایجاد کنم تا مشتری هام بتونن از این لینک، مبلغ مورد نظر رو پرداخت کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

لینک به دیدگاه
در 18 ساعت قبل، amirlg گفته است :

سلام دوستان

من میخوام در اینستاگرام و تلگرام تولید محتوا کنم و آموزش های ویدئویی بزارم ولی می خواستم بدونم که بدون طراحی سایت میتونم یه لینک پرداخت مختص به خودم ایجاد کنم تا مشتری هام بتونن از این لینک، مبلغ مورد نظر رو پرداخت کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام

اگرهم سایت طراحی نکنی، حداقل یه دامنه و هاست و یک صفحه استاتیک واسه پرداخت لازم داری.

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

سلام

اگرهم سایت طراحی نکنی، حداقل یه دامنه و هاست و یک صفحه استاتیک واسه پرداخت لازم داری.

سلام ممنون....ولی پس این سایت زیر چیه؟ با این سایت ظاهرا میشه درگاه پرداختی گرفت....یه سایت فرضی فعلا برای ثبت نامش زدم و الان توی مرحله لوگو هستم، یعنی یه لینک پرداختی به آدم نمیده؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
در 16 ساعت قبل، amirlg گفته است :

سلام ممنون....ولی پس این سایت زیر چیه؟ با این سایت ظاهرا میشه درگاه پرداختی گرفت....یه سایت فرضی فعلا برای ثبت نامش زدم و الان توی مرحله لوگو هستم، یعنی یه لینک پرداختی به آدم نمیده؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این نوع درگاه های واسط الان نمیدونم تغییراتی کردن یا نه. ولی قبلا این درگاه ها واسه کسایی بود که سایت و دامنه دارن. یه کدی میدن حالا به اسمای مختلف شماره ترمینال و ... که از اون داخل سایت یا در واقع داخل اون صفحه پرداخت استفاده میشه. یه سریا که سیستمای مدیریت محتوایی هستن پلاگین دارن، یه سریا خودشون داخل کدنویسیشون میارن.

معمولا اینطور نیست که بهت یه لینک بدن وصل بشی به درگاه بانک. البته بازم میگم مگر اینکه تغییر کرده باشن و خودشون یه سیستمی رو مثلا برای تلگرام طراحی کرده باشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...