رفتن به مطلب

برن دزدی

VINA

ارسال های توصیه شده

تو متروها که فروش اجناس توسط دست فروشا ممنوع شده

تو بازارای تهرانم همینطور

همه جا شهرداری با چماغ مونده

من موندم مردم چی کنند برن دزدی خوبه؟ اونموقع امنیت بر قرار میشه:banel_smiley_4:

تو ایستگاه پلیس مترو میگن مردم اعتراض کردن ما هم ممنوع کردیم این درسته واسه رفاه خودمون چند نفرو بیکار کنیم؟ دختری که داره دستفروشی میکنهبره تن فروشی اعصابتون نمیریزه بهم:ws46:

خودمون داریم امار دزد و معتادو کلیه فروشی زیاد میکنیم حالا بشینیم خودمونو باد بزنیم

لینک به دیدگاه

تو ایستگاه پلیس مترو میگن مردم اعتراض کردن ما هم ممنوع کردیم این درسته واسه رفاه خودمون چند نفرو بیکار کنیم؟ دختری که داره دستفروشی میکنهبره تن فروشی اعصابتون نمیریزه بهم:ws46:

خودمون داریم امار دزد و معتادو کلیه فروشی زیاد میکنیم حالا بشینیم خودمونو باد بزنیم

نمی دونم این یه اصله چیه

اما می گه اگه می خوای طرف فلان کاره بشه مستقیما مجبورش نکن اون کاره بشه بلکه شرایط رو براش تنگ کن تا کم کم از لحاظ ذهنی اماده رفتن با پای خودش به اون هدف مورد دلخواه تو بشه بعدش دیگه هیچ جا نمی تونه تور محکوم کنه که تو باعث و بانی بودی خیلی راحت می تونی بگی خودت افتادی تو تله به من چه

حالا چقد ربط داشت به موضوع تاپیکت مبهم جون نمی دونم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یاد یه خاطره ی تلخ افتادم که خودمم از نزدیک شاهدش بودم . . .!

کلاس پنجم که بودم کنار مدرسمون یه بنده خدایی بساط پهن میکرد و عسل میفروخت . . یکی دو دفعه شهرداری بش گیر داده بود که بساطتو جم کن و اونم از زندگیش ناله میکرد که کلی بدهی و خرج داره و زندگیش خیلی سخته . . .!

یه روزی شهرداری با وانت اومد و تمام وسایلشو به زور جم کرد و داشت میبرد . . این عسل فروشم که دیگه واقعا به خاطر سختیای زندگیش کم اورده بود یه پیت نفت رو سرش خالی کرد و همونجا خودشو آتیش زد . . ‍‍! آمبولانسم طبق معمول دیر رسید و بنده خدا به خاطر سوختگی شدید مرد . . .‍! :ws44::ws44::ws44:

لینک به دیدگاه

چند سال پیش , نخبگان اقتصادی یک سیستمی رو طراحی کردند تحت عنوان بنیاد توسعه کار آفرینی و تعاون استان که زیر نظر اداره تعاون کار میکرد و قرار بود برای بیکاران اجتماع و دست فروشان شغل پایدار ایجاد کنند. اونم تو هر شهرستانی یه پول خوبی بنام سهام از مراکز صنعتی و غیره جمع کردند و همشم بالا کشیدند و هیچ رقم کاری رو ایجاد نکردند. اگر اونا درست کار میکردند الان یکنفر دستفروش سیار و یا بیکار نداشتیم. همه شون برای جیب خودشون کار کردند و خیلی از این بنیاد هام الان همه پولا رو نفله کردن و درشون تخته شده.

لینک به دیدگاه

ببین مبهم جان.باهات همدردی میکنم ولی نمیتونم موافق باشم.

به هر حال دست فروشی و سد معبر یه جورایی غیر قانونیه.و شهرداری هم موظفه که برخورد کنه.نمی تونی شهرداری رو بخاطر اینکه داره وظیفه اش رو انجام میده شماتت کنی.

اگه یه بنده خدایی دست فروشی میکنه مشکلش جای دیگس.باید تمرکز ما و مسولان روی رفع بیکاری باشه نه جای دیگه.یا اگه فکر میکنیم برخورد شهرداری درست نیست باید به مسولان بفهمونیم که قانونو تغییر بدن.به هر حال برخورد با این افراد از وظایف شهرداریاس.

این عادت بدیه که ما داریم پیدا میکنیم.به جای اینکه به قانون توجه کنیم از مجری قانون ایراد میگیریم که چرا انجامش میده؟

لینک به دیدگاه

تو شهرک ما ..تو کرج.......دیگه از دست دست فروش ها نمیشد تو پیاده رو راه بری.

جنبه نداشتن که...تا وسط پیاده رو رو میگرفتن...مغازه دارا هم ورشکست شده بودن آخه همه از دست فروشا خرید میکردن.

اینطوری خوب نیس خو.اون مغازه دار مالیات میده..عوارض میده....

لینک به دیدگاه
از کدوم قانون حرف میزنی تو کوچه 8 متری 7 طبقه میسازن یه پولی میدن به شهرداری به عنوان تخلف اونوقت با جون همه بازی میکنن اونجا چرا ما از قانون حرف نمیزنیم

بیا تو همین شهرداری تهران ببرمت معاونش مهندس صنایع است بازرسش لیسانس کامپیوتر

مشکل ما اینه هیچکی سر جای خودش ننشته:icon_pf (34):طرف اقتصاد خونده واسه اینکه پارتی نداره بره سر کار داره بیل میزنه

اینم یه مشکل دیگس.قانون به درستی اجرا نمیشه.حالا اگه یه جایی داره اجرا میشه بهش نباید ایراد گرفت.به نظر من قانون بد بهتر از بی قانونیه.

تو شهرک ما ..تو کرج.......دیگه از دست دست فروش ها نمیشد تو پیاده رو راه بری.

جنبه نداشتن که...تا وسط پیاده رو رو میگرفتن...مغازه دارا هم ورشکست شده بودن آخه همه از دست فروشا خرید میکردن.

اینطوری خوب نیس خو.اون مغازه دار مالیات میده..عوارض میده....

موافقم.یارو کلی مالیات میده.پول برق و شارژ بازارو اجاره مغازه و دکور مغازه و... میده.باید با اون دست فروشی که هیچکدوم از اینا رو نداره رقابت کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...