رفتن به مطلب

اپلیکیشن نواندیشان در گوگل پلی

ارسال های توصیه شده

با سلام به همه دوستان نواندیشانی عزیز

با توجه به راحتی کار با نرم افزارهای موبایل و گسترش روزافزون استفاده از گوشیهای همراه بین کاربران اینترنتی از چند ماه پیش تصمیم گرفتیم برای اولین بار با نوشتن برنامه اندروید نواندیشان این سایت رو با تمامی امکاناتش در اختیار دوستان علاقمند قرار بدیم کاری که از روز اول بسیار سخت و تا حدی غیرممکن به نظر می رسید اما خب خدا رو شکر میکنیم با انگیزه ای که از دوستان داشتیم موفق به عملی کردن این کار شدیم . و بعد از ماهها تلاش خودمون تونستیم ورژن اول این اپلیکیشن جامع آموزشی رو طراحی و در اختیار دوستان قرار بدیم. این اپلیکیشن کم نظیر مثل تمام اطلاعاتی که با همت دوستان در نواندیشان گردآوری شده رو میتونید به رایگان از مارکت گوکل پلی  تو لینک زیر دانلود کنید قطعا تلاش خواهیم نمود که در ورژنهای بعدی امکانات بیشتری به اپلیکیشن اضافه کنیم. 

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برخی امکانات این نرم افزار :

مطالب علمی و آموزشی به صورت مقاله، جزوه، کتاب، پروژه، آموزش نرم افزار و ... در رشته های مختلف فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی و هنر به صورت دسته بندی شده و رایگان

ویدئوهای آموزشی متنوع و رایگان در زمینه های آموزش نرم افزار، برنامه نویسی، مباحث تخصصی و ... به صورت دسته بندی شده

فروشگاه نواندیشان شامل محصولات آموزشی، طرح ها و نقشه ها، تجهیزات مهندسی و ... و دارای نماد اعتماد الکترونیک

جدیدترین آگهی های استخدامی در زمینه های تخصصی و به تفکیک رشته های مختلف

نمایش آنلاین و دانلود مجلات نواندیشان در زمینه های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، صنایع، عمران، معماری، شهرسازی، شیمی، گرافیک و خانه و خانواده

قابلیت ارسال مطلب جهت قرارگیری درهریک از بخش های فوق از جمله مطالب علمی و آموزشی، ویدئوهای آموزشی، فروش محصول و فرصت شغلی

بروزرسانی آنلاین مباحث فوق و دسترسی لحظه ای به جدیدترین مطالب

امکان جستجوی متنی و صوتی در هریک از بخش های فوق

امکان سفارش ترجمه و سفارش پروژه به تیم های تخصصی

لینک به دیدگاه
در 20 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

بخش چت هم داره ؟ ?

تو این ورژن اول بخشی برای چت و تالار گفتگو پیاده سازی نشده.

در واقع این ورژن فعلا مربوط به بخش های دیگه سایت از جمله سایت اصلی، فروشگاه، آگهی استخدام و مجله هستش. :a030:

لینک به دیدگاه

دوستانی که نصب کردن خوشحال میشم نظراتشونو برای بهتر شد اپلیکیشن بگن :a030: به لحاظ ظاهر، کارکرد، امکانات و ...

سعی میکنیم مواردی رو که میتونیم تو ورژن های بعدی لحاظ کنیم.

اگه تو گوگل پلی امتیاز داده بشه هم که چه بهتر :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام نرم افزار مفیدی می تونه باشه !

با نرم افزار زیاد کار نکردم ولی همین چند پستی که در کاریابی گذاشتم یه ایراداتی و افزودنی های جای خالیش احساس شد

1- می تونید یک گزینه دیگر با عنوان ورود با حساب نواندیشان بزارید ( خب کاربران انجمن یه برتری باید داشته باشن مثلا افراد 20سال فعالیت وسابقه دارن دوباره از صفر شروع کنه!؟ بعدشم یذره رک باشم کاربر دیگه حوصله نداره مدام ثبت نام کنه مورد دیگر تو همین زمینه این که اصلا همین افراد با سابقشون نوعی اعتبار میدن به اپلیکیشن

2- می تونید تو قسمت کار یابی یا یه صفحه اختصاصی افرادی که پست میزارن یا مدیرند معرفی کنید با آیدی برای اعتبار فکر کنم مناسبه (همون کارمندان البته بدون مزد?)

3- ببینید ههنگام بروز رسانی کاریابی هیچ پیامی یا آلارمی داده نمیشود که متوجه به روز رسانی شویم.

4 - عکس ها در پست کار یابی نمایش داده نمی شود 

5 - سوال و جواب هم اضافه کنید کاربر سول خود را بپرسد و پست شود در انجمن و دوستان هم پاسخ ندهند

6 - یک جای مثلا زنگ تفریح کمه چون آدم خسته میشه و احتیاج به تفریح داره .

7- یه قست هم میشه اضافه کرد مخصوص نواندشانی ( انجمنی ها) کلیپ های ساخته شده ، آموزشاشون ،میکس هاشون یا ... در اونجا بزارند .

فعلا همین

چیزی بود مزاحم میشم 

لینک به دیدگاه
در 55 دقیقه قبل، Mohammad-Ali گفته است :

سلام نرم افزار مفیدی می تونه باشه !

با نرم افزار زیاد کار نکردم ولی همین چند پستی که در کاریابی گذاشتم یه ایراداتی و افزودنی های جای خالیش احساس شد

1- می تونید یک گزینه دیگر با عنوان ورود با حساب نواندیشان بزارید ( خب کاربران انجمن یه برتری باید داشته باشن مثلا افراد 20سال فعالیت وسابقه دارن دوباره از صفر شروع کنه!؟ بعدشم یذره رک باشم کاربر دیگه حوصله نداره مدام ثبت نام کنه مورد دیگر تو همین زمینه این که اصلا همین افراد با سابقشون نوعی اعتبار میدن به اپلیکیشن

2- می تونید تو قسمت کار یابی یا یه صفحه اختصاصی افرادی که پست میزارن یا مدیرند معرفی کنید با آیدی برای اعتبار فکر کنم مناسبه (همون کارمندان البته بدون مزد?)

3- ببینید ههنگام بروز رسانی کاریابی هیچ پیامی یا آلارمی داده نمیشود که متوجه به روز رسانی شویم.

4 - عکس ها در پست کار یابی نمایش داده نمی شود 

5 - سوال و جواب هم اضافه کنید کاربر سول خود را بپرسد و پست شود در انجمن و دوستان هم پاسخ ندهند

6 - یک جای مثلا زنگ تفریح کمه چون آدم خسته میشه و احتیاج به تفریح داره .

7- یه قست هم میشه اضافه کرد مخصوص نواندشانی ( انجمنی ها) کلیپ های ساخته شده ، آموزشاشون ،میکس هاشون یا ... در اونجا بزارند .

فعلا همین

چیزی بود مزاحم میشم 

سلاام. مرسی واسه بررسی که داشتی :a030: به این نظرات و پیشنهادات نیاز داریم :w16:

1- اگه منظورت بخش انجمن نواندیشان هست، تو این ورژن اصلا رو قسمت انجمن کار نشده و ایشالا تو ورژن های بعدی قراره اضافه بشه (البته الان بهتره قول این مورد رو ندم. چون باید ببینیم بخش حساب کاربری رو به چه شکلی باید مدیریت کرد. چون همین الانم قسمت حساب کاربری انجمن با سایت و فروشگاه متفاوته. حساب کاربری اپلیکیشن هم الان مربوط به قسمت فروشگاهه که احتمالا در آینده به سایت هم وصل بشه ولی واسه فروم باید روش فکر کرد چون ساختار کاملاً متفاوتی داره)

2- فعلا به غیر از خودت نداریم :ws3: واسه همین فعلا ضرورتش زیاد نیست. ولی برای ورژن های آینده میشه به عنوان پیشنهاد در نظر گرفت.

3- متوجه نشدم دقیقا. :ws38: یعنی مثلاً پست جدید تو قسمت کاریابی گذاشته میشه، نوتیفیکیشن بیاد که پست جدید ارسال شده؟ :ws38: این حالت اگه منظورته، مناسب نیست. چون خیلی تو مخی میشه :ws3: فحش میخوریم :ws3:

4- عکس های داخل پستها نمایش داده میشه. ولی لیست مشاغل، تصاویر شاخص رو فعال نکردیم که نشون بده. چون خیلی از پستها فاقد عکس هستن و ظاهر جالبی پیدا نمیکنه. بعد چون کاربرد بیشتر آگهی های استخدامی توی متن و عنوانش هستش، اون عکسها (حتی اگه عکس پیشفرض برای پستهای فاقد عکس بذاریم) لود رو طولانی میکرد. حالا نمیدونم منظورت این بوده که عکسها رو تو متن کاریابی هم نمایش نمیده؟ :ws38:

5- این قسمت رو گفتم که بخش انجمن هنوز متصل نشده به اپلیکیشن :a030:

6- خب اون زنگ تفریحه چی باشه؟ 

7- بخش ارسال ویدئوی آموزشی یا ارسال مطلب رو داریم. کسایی هم که ارسال میکنن قطعاً از اعضای نواندیشان هستن. حالا نمیدونم شاید منظورت رو واضح نگرفتم.

بازم ممنون بابت پیشنهادات :icon_gol:

لینک به دیدگاه
در 13 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

سلاام. مرسی واسه بررسی که داشتی :a030: به این نظرات و پیشنهادات نیاز داریم :w16:

1- اگه منظورت بخش انجمن نواندیشان هست، تو این ورژن اصلا رو قسمت انجمن کار نشده و ایشالا تو ورژن های بعدی قراره اضافه بشه (البته الان بهتره قول این مورد رو ندم. چون باید ببینیم بخش حساب کاربری رو به چه شکلی باید مدیریت کرد. چون همین الانم قسمت حساب کاربری انجمن با سایت و فروشگاه متفاوته. حساب کاربری اپلیکیشن هم الان مربوط به قسمت فروشگاهه که احتمالا در آینده به سایت هم وصل بشه ولی واسه فروم باید روش فکر کرد چون ساختار کاملاً متفاوتی داره)

2- فعلا به غیر از خودت نداریم :ws3: واسه همین فعلا ضرورتش زیاد نیست. ولی برای ورژن های آینده میشه به عنوان پیشنهاد در نظر گرفت.

3- متوجه نشدم دقیقا. :ws38: یعنی مثلاً پست جدید تو قسمت کاریابی گذاشته میشه، نوتیفیکیشن بیاد که پست جدید ارسال شده؟ :ws38: این حالت اگه منظورته، مناسب نیست. چون خیلی تو مخی میشه :ws3: فحش میخوریم :ws3:

4- عکس های داخل پستها نمایش داده میشه. ولی لیست مشاغل، تصاویر شاخص رو فعال نکردیم که نشون بده. چون خیلی از پستها فاقد عکس هستن و ظاهر جالبی پیدا نمیکنه. بعد چون کاربرد بیشتر آگهی های استخدامی توی متن و عنوانش هستش، اون عکسها (حتی اگه عکس پیشفرض برای پستهای فاقد عکس بذاریم) لود رو طولانی میکرد. حالا نمیدونم منظورت این بوده که عکسها رو تو متن کاریابی هم نمایش نمیده؟ :ws38:

5- این قسمت رو گفتم که بخش انجمن هنوز متصل نشده به اپلیکیشن :a030:

6- خب اون زنگ تفریحه چی باشه؟ 

7- بخش ارسال ویدئوی آموزشی یا ارسال مطلب رو داریم. کسایی هم که ارسال میکنن قطعاً از اعضای نواندیشان هستن. حالا نمیدونم شاید منظورت رو واضح نگرفتم.

بازم ممنون بابت پیشنهادات :icon_gol:

1- بله منظورم همینه با یه حساب بتونی سوئچ کنی بین کاریابی ،انجمن ، فروشگاه و...

2- اممممممممممممممممم چی بگم 

3- آره همون نوتیفیکیشن اسمش یادم نیومد نوشتم آلارم? ایرانی اگر فحش نده که روزش شب نمیشه دیدی تعارف هاشون هم با فحش هست خب می تونه  3 گزینه بزاریم فعال کامل صوت و تصویری /صوتی /تصویری/ قطع کامل 

4- بله عکس های که میزارید توی متن کاریابی مثلا بعضی ا اگهی ها متن نداره فقط عکسی از روزنامه است

5- -

6- موسییقی ، بازی ، کلیپ  فان (تاه یاد گرفت فان چیه) بازی گر وهی 

7- ویدیو آموزشی درست ، منظورم بیشتر ویدئو عمومی مثل کلیپی که همینجوری یا.... می سازند 

خواهش می کنم 

راستی امنیتش چقدره آیا میتونید امنیت کاربران را حفظ کنید .

چون اسپ فود با اونی که میگه من بزرگم و.... سوتی خودش را داد حساب من استفاده شد اونم پاکدشت 

لینک به دیدگاه
در 6 ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

1- بله منظورم همینه با یه حساب بتونی سوئچ کنی بین کاریابی ،انجمن ، فروشگاه و...

2- اممممممممممممممممم چی بگم 

3- آره همون نوتیفیکیشن اسمش یادم نیومد نوشتم آلارم? ایرانی اگر فحش نده که روزش شب نمیشه دیدی تعارف هاشون هم با فحش هست خب می تونه  3 گزینه بزاریم فعال کامل صوت و تصویری /صوتی /تصویری/ قطع کامل 

4- بله عکس های که میزارید توی متن کاریابی مثلا بعضی ا اگهی ها متن نداره فقط عکسی از روزنامه است

5- -

6- موسییقی ، بازی ، کلیپ  فان (تاه یاد گرفت فان چیه) بازی گر وهی 

7- ویدیو آموزشی درست ، منظورم بیشتر ویدئو عمومی مثل کلیپی که همینجوری یا.... می سازند 

خواهش می کنم 

راستی امنیتش چقدره آیا میتونید امنیت کاربران را حفظ کنید .

چون اسپ فود با اونی که میگه من بزرگم و.... سوتی خودش را داد حساب من استفاده شد اونم پاکدشت 

1- خب چنین سوئیچی رو تو سایت هم نداریم :ws3: گفتم شاید بتونیم سایت و فروشگاه رو یکی کنیم. ولی فروم خیلی متفاوته و ساختار جداگونه ای داره. خیلی بعیده که به این زودیا چنین چیزی رو بتونیم.

3- حداقل بهونه کمتر دستش بدیم ? چون بروزرسانی مطالب سایت و کاریابی دائما انجام میشه، نوتیفیکیشن واسش یه جورایی بی معنی میشه. وقتی هم که زیاد بشه دیگه کلا اهمیتش رو از دست میده. نوتیفیکیشن رو گذاشتیم واسه مواقعی که اطلاع رسانی های خاصی رو بخوایم انجام بدیم.

4- اینو چک میکنم که واسه ورژن بعدی اصلاحش کنم. :a030:

6- موسیقی و کلیپ فان که نه چون اصلا نمیخوایم اپ رو به اون سمتا هدایت کنیم. ولی واسه بازی شاید در آینده بخشی در نظر گرفته بشه. در حال حاضر خودم موافقش نیستم. ولی گفتم حالا ببینیم در آینده چطور پیش میره :ws38:

7- عمومی یعنی چجوری؟ :ws3: منظورت اگه همون کلیپ های فان هست که مثلا تو اینستا و اینا میذارن که بالاتر گفتم موافق نیستم به اون سمت نمیریم.

در مورد امنیت هم هکرها میتونن بزرگترین سایتها و اپها که ادعا هم دارن، هک کنن، حالا ما که اصلاً چنین ادعایی نداریم :ws3: ولی خب سعیمون رو میکنیم که امنیت چه داخل سایت چه داخل اپلیکیشن حفظ بشه. البته فعلا هم تو ورژن یک بخش های حیاتی از این حیث داخل اپ نیست. یه بخش فروشگاه هست که اونم موقع پرداختش کلا از اپ خارج میشه وارد سایت شاپرک که درگاه بانک هست میشه.

لینک به دیدگاه
در در 11 اردیبهشت 1399 در 16:35، نفحات گفته است :

چه مختصر :))

نپسندیدی بانو ؟

در در 11 اردیبهشت 1399 در 18:24، leo.unique گفته است :

احتمالا چون بخش چت نداشت نپسندید :no2:

ios نداره نميپسندم:/

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
در در 17 مرداد 1399 در 18:50، ers گفته است :

چرا رمز لاگین به برنامه نمیاد

با عرض مشکل بابت مشکلی که به وجود اومده بود.

مشکل پنل اس امس حل شد و می تونید ثبت نام داخل اپلیکیشن رو انجام بدین.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

نسخه دوم اپلیکیشن نواندیشان شامل تغییراتی در ظاهر صفحه و اضافه شدن ابزارهای مهندسی مانند ابزارهای محاسبات الکتریکی، ابزارهای محاسبات مکانیکی، ابزارهای محاسبات شهرسازی ابزار محاسبات ریاضی و ابزار تبدیل واحدهای اندزه گیری در گوگل پلی دسترس قرار گرفت. 

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در 4 ساعت قبل، Milad242 گفته است :

سلام و عرض ادب

میخواستم بدونم اپلیکیشین نو اندیشان برای آیفون هم موجود است یا خیر؟ 

با تشکر

سلام. خیر فعلا فقط برای اندروید هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...