رفتن به مطلب

بازار کار NET.

Eng.KouRosH

ارسال های توصیه شده

درود

بازار کار برنامه نویسی NET. تو ایران و خارج از ایران چطوره؟ 

کسی بلد باشه ولی سابقه کار مرتبط نداشته باشه میتونه تو این بازار کار گیر بیاره؟؟!! 

تا اونجا که آگهی هارو دیدم بیشتر با سابقه کاری مرتبط بالای 1سال نیاز دارن

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، Eng.KouRosH گفته است :

درود

بازار کار برنامه نویسی NET. تو ایران و خارج از ایران چطوره؟ 

کسی بلد باشه ولی سابقه کار مرتبط نداشته باشه میتونه تو این بازار کار گیر بیاره؟؟!! 

تا اونجا که آگهی هارو دیدم بیشتر با سابقه کاری مرتبط بالای 1سال نیاز دارن

سابقه کار تو تمام مشاغل هست اما مهم توانایی انجام کار هست البته از اونجایی که برنامه نویسی جزو مشاغلی هست که میشه نمونه کارهای عملی رو بدون استخدام در یک محیط کار ارائه کرد و مهم داشتن اون توانایی هست بحث سابقه کار بیشتر حالت فرمالیته داره

لینک به دیدگاه
در 22 ساعت قبل، Mehdi.Aref گفته است :

سابقه کار تو تمام مشاغل هست اما مهم توانایی انجام کار هست البته از اونجایی که برنامه نویسی جزو مشاغلی هست که میشه نمونه کارهای عملی رو بدون استخدام در یک محیط کار ارائه کرد و مهم داشتن اون توانایی هست بحث سابقه کار بیشتر حالت فرمالیته داره

امروز با یه دولوپر صحبت میکردم php کد میزد گفت دات نت کم کم داره تو بازار کم رنگ میشه و میره سمت php از رو تعصب بود یا حقیقت بنظر میرسه تعصب بود هرکس هرزبانی رو بلده میگه این زبان تکه تو دنیا 

خودم طبق آماری که تو آگهی ها دیدم asp.net بیشتر هس خودمم چندماهه همینو دارم کارمیکنم البته فعلا ویندوز فرم دارم کارمیکنم برای یه پروژه نیاز به UI داشتم مجبورشدم بیام سراغش، بعد میخوام برم سراغ وب 

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Eng.KouRosH گفته است :

امروز با یه دولوپر صحبت میکردم php کد میزد گفت دات نت کم کم داره تو بازار کم رنگ میشه و میره سمت php از رو تعصب بود یا حقیقت بنظر میرسه تعصب بود هرکس هرزبانی رو بلده میگه این زبان تکه تو دنیا 

خودم طبق آماری که تو آگهی ها دیدم asp.net بیشتر هس خودمم چندماهه همینو دارم کارمیکنم البته فعلا ویندوز فرم دارم کارمیکنم برای یه پروژه نیاز به UI داشتم مجبورشدم بیام سراغش، بعد میخوام برم سراغ وب 

به نظرم اگه بخوایم این سه زبان برنامه نویسی رو به ترتیب بگیم قدرتمندترین asp هست بعد php و بعدش دات نت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...