رفتن به مطلب

اینجا هیچی و هیچ کسی رو جدی نگیرید ببن کی گفتم !!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی چی ناراحت میشی ...بیخودی قصیه رو جدی می گیری ..

نکنه راست راستی فک کردی اینجا دنیای واقعیه ..

بابا بی خیال اینجا همه چیش مجازی ،ناراحتی دعوا هاش ، بجث ها و جتی دوس داشتناش ...

چیزای مجازی یا عیر واقعی هم هیچ ارزشی ندارن..تو هم الکی بهش دل خوش نباش ..

حالا تو همه اینا شاید یه کم بشه رو شوخی ها و خوش گدرو شادیاش حساب باز کرد و لی الباقی مفت ارزش نداره ..

البته اینجا یه جورایی کمک میکنه ادم خودشو بشناسه و با درونیات خودش اشنا شه نه کاربرای دیگه ...اونم نه زیاد ..

پس الگه کسی بهت چیزی گفت اولا جدی نگیر دوما تو هم جوابش و بده اما نه جدی

دهما ... ار قدیم گفتن به چیز(یا کسی ) که دل نداره دل نبند .

جالا اونایی که بچه مدرسه یند پاشن برن سر درس و مشقتون اینجا نمره نمیدن درسا هم پاس نمیشن تازه پاس کردن که هنر نیس معدل باید بالا باشه ....

اینجا دنیای مجازیه.یعنی یه دنیای دیگست.به هر حال همه ما خیلی از وقتامونو پای نت میزاریم.من نمیخام که جدی نگیرم.اتفاقا" میخام تو این دنیا هم چیزایی داشته باشم.همه چیز رو هم جدی میگیرم.شخصیتی که از بجه ها تو ذهنم ساختم و شخصیتی که تو ذهن دیگران می سازم جدی جدیه

لینک به دیدگاه

بابا بی خیال اینجا همه چیش مجازی ،ناراحتی دعوا هاش ، بجث ها و جتی دوس داشتناش ...

حالا تو همه اینا شاید یه کم بشه رو شوخی ها و خوش گدرو شادیاش حساب باز کرد و لی الباقی مفت ارزش نداره ..

البته اینجا یه جورایی کمک میکنه ادم خودشو بشناسه و با درونیات خودش اشنا شه نه کاربرای دیگه ...اونم نه زیاد ..

جالا اونایی که بچه مدرسه یند پاشن برن سر درس و مشقتون اینجا نمره نمیدن درسا هم پاس نمیشن تازه پاس کردن که هنر نیس معدل باید بالا باشه ....

یعنی چی اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه

ولی قرارم نیس هر چی دلمون می خواد بگیم فقط بخاطر اینکه خودمون شاد باشیم و خودمون بخندیم

بالاخره رعایت بعضی چیزا و حریما برا همه مون خوب میشه

لینک به دیدگاه

دنیای اینجا مجازیه درست

ولی ادمای پشت این کاربرا مجازی نیستن اقا ارش!

واقعا ادمن! هر چند شاید شخصیت واقعیشونو نداشته باشن!

بنابراین اصلا با حرفاتون موافق نیستم

من واقعیتهای زیادی رو تو همین دنیا دیدم.

دوستای زیادی رو تو همین دنیا پیدا کردم که به دنیای واقعیمم پیوند خوردن

کسایی که شاید هیچ وقت تو دنیای واقعی باهاشون اشنا نمیشدم. باهاشون همکلام نمیشدم و ...!

ولی خب خیلی هم دیدم که دید شمارو داشتن و (بلانسبت) باعث رنجش و ... خیلیها شدن که فقط بخندن یا چون دنیا مجازی بود خیلیهارو فریب دادن و دروغ گفتن و ...

در کل به نظرم اینجا هم یه جامعه و یه نمونه ی کوچیک از دنیای واقعیه. به همون اندازه که درستی و راستی داره دروغ و فریبم داره. به همون اندازه که بده خوبم هست

و البته یه حسن بزرگ داره اونم اینه که راحت تر میتونی مشکلات اینجارو حل کنی یا فراموش کنی و یا با کسایی که خوشت نمیاد قطع رابطه کنی که این تو دنیای واقعی سخت و حتی گاهی غیرممکنه!

لینک به دیدگاه
دنیای اینجا مجازیه درست

کسایی که شاید هیچ وقت تو دنیای واقعی باهاشون اشنا نمیشدم. باهاشون همکلام نمیشدم و ...!

ولی خب خیلی هم دیدم که دید شمارو داشتن و (بلانسبت) باعث رنجش و ... خیلیها شدن که فقط بخندن یا چون دنیا مجازی بود خیلیهارو فریب دادن و دروغ گفتن و ...

در کل به نظرم اینجا هم یه جامعه و یه نمونه ی کوچیک از دنیای واقعیه. به همون اندازه که درستی و راستی داره دروغ و فریبم داره. به همون اندازه که بده خوبم هست

و البته یه حسن بزرگ داره اونم اینه که راحت تر میتونی مشکلات اینجارو حل کنی یا فراموش کنی و یا با کسایی که خوشت نمیاد قطع رابطه کنی که این تو دنیای واقعی سخت و حتی گاهی غیرممکنه!

مرسی مریم جون گل گفتی :wubpink:

لینک به دیدگاه
دنیای اینجا مجازیه درست

من فقط حرفم اینه که اینجا میتونی بیشتر با خودت و خوبی یا بدی های درونیت اشنا شی ..

مثلا اگه بیشتر کار برا بگن تو ادم خودشیفته ای هستی لابد تا یه جدودی هستی ...

چیزی که تو دنیای واقعی کمتر اشناهات بهت میگن جالا به هر دلیلی ...

شایدم بدرد کار های دیگه هم بحوره مثل دوست پیدا کردن که خودتم گفتی اما من زیاد چشم اب نمی خوره ..ممنون از نظرت .

:icon_gol::icon_gol:..

لینک به دیدگاه
ولی قرارم نیس هر چی دلمون می خواد بگیم فقط بخاطر اینکه خودمون شاد باشیم و خودمون بخندیم

بالاخره رعایت بعضی چیزا و حریما برا همه مون خوب میشه

من همچین حرفی زدم ؟

تو مطمعنی من اینا رو گفتم ؟

تازشم اوتار قبلیت گشنگ تر بود خیلی !!

لینک به دیدگاه
هه هه تازه برنزه ام کردم جریمه اونم بنویس!!!!!:persiana__hahaha:

دختر ه چش سفید با من کل کل می کنی ..

بزار مدیر بداخلاقه برگرده بهش میگم چادر سرت نمی کنی اخراجت کنه !

لینک به دیدگاه
اینجا دنیای مجازیه.یعنی یه دنیای دیگست.به هر حال همه ما خیلی از وقتامونو پای نت میزاریم.من نمیخام که جدی نگیرم.اتفاقا" میخام تو این دنیا هم چیزایی داشته باشم.همه چیز رو هم جدی میگیرم.شخصیتی که از بجه ها تو ذهنم ساختم و شخصیتی که تو ذهن دیگران می سازم جدی جدیه

اما مطمئن باش چیزی که تو دنیای واقعی پیدا نکردی اینجا هم پدست نمیاری اگه هم بیاری همون تو دهن یا خیالاته ..

اینجا که معجره نمیشه !

لینک به دیدگاه
نوشته اصلی توسط m_archi viewpost.gif

دنیای اینجا مجازیه درست

سلام .

من هم با حرفاي اين دوستم موافقم . كاملا..

محيط هاي مجازي ، مخصوصا محيط هاي گفتگو خيلي ميتونن روي شخصيت ما تاثير هم بگذارن . ما وقت نسبتا خوبي رو اختصاص ميديم به اين فضا .

كاملا مشخصه كه وقتي اسم مثلا برادرم رو صدا كنم ، تصويرش مياد توي ذهنم . اينجا هم وقتي يوزر نيم يا اسم كسي رو به خاطر بيارم ، تصويري كه ازش ساختم رو جلوي چشمام ميبينم ناخداگاه .

تك تك حرف هايي كه اينجا رد و بدل ميشدن ، تك تك صحبت ها ، همه و همه چيز ميتونن تاثير زيادي رو ما بذارن . آره اينجا يه جامعست ، ما ميتونيم ازش تاثير بگيريم .

پس من جدي ميگيرمش ، اما تا حد زيادي سعي ميكنم شخصيت هاش همون طوري مجازي بمونن .

لینک به دیدگاه

آدمها با ظرفیتهای مختلف هستن... پس مطئمن باش یکی جدی میگیره، یکی براش اصلا ارزشی نداره، یکی به فکر فرو میره نه اینکه به قول تو زیاد جدی بگیره...نه.... بیشتر برای اینکه یه تجربۀ جدید رو تو زندگیش پشت سر گذاشته.

آره واقعیه :w16:

کسانی که خودشون نیستن به زودی دستشون رو میشه.

پشت این دنیای مجازی انسانهای واقعی هستن.

و نظراتی که میبینی و مواجه میشی رو رباتها برنامه نریختن... آدمها هستن که اجرا میکنن.

ولی با محدودیت دیداری و احساسی. یعنی ممکنه تو یه جمله رو بسته به مودت به شوخی بخونی یا به جدی.

برای همینه که به این راحتی ها هم نیست که هر کی هر کی باشه و به هر کی هر چی خواستی بگی.

به این راحتی ها هم که میگی نیست.

اگه همه چی غیر واقعی باشه میشه جریان بازیهای کامپیوتری که انجام میدن.

پشت همۀ این پستها آدمها هستند... آدمهایی که شاید روزی متوجه بشی که همسایه ت یا فامیلت یا همکلاسیت باشه. به همین راحتی :w16:

این قضیه شاید مال سالها پیش بوده. ولی در زمان حال ما نیمی از زندگیمون رو تو نت میگذرونیم. پس دیگه الکی نیست. خیلی هم واقعیه :ws37:

مخالفم.

رو این جمله بهتره تجدید نظر کنی. :w16:

البته اینجا یه جورایی کمک میکنه ادم خودشو بشناسه و با درونیات خودش اشنا شه نه با کاربرای دیگه ...اونم نه زیاد ..

اگه بخوای میتونی حتی در این فضای مجازی-واقعی خیلی یاد بگیری و خیلی یاد بدی. مطمئن باش.

من خودم از سال پیش تا بحال دوستان زیادی پیدا کردم. اخلاقم خیلی عوض شده. و تجربۀ رابطۀ اجتماعیم خیلی گسترده تر شده. :w16:

ببین یه قضیه ای هست به نام پینگ پونگ.....اگه بتونی پینگ کسی رو بدرستی پونگ کنی، همین موفقیتهای کوچک در مکالمات به قول خودت مجازی ، مطمئنا روی رفتار و گفتار دنیای واقعی تاثیر خواهد داشت. شک نکن. چون برای من به تجربه ثابت شده. :w16:

صد در صد تایید میشه.

ولی این جمله نتیجۀ جملات بالا نیست.

این جمله نتیجۀ تجربۀ بالایی هست که از همین دنیای مجازی کسب کردی که حتی در دنیای واقعیت هم رسوخ خواهد کرد. :a030:

لینک به دیدگاه
آدمها با ظرفیتهای مختلف هستن... پس مطئمن باش یکی جدی میگیره، یکی براش اصلا ارزشی نداره، یکی به فکر فرو میره نه اینکه به قول تو زیاد جدی بگیره...نه.... بیشتر برای اینکه یه تجربۀ جدید رو تو زندگیش پشت سر گذاشته.

آره واقعیه :w16:

کسانی که خودشون نیستن به زودی دستشون رو میشه.

پشت این دنیای مجازی انسانهای واقعی هستن.

و نظراتی که میبینی و مواجه میشی رو رباتها برنامه نریختن... آدمها هستن که اجرا میکنن.

ولی با محدودیت دیداری و احساسی. یعنی ممکنه تو یه جمله رو بسته به مودت به شوخی بخونی یا به جدی.

برای همینه که به این راحتی ها هم نیست که هر کی هر کی باشه و به هر کی هر چی خواستی بگی.

به این راحتی ها هم که میگی نیست.

اگه همه چی غیر واقعی باشه میشه جریان بازیهای کامپیوتری که انجام میدن.

پشت همۀ این پستها آدمها هستند... آدمهایی که شاید روزی متوجه بشی که همسایه ت یا فامیلت یا همکلاسیت باشه. به همین راحتی :w16:

این قضیه شاید مال سالها پیش بوده. ولی در زمان حال ما نیمی از زندگیمون رو تو نت میگذرونیم. پس دیگه الکی نیست. خیلی هم واقعیه :ws37:

مخالفم.

رو این جمله بهتره تجدید نظر کنی. :w16:

اگه بخوای میتونی حتی در این فضای مجازی-واقعی خیلی یاد بگیری و خیلی یاد بدی. مطمئن باش.

من خودم از سال پیش تا بحال دوستان زیادی پیدا کردم. اخلاقم خیلی عوض شده. و تجربۀ رابطۀ اجتماعیم خیلی گسترده تر شده. :w16:

ببین یه قضیه ای هست به نام پینگ پونگ.....اگه بتونی پینگ کسی رو بدرستی پونگ کنی، همین موفقیتهای کوچک در مکالمات به قول خودت مجازی ، مطمئنا روی رفتار و گفتار دنیای واقعی تاثیر خواهد داشت. شک نکن. چون برای من به تجربه ثابت شده. :w16:

صد در صد تایید میشه.

ولی این جمله نتیجۀ جملات بالا نیست.

این جمله نتیجۀ تجربۀ بالایی هست که از همین دنیای مجازی کسب کردی که حتی در دنیای واقعیت هم رسوخ خواهد کرد. :a030:

دارم برات دس میزنم :icon_gol: تشکر بابت ..حرفات درسته اما نه کاملا بنابراین ..

اجازه میدی منم نظر خودمو داشته باشم ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...