رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

اینم دارم منتها کامل مدل نشده فقط همین جداره ای که میبینید کامله. اگر مناسب هستش تا براتون آپلود کنم؟!

wkdpii1mk8t55203a7ha.jpg

این بهتره برای جدارم

اگه امکانش بود ممنون میشم:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این بهتره برای جدارم

اگه امکانش بود ممنون میشم:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

pass: noandishaan.com

لینک به دیدگاه
حالا با ایشون چیکار دارید؟

اینجا کلی متخصص اتوکد داریم سوالتونو بپرسید جواب میدن بچه ها:a030:

استادموووووووون بود

ترم اولی بود که اومده بود دانشگاه ما

کارش داشتم

لینک به دیدگاه
من میخوام یه وال سکشن بزنم که جزئیات خودم طراحی کنم

استاد فایل اماده قبول نمیکنن

چیکارکنم؟

میتونی از روی فایل های آماده ببینی چه جزئیاتو مصالحی به کار میره بکشی

لینک به دیدگاه
کسی نمونه پلان نازک کاری و جدول نازک کاری داره؟

ببینید این مناسب کارتون هست؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

pass : noandishaan.com

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

موضوع پایان نامه من خانه هنرهای سنتی از یاد رفته هست . کسی می تونه توی مطالعاتش کمکم کنه؟ لطفا؟ کارم گیره:icon_pf (34):

کدوم بخش از مطالعات مد نظرتونه؟

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

موضوع پایان نامه من خانه هنرهای سنتی از یاد رفته هست . کسی می تونه توی مطالعاتش کمکم کنه؟ لطفا؟ کارم گیره:icon_pf (34):

درود یکم در مورد موضوع اتون توضیح میدی؟

منظورت از خانه هنر چیه؟با چه رویکردی؟

لینک به دیدگاه

خانه هنرهای سنتی از یاد رفته با رویکرد پایداری اجتماعی

به نوعی فرهنگسرای هنر هست که هنر های سنتی که در معرض فراموشی هستند یا کمرنگ شده اند رو احیا می کنه و هدفش هم این هست که مردم رو دور هم جمع کنه و توسط آموزش هنر ، جامعه ای که همه چیزش به سمت تکنولوژی کشیده شده رو آرامش ببخشه و همینطور میراث فرهنگی رو حفظ کنه و به نسل بعد آموزش بده .:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به نوعی فرهنگسرای هنر هست که هنر های سنتی که در معرض فراموشی هستند یا کمرنگ شده اند رو احیا می کنه و هدفش هم این هست که مردم رو دور هم جمع کنه و توسط آموزش هنر ، جامعه ای که همه چیزش به سمت تکنولوژی کشیده شده رو آرامش ببخشه و همینطور میراث فرهنگی رو حفظ کنه و به نسل بعد آموزش بده .:icon_pf (34):

خُب موضوع ات که معلومه مشکلت چیه؟

کجاش به مشکل برخوردی؟

لینک به دیدگاه

خب تعریف فرهنگسرا و هنر که مشخصه چیزی که اینجا قراره بهش پرداخته بشه هنرهای سنتی فراموش شده هستش که نیازمند احیا هستن! شما خودتون خیلی موضوع رو شفاف بیان کردین الان دقیقا توی کدوم بخش این موضوع دچار مشکل شدین؟ برای مطالعات خیلی راحت میتونین در رابطه با این هنرها توضیحاتی رو ارائه بدین و دلایلی رو که باعث کمرنگی یا فراموشی اونها شده رو ذکر کنین و راه حلهایی برای احیای اونها ارائه بدین.

لینک به دیدگاه

آره من می دونم چی میخوام اما استاد هام بهم می گن که اصلا وارد بحث تاریخ هنرها و هنرهای سنتی نشو چون اونطوری پروژه ت میشه پروژه صنایع دستی و نه معماری . میگن تو باید ارتباط این هنرها و فضاهای لازمه این هنرها رو توی معماری بیان کنی . و مشکل اینجاست که برای پیدا کردن فضاهای لازم برای احیای این هنرها، ملزم به مطالعه تاریخی و سوابقشون هستم و پیدا کردن اطلاعات در این زمینه مشکله

لینک به دیدگاه
آره من می دونم چی میخوام اما استاد هام بهم می گن که اصلا وارد بحث تاریخ هنرها و هنرهای سنتی نشو چون اونطوری پروژه ت میشه پروژه صنایع دستی و نه معماری . میگن تو باید ارتباط این هنرها و فضاهای لازمه این هنرها رو توی معماری بیان کنی . و مشکل اینجاست که برای پیدا کردن فضاهای لازم برای احیای این هنرها، ملزم به مطالعه تاریخی و سوابقشون هستم و پیدا کردن اطلاعات در این زمینه مشکله

خب شما اول باید در این زمینه مطالعاتی رو ارائه بدی که بعد نمودش رو در معماری که انجام میدی نشون بدی. شاید منظور استادتون این بوده که صرفا یه کتابچه درمورد هنر ننویسی اون رو به عنوان مطالعات کارت ارائه بدی.

لینک به دیدگاه

مطالعات رو ارائه دادم و اتفاقا کامل هم درباره چیزهایی که شما گفتید نوشته بودم اما الان چیزی که احتیاج دارم ، شناخت فضاهای لازم برای اون عملکردهای هنری هست که در گذشته روزگاری فعال بوده اند. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
مطالعات رو ارائه دادم و اتفاقا کامل هم درباره چیزهایی که شما گفتید نوشته بودم اما الان چیزی که احتیاج دارم ، شناخت فضاهای لازم برای اون عملکردهای هنری هست که در گذشته روزگاری فعال بوده اند. :icon_gol:

خب این برمیگرده به همون مطالعات دیگه! اگر شما در مورد اون دسته از هنرهایی که مدنظرتون هست کامل اطلاعات جمع آوری کرده باشین مسلما با فضاهای مورد نیاز برای اونهام آشنایی پیدا میکنین.

لینک به دیدگاه

91xith13h6jlnnkxd78l.png

e7n4oat5f6z3je1enceu.png

سلام بچه ها این پلان یه موزه دفاع مقدسه

انتقاد پیشنهاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرتون مبلمان گالری ها رو چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

طبقه اول فلش قرمز زدم فضای پرتی شده به نظرتون چه بلایی سرش بیارم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...