رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

• مغزم هرجارو برام با ماژیک لایت کرد و جدی نگرفتم دقیقا از همونجا ضربه خوردم ... الانم همونجوری لایت کرده یه گوشه ای رو 

• بهم برمیخوره که اصلا براش مهم نیست .. این یجور بی ثباتی محسوب میشه ینی ؟  ?‍♀️

• همش به وقایع تلخ ... 

لینک به دیدگاه

@S a d e n a

سلام عزیزم . حالت چطوره ؟ 

راستشو بخوای هیچ متوجه نشدم چرا اینهارو بهم گفتی . مسئله مبهم هست برام ... فقط تونستم حدس بزنم شاید پست بالا رو که گذاشتم به منظور گرفته باشی : )

اینجوری نیست و اخلاق صحبت غیر مستقیم و کنایه زنی ندارم. مستقیم نقل میگیرم یا اسم میبرم حرفمو میزنم یا پیام خصوصی میدم صحبت میکنم . پس دچار سوء تفاهم نباش :icon_gol:

گاه نوشته هم فقط شما منظورم نبود. هستن کسای دیگه توی نواندیشان و اخلاق رایجی شده اینجا . مخاطب خاص نداشت حرفم . و خب ؛ صرفا حسمو نوشتم . 

ممنون برای توصیه ها . حتما  : ) ...  در واقع آدم تقریبا رکی هستم .

...............

مامانم صد مدل تیپ زده نظرخواهی ازم کرده ، آخرم همونیو پوشیده که خودش دلش خواسته : )))))

آیا من چغندرم ؟! 

لینک به دیدگاه

@S a d e n a

? 

اون الارم ذهنی مربوط به مسئله ای خارج از انجمن بود . 

وکیل خیلی خوبی باید باشی احتمالا ?

در ۱ ساعت قبل، S a d e n a گفته است :

بابت پست بالا نظرم نگفتم بیشتر بابت نوشته های اخیرت گفتم.

چند بار دیدم خیلی داری خودتو به خاطر دیگران اذیت می کنی خواستم بگم لحظه هایی تو زندگی انسان ها وجود داره که اگه یادت باشه دیگه چیزی حس خوب زندگیت تغییر نمیده.

: )) ... نگران نباش 

اونها اینجارو میخونن. در واقع عمدا مینویسم که نظر واقعیمو درباره خودشون و کارهاشون بدونن . حرص و جوش و غیبتی نیست : )

جایی ازت ناراحت نشدم اصلا . حساس نباش :icon_gol: امیدوارم خودت هم جایی ازم ناراحت نشده باشی . 

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، نفحات گفته است :

مامانم صد مدل تیپ زده نظرخواهی ازم کرده ، آخرم همونیو پوشیده که خودش دلش خواسته : )))))

آیا من چغندرم ؟! 

در اغلب مواقع وقتی دیگران نظرتو میپرسن در واقع تاییدتو میخوان :ws41:

لینک به دیدگاه
در 5 دقیقه قبل، S a d e n a گفته است :

غیرت اگه اینه اگه از طرف زنان اجرا می شد که الان 70 درصد مردان ایرانی زنده نبودند!

: )))) 

بهشم میگن حسادت ! 

لینک به دیدگاه
در 38 دقیقه قبل، leo.unique گفته است :

آشنا به نظر میرسه :ws38:

آره : ) 

ولی اونی که باهاش شباهت داره یادمه از اینکه شناخته بشه خیلی معذب و ناراحت میشد. 

کی دلش میاد آرامش هبوط رو بهم بزنه ...

.....

همیشه از جایی که بخوام با کسی قیاس بشم دور میشم سریع . 

سعی خودمو کردم مرهم خوبی باشم ...

لینک به دیدگاه
در 7 ساعت قبل، نفحات گفته است :

:))) gray beard fox

این مترسک هم سال بعد عوض میشه !

اما سوال اینجاست که چندتا مترسک باید عوض بشه تا پی ببرین مزرعه-دار یکی دیگه-ست ؟!  ?

لینک به دیدگاه
در 22 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

این مترسک هم سال بعد عوض میشه !

اما سوال اینجاست که چندتا مترسک باید عوض بشه تا پی ببرین مزرعه-دار یکی دیگه-ست ؟!  ?

فکر نمیکنم هر شش دنگ مزرعه مال یه مزرعه دار باشه . اون مزرعه داری که توی ذهنته سه دنگ خودشو خوب مدیریت کرده 

لینک به دیدگاه
در 18 ساعت قبل، نفحات گفته است :

فکر نمیکنم هر شش دنگ مزرعه مال یه مزرعه دار باشه . اون مزرعه داری که توی ذهنته سه دنگ خودشو خوب مدیریت کرده 

شیش دونگ در اختیارشه :w16: همونطور که در اختیار قبلی بود !

حتی کلاغهای مزرعه هم اینو میدونن :ws47:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...