رفتن به مطلب

هورمونهای پروتئینی

wheeler

ارسال های توصیه شده

در مورد این دسته از هورمونها هم قبل از تاپیک زدن یک موضوع آزاد براش میذارم ، هر چند حالم از این دسته هورمونها به هم میخوره و بر خلاف بزرگنمایی هایی که روشون میشه کاربردی و تاثیر گذار نیستن ولی به هر حال هستند دیگه ، این نوع هورمونها رو به هیچ عنوان نه توصیه میکنم و نه ......گفتم دیگه مزخرف هستند ...داروهایی با عمری کوتاه و حدود چند ساعت که رفتارها و اثرات مهلکی دارند ....تعدادشونم زیاد نیست ... در حوزه پزشکی هم فقط دو نوع این داروها استفاده میشه که تا به حال گزارشی نداشتیم که نتیجه بخش بوده باشه ولی تا دلتون بخواد نتیجه منفی و مرگو میر داشته ... متاسفانه در چارچوب پزشکی به وفور برای اهداف واقعا مسخره مثل رشد طولی استخوان تجویز میشه ولی هیچ اثری به تنهایی برای این هدف ندارند و در کوچه و بازار هم انواع مختلف این هورمونها مثل فاکتور رشد چند سالی میشه که برای اهداف سوء مصرف رواج پیدا کرده اما این داروهای به ظاهر آرام به سادگی یک آدم سالمو به قبرستون ارسال میکنه ...در مورد کوچه و بازار سیاه خب تکلیفش روشنه اما در مورد اون دسته از پزشکانی که به راحتی این دارو ها رو تجویز میکنند واقعا ......بگذریم اما مورد آخری که چند ماه پیش به سادگی سر از قبرستون در آورد این بود که یک پزشک 400 ویال تجویز کرده بود و خیلی هم به پدرش گفتم نکن این بچه رو ولش کن بذار همین جوری باشه و گوش نکرد ، برای یک هدف کاملا مسخره به سادگی یک بچه رو فرستاد زیر خاک ... در مورد این دارو ها بیشتر تمایل دارم درمورد ساختمان و پیوندهایی شیمیاییش بحث کنم و اصلا دوست ندارم در مورد کاربردها و مصرفش حرف بزنم ... هر شب یک توضیح از این دسته ترکیبات میذارم

لینک به دیدگاه
در 2 دقیقه قبل، BlSEl گفته است :

کلا مسئله هورمون ی مسئه حساس و پیچیده اس

اگه دست کاریش کنی تا همیشه باید دستت به تنظیمش باشه

مکافاته!

البته نه همه هورمونها اما این چند هورمون از هر چیزی در بدن مدام کپی میگیرن و مدام تکثیرش میکنن و سلولهایی که تکثیر میکنند رو گاهی مجتمع و پلیمریزاسیون رادیکالی هم میکنن ، بعضی از این ترکیبات یک سلول سرطانی رو بی نهایت تکثیر میکنن و بعضی خودشون سلولهاای سرطانی میساازن ..مثلاا سوماتروپین سرطان زا نیست اما اگر سلول سرطانی در بدن باشه تکثیر میکنه و ازش تعداد زیادی میسازه ..بافت قلب و مغز رو بزرگ میکنه و....... اما IGF-1 که فاکتور رشده خودش پلیمر تشکیل میده و بافت های ناشناخته ایجاد میکنه.... سلولهای ناشناخته ای تشکیل میده و هی ازش زیراکس میگیره .. اینا آلیل اتر میسازن که با پلیمریزاسیونش جهش های ژنتیکی مهلک ایجاد میشه ...

لینک به دیدگاه
در 1 دقیقه قبل، levrone گفته است :

البته نه همه هورمونها اما این چند هورمون از هر چیزی در بدن مدام کپی میگیرن و مدام تکثیرش میکنن و سلولهایی که تکثیر میکنند رو گاهی مجتمع و پلیمریزاسیون رادیکالی هم میکنن ، بعضی از این ترکیبات یک سلول سرطانی رو بی نهایت تکثیر میکنن و بعضی خودشون سلولهاای سرطانی میساازن ..مثلاا سوماتروپین سرطان زا نیست اما اگر سلول سرطانی در بدن باشه تکثیر میکنه و ازش تعداد زیادی میسازه ..بافت قلب و مغز رو بزرگ میکنه و....... اما IGF-1 که فاکتور رشده خودش پلیمر تشکیل میده و بافت های ناشناخته ایجاد میکنه.... سلولهای ناشناخته ای تشکیل میده و هی ازش زیراکس میگیره .. اینا آلیل اتر میسازن که با پلیمریزاسیونش جهش های ژنتیکی مهلک ایجاد میشه ...

هورمونای مربوط به تیروئید و ریزش مو داستان هزار ویک شب ان

هیچوقت درست و ثابت نمیشن

لینک به دیدگاه

اصلا طرف به آکرومگالی و این چیزا نمیرسه و منم فقط دو پپتاید رو اسم بردم ولی 3 پپتاید بسیار خطرناک تر وجود داره که چک سفید امضا میدم بعد از 9 ماه طرفو میفرسته زیر خاک ...اصلا دوست ندارم این ترکیباتو باز کنم ...

لینک به دیدگاه
در 2 دقیقه قبل، BlSEl گفته است :

هورمونای مربوط به تیروئید و ریزش مو داستان هزار ویک شب ان

هیچوقت درست و ثابت نمیشن

T3 , T4 عامل ریزش مو نیستن اما تشدیدش میکنن ولی تیروئید هورمونهای خطرناکی نیستند و به سادگی فیدبک میدن اما تیروئید ریشه عصبی زیادی ایجاد میکنه ، سوخت و ساز بخشیش دست تیروئیده ولی کامپلکسهای محلول در آب و دی هیدروتستوسترون عامل اصلی ریزش مو هستش ...اما پرکاری تیروئید ریزش مو رو تشدید میکنه و این درسته اما ریزش برگشت پذیر نه نابودی فولیکول مو

لینک به دیدگاه
در 3 دقیقه قبل، levrone گفته است :

T3 , T4 عامل ریزش مو نیستن اما تشدیدش میکنن ولی تیروئید هورمونهای خطرناکی نیستند و به سادگی فیدبک میدن اما تیروئید ریشه عصبی زیادی ایجاد میکنه ، سوخت و ساز بخشیش دست تیروئیده ولی کامپلکسهای محلول در آب و دی هیدروتستوسترون عامل اصلی ریزش مو هستش ...اما پرکاری تیروئید ریزش مو رو تشدید میکنه و این درسته اما ریزش برگشت پذیر نه نابودی فولیکول مو

درست نمیشن حمید

اگه خراب بشن دیگه درست شدنشون کار حضرت فیله

لینک به دیدگاه
در 4 دقیقه قبل، BlSEl گفته است :

درست نمیشن حمید

اگه خراب بشن دیگه درست شدنشون کار حضرت فیله

چرا به جز پپتایدها بقیه هورمونها قابل تنظیم هستند ... خیلی دوست دارم راهکار بدم اما آدم راحت نیست و نمیشه همه چیو گفت ...

لینک به دیدگاه
در 1 دقیقه قبل، levrone گفته است :

چرا به جز پپتایدها بقیه هورمونها قابل تنظیم هستند ... خیلی دوست دارم راهکار بدم اما آدم راحت نیست و نمیشه همه چیو گفت ...

پس لطفا به من راهکاراتو بده

لینک به دیدگاه
در 42 دقیقه قبل، BlSEl گفته است :

پس لطفا به من راهکاراتو بده

تیروئید پر کار داری ؟ نگو که چند ساله داری لووتیروکسین میخوری و لپاتم قرمز میشه ، دلشوره داری و....... یهو هم قاط میزنی ؟

ختما برای موهاتم یکسری ویتامین گروه ب برات نوشتن ؟ نگو اینارو که از پنجره میپرم بیرونا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...