رفتن به مطلب

دریافت نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان نواندیشانی

بعد از چندسال تلاش، نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال رو از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردیم که در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است. :a030:

do.php?imgf=154039328462541.jpg

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، فکور گفته است :

کمی در موردش صحبت کنید که بیشتر بدانیم. 

این نماد که البته قبلا اسمش نماد طلایی ساماندهی رسانه های دیجیتال بود رو مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر میکنه که به نوعی اقدامی هست برای ثبت و ساماندهی سایت های بیشماری که ایجاد میشه و گاهاً اقدامات غیرقانونی یا کلاهبرداری های زیادی داخلشون انجام میشه. شخصیت حقیقی یا حقوقی سایت های دارای این نماد برای این مرکز محرز شده و به نوعی از این حیث قابل اعتمادتر هستن.

قبلا تأییدیه وزارت صنعت و معدن و تجارت رو با نماد اعتماد الکترونیک داشتیم. این نماد هم به نوعی مربوط به تأییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیه که سایت های اینترنتی بیشتر مرتبط با این وزارتخونه هستن و فقط قسمت فعالیت تجاریشون مرتبط با وزارت صنعت و معدن و تجارت میشه.

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

این نماد که البته قبلا اسمش نماد طلایی ساماندهی رسانه های دیجیتال بود رو مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر میکنه که به نوعی اقدامی هست برای ثبت و ساماندهی سایت های بیشماری که ایجاد میشه و گاهاً اقدامات غیرقانونی یا کلاهبرداری های زیادی داخلشون انجام میشه. شخصیت حقیقی یا حقوقی سایت های دارای این نماد برای این مرکز محرز شده و به نوعی از این حیث قابل اعتمادتر هستن.

قبلا تأییدیه وزارت صنعت و معدن و تجارت رو با نماد اعتماد الکترونیک داشتیم. این نماد هم به نوعی مربوط به تأییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیه که سایت های اینترنتی بیشتر مرتبط با این وزارتخونه هستن و فقط قسمت فعالیت تجاریشون مرتبط با وزارت صنعت و معدن و تجارت میشه.

یعنی اگه تو سایت بخشهای بازار یا پروژ نویسی و این نوع فعالیت ها داشته باشیم ،همین کفایت میکنه یا بازم باید از وزارت صنعت و معدن هم تاییدیه گرفته بشه.

من تصمیم دارم یه سایت مشاوره و آموزش در حوزه روانشناسی کار و روانشناسی صنعتی راه بیاندازم که دارای بخش های پروژه نویسی و طرح توجیهی و تفصیلی و پکیج های آموزشی و آموزش از راه دور خواهد بود. برا همین سئوال کردم که مهیا تر اقدام کنم. 

لینک به دیدگاه
در 28 دقیقه قبل، فکور گفته است :

یعنی اگه تو سایت بخشهای بازار یا پروژ نویسی و این نوع فعالیت ها داشته باشیم ،همین کفایت میکنه یا بازم باید از وزارت صنعت و معدن هم تاییدیه گرفته بشه.

من تصمیم دارم یه سایت مشاوره و آموزش در حوزه روانشناسی کار و روانشناسی صنعتی راه بیاندازم که دارای بخش های پروژه نویسی و طرح توجیهی و تفصیلی و پکیج های آموزشی و آموزش از راه دور خواهد بود. برا همین سئوال کردم که مهیا تر اقدام کنم. 

اگر بحث مالی باشه و بخواد هزینه ای دریافت بشه نماد اعتماد الکترونیک به کار میاد. سایت هایی هم می تونن از خدمات بانک ها برای پرداخت آنلاین استفاده کنن که نماد اعتماد الکترونیک رو داشته باشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...