رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در در 13 آبان 1397 در 12:45، meytim گفته است :

این دو مورد توصیه ای که کرده که خیلی خوبه؛ کاش 15 سال پیش یکی اینها رو به من می گفت.

اینکه زنها برای پول شما برنامه ریزی می کنند، به تجربه دیدم که درسته؛ معمولاً براش برنامه ای ندارندها؛ فقط می خوان به بادش بدن. البته این بیشتر در مورد زنهای تحصیلکرده درسته؛ زنهای زیر دیپلم معمولاً اینجور نیستند.

اون توصیه دومش هم من خودم رعایت نکردم و الآن درگیرش هستم و بعد از چند بار کشیدن چند تا از بستگان سببی به دادگاه هنوز هم مشکلات حل نشده و احتمالاً نیاز بشه که باز هم به دادگاه مراجعه کنم؛ بنابراین بهتره به توصیه هاش گوش کنی؛ عصبانیت چیزی رو حل نمی کنه.

سلام 

دوست عزیز در این مورد من میگم خودمون هم یک برسی کنیم خیلی از اونها که این تفکر را دارند برسی کنیم خودشون هم اینجوری هستند 

بیایم زندگی های خوب را ببینیم اون ها هم یک مردند ویک زن فرشته یا ماورائی نیستند

پس چرا این تفکر ایجاد میشه یا طرفین در محیط خانه اینو یاد گرفتن یا طی اتفاقاتی خیلی بدبین شدن و.... یا اینکه مشاور و راهنمای خوبی نداشتن 

من فکر میکنم اینها محتاج یک مشاوره تخصصی با یک کاردان هستند .

لینک به دیدگاه
در در 13 آبان 1397 در 12:48، meytim گفته است :

در ضمن عنوان "افکار پوسیده و خطرناک" عنوان خوبی نیست؛ یکی اومده تجربیات خودش رو به شما گفته؛ خواستی ازش استفاده کن؛ نخواستی خودت تجربه کن؛ شاید هم شانس آوردی و چنین چیزی رو تجربه نکردی.

کاملا درسته این جمله خیلی ها را اذیت میکنه 

دلیلشم همون جمله ای است که در نقل قبلی برجسه کردم 

لینک به دیدگاه

زن و مرد تفاوت های داند ولی هیچ برتری ندارند در اصل هر دو کامل کننده یک دیگرند 

چرا مثلا در رانندگی زنی ببینیم که پشت ماشین نشسته بوق میزنیم و داد که زنم راننده است و فحش ...... می دیم ؟

لینک به دیدگاه

گاهی لازمه که ما هنگام اندیشیدن بشکل هویتی نیاندیشیم. مثلا مردانه یا زنانه نیاندیشیم که پیش فرض های غلط ذهنی مان نذاره که نتیجه درست بگیریم. 

عالیترین شکل اندیشیدن ، بدون جنسگرایئ نتیجه میده. بصورت یک انسان و فارغ از اینکه از کدام جنس هستیم. 

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشگل ما اینه که همیشه بر مبنای باورهایمان و یا جنسیتمان می اندیشیم. 

اندیشه مجزا از منافع یا هویت ها باشه ، معنی داره و صحیح تر هست. 

لینک به دیدگاه

این هم نظر یکی از علمای اسلام در مورد تفاوت زن و مرد؛ خودتون گوش کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من بعد از 10 - 12 جلسه رفتن پیش مشاور و کلی پول دور ریختن فهمیدم که مشاور من خودش نیاز به مشاور داره!!! اگه جریان آخرین جلسه ای که رفتم پیشش رو بنویسم فکر نکنم کسی باور کنه؛ همه فکر می کنن که جوکه. واسه همین من هم نمی نویسم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...