رفتن به مطلب

جباری.

ارسال های توصیه شده

نه اصلا موافق نیستم..بااینکه بازیکن خوبیه اما لازم به اینهمه لوس شدن نیس..ما هودارا هم قدرشو میدونیم..هم براش احترام قائلیم..اما با این رفتارا به نظرم خودشو از چشم میندازه:a030:

لینک به دیدگاه

حجازی با رک بودنش شد حجازی

و حرف حق تلخه و مجتبی حرف دلشو زد و باشگاهی که میخواد قهرمان آسیا بشه نباید اینطور بی سرو سامان باشه هنوز کلی از بازیکناش تمدید نکردن

و جباری داره به نفع استقلال حرف میزنه نه ضررش.

لینک به دیدگاه

حرفت درسته ولی میتونه اعتراضاشو رسانه ای نکنه وباخود حاجی مطرح کنه..اینجوری فقط حاشیه ها بیشتر میشه وتمرکز روی اصل قضیه کمتر..:a030:

لینک به دیدگاه

جباری واقعا بازیکنی خوبیه

از همون قبل از جام جهانی 2006 مصدوم شد خیلی ناراحت شدم شاید اگر تو اون جام جهانی حضور داشت تیم ما نتیجه های بهتری هم میگرفت اون روزا اوج بازی و درخشش مجتبی جباری بود اگه اون مصدومیت طولانی مدت واسش پیش نمیومد شاید الان تو لیگهای بزرگی نظیر لایگا - بوندس لیگا - سری آ - جزیره بود

حق مجتبی جباری بیشتر این هاست

درسته یه صحبت های میکنه حاشیه واسش درست میشه اما صداقتش در مورد تیم که از کهکشانی ها الان هنوز همه تمدید نکردن

خوب تیم ما هم مثل سپاهانی که تا پای فینال آسیا رفت اما چون تعدادی از ستاره هاش نبود جامو از دست دادن میشه!!!

لینک به دیدگاه

جباري به سپاهان پيوست

شوک به قلعه‌نويي و استقلال

مجتبي جباري با عقد قرارداي به تيم فوتبال سپاهان پيوست.

مجتبي جباري هافبک تيم استقلال بعد از سالها حضور در اين تيم در نهايت به تيم فوتبال سپاهان پيوست.

اين بازيکن بعد از مصاحبه اي که عليه باشگاه انجام داد در نهايت از فهرست اين تيم کنار گذاشته شد و به جمع زرد پوشان سپاهان پيوست.

پيش از اين امير قلعه نويي اعلام کرده بود با گذشت زمان مشکل جباري و استقلال حل مي شود اما در نهايت جباري از استقلال رفت و فصل آينده در سپاهان بازي خواهد کرد.

حاج علی فتح الله

مدیر محبوب ما این بود

چرا مجتبی ؟؟؟؟؟

این چکاریه؟؟؟

لینک به دیدگاه

[h=1]جباري: 2 هفته صبر کردم تا عذرخواهي کنند[/h]

[h=2] بازيکن جديد سپاهان مي‌گويد توهين‌هايي که باشگاه استقلال با انتشار آن بيانيه متوجه او کرده دليل جدايي‌اش از استقلال است.[/h]

لینک به دیدگاه

[h=1]حيدري: فردا براي مذاکره به قطر مي‌روم

مدافع هافبک استقلال ضمن آرزوي موفقيت براي جباري در سپاهان مي‌گويد مذاکرات خوبي با تيم‌ قطري داشته است.[/h]

خسرو حيدري در پاسخ به اين سوال که شنيده مي‌شد او قرار است به اصفهان برود اما مجتبي جباري به سپاهان پيوست، گفت: من يک پيشنهاد غيررسمي از سپاهان داشتم اما با اين تيم وارد مذاکره نشدم. براي جباري هم آرزوي موفقيت مي‌کنم. جباري در استقلال يک وزنه و يک بازيکن بزرگ بود. اميدوارم هرکجا که هست موفق باشد.

به گزارش ايسنا،مدافع هافبک استقلال در پاسخ به اين سوال که سرانجام فصل بعد در چه تيمي توپ خواهد زد، اظهار کرد: من در جلسه‌اي به آقاي فتح‌الله‌زاده هم گفتم که پبشنهاداتي دارم. من يک پيشنهاد خارجي از قطر دارم که مذاکرات خوبي با آنها انجام داده‌ام و به نتايج خوبي هم رسيده‌ايم. فردا شب هم براي مذاکره نهايي با اين تيم قطري به اين کشور خواهم رفت.

لینک به دیدگاه

جباری ضرر میکنه نه استقلال دیگه موقعه این بود که جباری از استقلال بره با اون که من با حرفاش موافقم

لینک به دیدگاه

گندم خانم نتیجشو میبینیم مشکل مجتبی نیس که برنامه غلط لیگ برتر تیمی چیزی نمونده که به پای فینال برسه همچی عوض میشه تو تیم ها

لینک به دیدگاه

تا وقتی امیر خان توی تیم باشه من از هیچی نمیترسم همه چیز که با رفتن جباری تموم نمیشه نکونامم بره بازم هیچی نمیشه بازیکن که نباید ناز بکنه خیلی دلشون بخواد توی استقلال بازی بکنن

فتح الله زاده دیگه چیکار کنه تیمو با بی پولی قهرمان کرد.حالا که تیم رفته بالا بازم به تیم پول نمیدن اونوقت رویانیان میاد با پول شویی این همه خرج میکنه بازم هیچی نمیشن

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...