رفتن به مطلب

چطور بخش زبان را پویاتر کنیم؟؟

ارسال های توصیه شده

سلام به همه كاربران خوب انجمن

با كمك شما دوستان می خواهیم انجمن انگلیسی پویاتر و فعالتر از پیش بشه.

برای این كار بهتره كه پیشنهادای شما رو بدونیم

لطفا نظرات خودتونو بگید مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

کار خیلی سختیه. چون خیلیا علاقه ی چندانی به زبان ندارن و جذاب نیست واسشون.

خیلیا هم زبانشون خیلی ضعیف هست و سر نمیزنن این طرفا. وقتی هم که میان با اون زبان ضایعشون گند میزنن و میرن و همه رو هم از زبان زده میکنن.

به نظر من اگه تاپیک های جذابتری ایجاد کنین شاید این بخش بتونه زنده تر بشه.

لینک به دیدگاه
کار خیلی سختیه. چون خیلیا علاقه ی چندانی به زبان ندارن و جذاب نیست واسشون.

خیلیا هم زبانشون خیلی ضعیف هست و سر نمیزنن این طرفا. وقتی هم که میان با اون زبان ضایعشون گند میزنن و میرن و همه رو هم از زبان زده میکنن.

اصلا اینو قبول ندارم ... شما مگه خودت استاد زبانی که همچین حرفی می زنی .. شاید صحبت کردن شما برای من مسخره باشه و همچنین صحبت کردن من برای یه استاد زبان به نظر سبک بیاد این دلیل نمی شه اینطوری صحبت کنیم که بگیم با بد صحبت کردن دیگران زده می شن از زبان ... اگه کسی جلوتون بد صحبت کنه شما زبانت بهتر میشه ... چجوری؟ اون با دستور زبان غلط صحبت می کنه و شما با یاد آوری دستور زبانها زبانت بهتر میشه

جسارت نمی کنما ! . ... نمی گم من زبانم از همه عالی تره و شما از من کم داری .. منظور من از این حرفا اینه که این حرفا غلطه .... همین حرفارو اگه یکی بخونه میگه اینلا چقدر ادعا دارن .. و اندازه خر بارشون نیست.. بعد دیگه از جو بدشون میاد

به نظر من باید دل زبان رو بخواد ... ینی باید علاقه وجود داشته باشه .. الان کسی احساس خطر نمیکنه اما وقتی لازم شد یادگیری زبان 500 تومن خرج میکنه تا فشرده یاد بگیره! اینو به کررات خودم و همتون دیدین .. پس باید از همین الان فکر تقویت بود ... زبان کعمولی رو همه بلدن این زبان تخصصی رو باید یاد گرفت ...

پیروز باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دقیقا! من تو موسسه زبان تدریس میکنم و دیدم که حرف زدن و اشتباهات مکرر بچه ها روی بقیه تاثیر بد میذاره و باعث میشه به جای اینکه بقیه تواناییشون بهتر شه، بدتر میشه. زیاد بحث نمی کنم و قبول میکنم که آدم باید با دل زبان یاد بگیره نه با مغز!!!! :دی

موفق باشین

لینک به دیدگاه

از نظر هر کسی ممکنه این جذابیت فرق کنه

چه نوع تاپیکایی به نظر شما جذاب هستن؟؟!

لینک به دیدگاه

راستش به نظرم خیلیا می ترسن از زبان. می ترسن اگه اشکال گرامری داشته باشن یکی مسخرشون کنه.

ولی ابن رو باید یادمون باشه که همه ی ما اومدیم برای یاد گرفتن :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...