رفتن به مطلب

دغدغه های من

fatyjo0on

ارسال های توصیه شده

:sad0: یه سوالاتی هست که جواباشونو نمی دونم.....

این سوالات جز دغدغه های من هستن

1. چرا پشه ها علاقه وافری به من دارن و فقط منو نیش می زنن؟:banel_smiley_4:

2. چرا من همیشه یادم میره لباسامو از ماشین لباسشویی بردارم؟:w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3:امروز یه تصمیم بزرگ گرفتم....تصمیم خیلی خیلی بزرگیه:ws3: البته قاط زدن مکرر سیستم تو این تصمیم بزرگ بی تاثیر نبود..

اگه خدا کمک کنه....می خوام ویندوز رو عوض کنم........ولی طبق معمول همه فایلایی که دانلود کردمو میزارم یه گوشه که بعدا مرتبشون کنم...... البته نمی دونم این بعدا کی میرسه:banel_smiley_4: خدا رو چه دیدین شاید تصمیم بزرگ بعدیم مرتب کردن فایلا بود:w58:

لینک به دیدگاه

بعداین که تصمیم جدی گرفتم واسه تعویض ویندوز متوجه شدم سرعت دانلود نت بالاس بین 300 -350 :whistle:....منم دیدم حالا که نت مثه بچه آدم رفتار می کنه ....تعویضو بندازم فردا:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws3: من با حمایت های پدر و مادر عزیزم و همچنین لطف و عنایت الهی ویندوزمو عوض کردم:w02: از همه دوستانی که مشوق من بودن تو پیمودن این راه خطیر بسیار سپاسگذارم....امیدوارم در آینده ای نه چندان دور خبر خوش مرتب کردن سیستم رو همین جا به اطلاعتون برسونم:ws28::ws28:
لینک به دیدگاه

:ws28:نامرد....الانم میخوام یه سری دیگه لباس بزارم تو ماشین...امیدوارم یاد نره واسه برداشتنشون:whistle:

اتاق مرتب می کنم گاهی اوقات ولی ته تهش یه روز دووم میاره...باز خودش نا مرتب میشه.... اصلا نمی دونم چرا کتابام عادت دارن بیافتن رو زمین یا چک نویسام دوست دارن تو اتاق ولو باشه:w58:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...