رفتن به مطلب

تحصیل کرده های بیکار دربه در دنبال کار

ارسال های توصیه شده

دوست داشتین چی کاره بشین؟:ws51:

اگه درس نخونده بودین و دانشگاه نرفته بودین میخواستین چه شغلی داشته باشین؟

و آیا در حال حاضر که دارین درس میخونین یا فارغ التحصیل شدین واقعا تونستین شغل مد نظرتون رو پیدا کنین؟:banel_smiley_4:

اصلا کار پیدا میشه؟:ws44:

لحضه ای که دارین از بابا جون پول میگیرین چه حسی پیدا میکنین؟:w42:

اگه بگه نداره؟:ws36:

تا حالا رفتی کار پیدا کنی و ضد حال خوردی؟

خلاصه کلاس نذار راحت باش

لینک به دیدگاه

همیشه می خواستم طراح صحنه بشم...اما مهندسی شیمی کجا و طراحی صحنه کجا!!!

ولی این رسم زندگیه تعداد کمی از آدما به جایی که می خوان می رسن...

لینک به دیدگاه

من تقریبا" از سوم راهنمایی تصمیم گرفتم چی کاره بشم و تصمیمم این بود که مهندس معمار بشم و الان هم در نیمه راهم و می دونم که موفق می شم.خب اتفاقهای زیادی افتاد که تصمیم داشتم یا تغییر رشته بدم یا دوباره از اول شروع کنم ولی خدارو شکر که هیچ کدوم از این اتافاقها نیوفتاد. نمی گم همه چی خوبه و از همه چی راضیم.موقعیتهای کاریه زیادی هستش ولی خب یا توقعات من بالاست یا کارفرماها.3سال سابقه کار دارم ،توی کارم خیلی شکست خوردم چون اونجور که دلم می خواست پیش نمی رفت بعضی وقتها فکر می کردم طلسمم کردن ولی خب هر چی که بود رو پشت سر گذروندم و الان می خوام که یه شروع مجدد برای کارم داشته باشم.دیگه برام مهم نیست که زمین بخورم چون همین شکستها بودش که باعث شد تجربه های کافی بدست بیارم.

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

تا کلاس دوم ابتدای دوست داشتم قصاب بشم .

بعد دوست داشتم خلبان بشم.

اما انتخاب رشته کامپیوتر انتخاب کردم اما نصف راه معماری انتخاب کردم و خیلی توش موفقم و خیلیم دوستش دارم رشتم یه جورای اخرش اقا بد جور باش حال می کنم یه سریع به انجمنم بزنید.

اما الانم بدم نمیاد دکتر بشم....:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک انجمن:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلااااااااااااااام بر دوستان معمار.

من همیشه دوست داشتم پزشک بشم ولی هیچوقت دلشو نداشتم.درواقع دوست داشتم جراح بشم.البته معماری رو هم بی نهایت دوست دارم.:w16:

اگه درس نخونده بودم دوست داشتم گل فروشی یا اسباب بازی فروشی داشته باشم.:hapydancsmil:

در مورد شغل باید بگم من تو شرکت خودمون کار میکنم.:w14:

در مورد پول هم خدا رو شکر خودم در میارم.:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من هميشه دوست داشتم پزشك بشم، كار توي بيمارستان رو خيلي خيلي دوست داشتم

ولي قسمت نشد و الان مهندسي معماري ميخونم، خداروشكر اينم دوست دارم...

اگه درس نخونده بودمدوست داشتم ادكلن فروشي داشتم تويه جاي خيلي مشهور...

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

دوست داشتین چی کاره بشین؟گرافیست و انیمیشن

اگه درس نخونده بودین و دانشگاه نرفته بودین میخواستین چه شغلی داشته باشین؟آرایشگریو فرش بافی(با اینکه الانم تابلو فرش میبافم

و آیا در حال حاضر که دارین درس میخونین یا فارغ التحصیل شدین واقعا تونستین شغل مد نظرتون رو پیدا کنین؟فارغ التحصیل شدم نه هنوز:sad0:

اصلا کار پیدا میشه؟اگه پیگیرش باشیم چرا پیدا نشه؟

لحضه ای که دارین از بابا جون پول میگیرین چه حسی پیدا میکنین؟تو کارت واریز می کنه ولی حس خوبی نیستsigh.gif

اگه بگه نداره؟بنده خدا تا حالا نگفته

تا حالا رفتی کار پیدا کنی و ضد حال خوردی؟بله دوبارTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...