رفتن به مطلب

اسپم چیست !؟

ارسال های توصیه شده

می خواین فرهنگسازی کنیم !
خوب

اگه مدیر ا اسپم ها رو پاک کنند و دوستانه تذکر بدند خود کاربرا میفهمند کارشون اشتباهه

هی مدیرا اسپم پاک کنن
تا حالا هیچ اسپمی رو حذف نکردند که

فقط نشستند غر زدند و داستانهای تخیلی ساختند برای خودشون

داستان موش بزرگ (من) که به سربازاش دستور میده حمله کنند به تاپیک ها !!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه تاپیکای با محتوا و غیر گفت و گو رو میگی:

خوب مدیر باید اون پستا رو حذف کنه

خب منم منظورم همونهاس ...

مدیرم درسته باید پاک کنه و کم کم واسه کاربرا هم جا میفته ولی خب این دلیل نمیشه کاربرا هم خودشون رعایت نکنن و اسپم کنن بذارن مدیر پاک کنه!

باید دو جانبه باشه ولی خب شروعش از مدیره

لینک به دیدگاه

وقتی تا حالا پاک نشده به کسی هم گفته نشده که اون کار رو نکنه کاربر بد بخت از کجا بفهمه کارش غلطه؟

من خودم چند بار دیدم یه تاپیکی بوده 2 نفر شروع کردند به چرت گفتن...جوری بود که خودم گفتم اسپم نکنید بهشون

مدیر هم اونجا بوده کاری نکرده...نه پست رو حذف کرده نه چیزی گفته

اون کاربرا هم به حرف منو تو گوش نمیدند که.

لینک به دیدگاه

مگه من نگفتم الان کاربر مقصره؟! :banel_smiley_4:

خوبه تاکیدم کردم وقتی قانون درست و همه جا یکسان اجرا نشه کاربر تکلیف خودشو نمیدونه و نمیشه بهش خرده گرفت :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ممنون از مونموني عزيز

اولاي انجمن براي اينكه دوستان به اسپمشون برسن و انجمن هم اين همه درگير نشه. چند تا تاپيك بود ويژه همين كارا. از جمله آلاچيق ، اسپم ، شب نشيني ها با مديريت مريم و ....

اگر بشه دوباره تمام دوستان اسپمر به اون تاپيك ها برگردن عالي ميشه. براي اين كار نياز به چند تا اسپمر خوب داريم كه مدارم اين چند تا تاپيك رو در صدر نگه داره كه دوستان همه ببينن

لینک به دیدگاه
تا یه روز قبل از همکار مدیر شدنت خودت ....

هی بابا :ws37:

میلاد جان من برات جریان چن شب قبل از همکار شدنمو توضیح دادم .... فک میکردم متقاعد شدی......حالا اینجام میگم که اگه کسی دیگه ای هم دید و همین سوال براش پیش اومده بود حل شه..... من اون چن شب درگیر ذهنی خیلی خیلی بدی داشتم....نصفه شب خواب که نداشتم هیچ کاری هم از دستم بر نمیاومد و به خاطر همین میاومدم پیش دوستام که شما!!!ها بودین ... بلکه ذهنم منحرف شه....بیشتر اسپم هایی هم که کردیم تو پروفایلهامون بود جز شب سلام ای عشق که مطمئنا یادته!!!

من هیچ وقت اسپمر نبودم .... تو هیچ فرومی.... چون به دوستی های فرومی اعتقاد نداشتم و پایه ی اسپم دوستی و آشناییه....حتی شاهین هم بارها منو برای پاتوق دعوت کرد که هیچ وقت نمیرفتم جز یک یا دوبار اونم تو باشگاه به احترام دوستیم با شاهین..... چون این نوع اسپم هیچ وقت برام جذاب نبوده....

امیدوارم دیگه شبهه ای تو این مورد نباشه!!!

لینک به دیدگاه
نهایت یه تاپیک زده میشه که وقتی همونجا هم دلیلشو خیلی منطقی جواب بدید و اگه واقعا منطقی باشه خیلی راحت حل میشه و نیازی به قشون کشی و ار جمع کردن و حمایت بقیه نیست!! اما اگه دامنه ی اعتراضات زیاد شد و به تمام ابعاد کارتون ایراد گرفته شد و ایرادات گرفته شده هم منطقی بود اونوقت باید ایراد رو در خودتون جستجو کنید. کاربر همیشه هم مقصر نیست خیلی وقتها هم مدیر مقصره و اشتباه کرده ولی این با حمایت نابه جا و جانبداری الکی درست نمیشه!

آرچی جان با این حرفت که قرمز کردم موافقم.... تو بحثهایی که این چن روز تو تالار در مورد اسپم شد هم تو هم هوتن جواب های منطقی ای دادید..... ولی باز هم بعضی ها متقاعد نشدن.... به نظرت چقد باید زمان گذاشت که برای موضوع به همین سادگی کسی رو متقاعد کرد!؟!:ws52:

progress.gif

لینک به دیدگاه
خب میلاد جان ما دنبال اینیم که فرهنگ سازی کنیم و نیاز به این نباشه که هی مدیرا اسپم پاک کنن !

می خواین فرهنگسازی کنیم !

راه قشنگی رو شروع کردی عزیزم.....:icon_gol: تنها فرهنگسازی تو این مورد جواب میده..... چون اگه یه مقدار دقیق تر به قضیه نگاه کنیم متوجه میشیم پاک کردن اسپم های چن صفه ای که خیلی هم وقت میگیره ..... تنها وظیفه ی مدیرا نیست.....مدیران کارهای مهمتری هم دارند....

لینک به دیدگاه
خوب

اگه مدیر ا اسپم ها رو پاک کنند و دوستانه تذکر بدند خود کاربرا میفهمند کارشون اشتباهه

این کاریه که مدیرا همیشه از قبل انجام دادن!!! جواب داده آیا؟! :ws52:

اون کاربرا هم به حرف منو تو گوش نمیدند که.

چرا نباید به تذکر دوستانه دوستان کاربرا گوش بدن؟!!؟ :ws52:مگه آرچی نمیگه که

کاربرا هم یکی مثل خود شما هستن و شعور دارن و منطق و خواستار عدالتن و وقتی از این دریچه باهاشون برخورد بشه مطمئن باشید واکنش مثبتشونو میبینید.

پس با این حساب کاربرا تذکر دوستانه و منطقی شمارو حتما قبول میکنن.....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خوب قبل از هر چیز از مونا خانم که این گروه رو ایجاد کردن تشکر میکنم. شرمنده اگه دیر اومدم به اینجا. همه صحبتا رو خوندم. فقط نمیدونم چرا تو دو قسمت جدا بحث شده بود. :ws38:

این قضیه درسته که فقط با پاک شدن اسپم این مسئله نهادینه نمیشه و بازم ادامه داره.

واسه اسپم میشه گفت یه بخش جدا به اسم گپ و گفتگوی دوستانه در نظر گرفته شده حتی یه سری تاپیک هم تو تالار ازاد و هم تو تالارای تخصصی زده شده تا دوستانی که فقط تو تالار خودشون هستن بتونن از اون فضای دوستانه تالار هم هر موقع خواستن استفاده کنن.

البته بعضی از دوستان این ایراد رو نگیرن که اسپم این نیست که تو تاپیک گپ و گفتگو زده بشه. منظورم از اسپم همون شکلک ها و گپ های دوستانه هستش.

لینک به دیدگاه

با وجود این بخش ها باز هم شاهد اسپم تو خیلی از تاپیک های با ارزش هستیم. من یه هفته قبل از قطع شدن سایت تو تالار مدیرا این صحبت رو کردم که راهکارها واسه اسپم چیه؟

به نظرم باید اول خود مدیرا کامل رعایت کنن تو همه جای انجمن.

دوم با اسپم تو همه تالارها به غیر از تالار گفتگوی ازاد فعلاً برخورد بشه و حذف بشن اسپم ها.

سوم قانونی که گفته شده پست خارج از موضوع تاپیک زده نشه شفاف تر بشه که کلاً اسپم رو ممنوع کنه.

لینک به دیدگاه

خوب اینکه گفتم فعلاً، چون مدیرای این تالار و کاربرای ویژه دارن برنامه ریزی میکنن که این اسپم رو از بین ببرن.

و اینکه با شروع کردن این کار از تالارهای دیگه این مسئله تو اونجاها جا میفته و بعدش جا انداختنش تو تالار گفتگوی آزاد هم راحت تر

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

شما اسپمر ها رو شناسایی کنین بیارین اینجا باهاشون صحبت کنید ببینید انگیزشون چیه و محترمانه ازشون خواهش کنید که این کار و نکنن بالاخره تحصیل کردن اگر منطقی باهاشون صحبت کنید قبول می کنن

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
ممنون از مونموني عزيز

اولاي انجمن براي اينكه دوستان به اسپمشون برسن و انجمن هم اين همه درگير نشه. چند تا تاپيك بود ويژه همين كارا. از جمله آلاچيق ، اسپم ، شب نشيني ها با مديريت مريم و ....

اگر بشه دوباره تمام دوستان اسپمر به اون تاپيك ها برگردن عالي ميشه. براي اين كار نياز به چند تا اسپمر خوب داريم كه مدارم اين چند تا تاپيك رو در صدر نگه داره كه دوستان همه ببينن

بهترین روش همین روشی هستش که ابوذر ذکر کرد...

به نظر من هم خود مدیران باید رعایت کنند ،درمورد پاک کردن اسپم ها در تاپیک های مثل تاپیک های بخش دفتر مدیریت انجمن

نواندیشان ضروری هستش.

باید به کاربر نشون داد که جای اسپم در جای خودشه.(تاپیک های از قبیل قهوه خانه سمندون و........)

در کنار دوستی ،جدیت هم لازمه:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...