رفتن به مطلب

هدف از تشکیل گروه مهندسی عمران

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان محترم و عزیزم

اهداف گروه مهندسی عمران:

1- آشنایی مهندسان، دانشجویان و علاقه مندان به رشته مهندسی عمران در انجمن نو اندیشان با یکدیگر.

2- همکاری دوستان برای ارتقاء کیفی و کمّی تالار مهندسی عمران انجمن نو اندیشان.

با تشکر

سیّد امیررضا رضوی - 1388/10/11

لینک به دیدگاه

من که عمران نمی خونم ولی خوب چون عمران بخشی از شهر سازی رو شامل میشه منم عضو شدم ممنون از تشکیل این گروه امیدوارم فعالیتش زیاد باشه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

سلام خدمت تمامی گروه مهنسین عمران

من رشته م عمران نیست فقط اومدم با یه خاطره کوتاه خستگی رواز تنتون ببرم

میگن اون دنیابعدازاینکه حساب کتاب خلق تموم شد وبهشتی ها وجهنمی ا ،مشخص شدن وقتی داشتن از هم جدا میشدن به هم قول دادن هر کدوم از دوگروه جهنمی وبهشتی ها از بهشت تا جهنم یه پل درست کنن که بتونن با هم ارتباط داشته باشن .خلاصه بعد از چند ماه پل قسمت جهنم آماده شد اما هرچی این دوستان جهنمی منتظر شدن پلی از طرف بهشت ساخته نشد.....روزها وماهها گذشت تا اینکه یکی از جهنمی ها که دیگه گناهش پاک شده بود روداشتن میبردن بهشت همه تقاضا کردن که پیگیری کنه ببینن چی شده ازاون طرف پل آماده نشده؟.....

وقتی وارد بهشت شدوموضوع رو پیگیری کرد دید حق بابهشتیهاست !آخه اونجا حتی یه مهندس عمران هم نبود که بگه چطوری پل رو بسازن.!!!!!!!!:hapydancsmil:

روسیاهی چون من را ازدعای خیر خود محروم نفرمایید..

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمامی گروه مهنسین عمران

من رشته م عمران نیست فقط اومدم با یه خاطره کوتاه خستگی رواز تنتون ببرم

میگن اون دنیابعدازاینکه حساب کتاب خلق تموم شد وبهشتی ها وجهنمی ا ،مشخص شدن وقتی داشتن از هم جدا میشدن به هم قول دادن هر کدوم از دوگروه جهنمی وبهشتی ها از بهشت تا جهنم یه پل درست کنن که بتونن با هم ارتباط داشته باشن .خلاصه بعد از چند ماه پل قسمت جهنم آماده شد اما هرچی این دوستان جهنمی منتظر شدن پلی از طرف بهشت ساخته نشد.....روزها وماهها گذشت تا اینکه یکی از جهنمی ها که دیگه گناهش پاک شده بود روداشتن میبردن بهشت همه تقاضا کردن که پیگیری کنه ببینن چی شده ازاون طرف پل آماده نشده؟.....

وقتی وارد بهشت شدوموضوع رو پیگیری کرد دید حق بابهشتیهاست !آخه اونجا حتی یه مهندس عمران هم نبود که بگه چطوری پل رو بسازن.!!!!!!!!:hapydancsmil:

روسیاهی چون من را ازدعای خیر خود محروم نفرمایید..

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • اضافه کردن...