رفتن به مطلب

مروری بر خاطرات ( قدیمیای حاضر بیان حاضری بزنیم بگید الان در چه حالین؟؟؟ )

ارسال های توصیه شده

در 4 ساعت قبل، SH E I KH گفته است :

سلام

واققققققققعا نو اندیشان انقدر سوت و کوووووور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پناه بر خدا

خدا یا شر این شبکه های اجتماعی مبایلی چرند پرند را از سر انسان کم بفرمااااا

واقعا هییییچ وقت تلگرام و اینستا و ... جای اون حال و هوای نواندیشان قدیم رو نمیگیره

هم علم و آگاهی و یادگیری بود هم دوستی و دعوا و آشتی ....

پی نوشت:

جای این پست اینجا نودا اما انقدر همه جا درش تخته بود گفتم برم یجایی که پست جدید داره

شکلکم نزاشتم چون فقط اون قدیمیا خوب بود

واقعا :ws3:

خیلی نکته خوبی اشاره کردی. هم علم و اگاهی داشت. هم دوستی و دعوا. ولی حیف که دیگه کسی حوصله بحث و گفتگو هم نداره. کلا تو زندگی واقعی هم اغلب بی حوصله شدیم :icon_pf(34):

خیلی خوش اومدی و خیلی خوشحال شدم دیدم اومدی :a030:

اون مستندسازیا رو هم یه نگاه کلی کردم بهش. چقدر کامل و خوب و مستند بود. از صدتا این گزارش ماهانه های دفاتر تهران بهتر :ws3:

در 2 ساعت قبل، Cinderella گفته است :

سلام

نمیدونم کسی منو میشناسه یا نه!?

چقدر همه چی عوض شده اینجا مدیر عارف

من که از همون روز اولم نشناختمت. شما؟ :ws38::ws3:

تقریباً 9 پیش تغییرات داده شد. ببین اخرین حضورت کی بودش :ws3:

الانا در چه حالی و چه میکنی؟

در 1 ساعت قبل، Hamid Ghobadi گفته است :

سلام. برای دهه 60 ی ها

فقط خردمپایی و تشتک و تیله بازی و شانسی فروشی ... خاطره نیست.

تو دوره های مختلف خاطره های منحصربفردی دارند ... 

انجمن نواندیشان یا انجمن های دیگه که کم و بیش توش فعالیت میکردیم همگی خاطره شدن. گاهی وقتا یادشون میوفتیم یک لبخند بهمون هدیه میده

همین یه لبخند کفایت میکنه

شاخ مجازی بودیم اونوقت که شاخ بودن مد نبود... اما این انجمن (نواندیشان) صرفا مجازی نبود، با میتینگهایی که برگزار شد (2 یا 3 موردش رو یادمه) به بهانه نمایشگاه کتاب تهران، از مجازی بودن خارج شد. اعتماد بهش بیشتر شد.

من (معروف به حمید تکرو) چند سال پیش بیشتر دانشجو بودم تا شاغل 

بنابراین زمان زیادی تو انجمن بودم. دوستان زیادی داشتم ... چه شبهایی که با نت دایل آپی چشم و گردنم پشت صفحه مانیتور به انحطاط کشیده نمیشد!!!

اخیرا گروه تلگرامی انجمن باعث شد بیام به خود انجمن سر بزنم.

تو انجمن مدیر تالار کشاورزی بودم، الان در یک شرکت خصوصی بصورت تخصصی مشغولم. همیشه اولویتم کارم بوده و هست.

بعضی ها رو میشناسم، بعضی ها رو فراموش کردم

اما برای همه آرزوی موفقیت دارم.

به به چه خوب این گروهه یه اثری واسه یاداوری انجمن و سر زدن بهش داشت :ws3:

تو همون آخرای زمان دانشجویی هم یادمه سرت شلوغ بود و نمیشد گیرت اورد :ws3: ایشالا بازم بتونی تو برنامه های حضوری که گذاشته میشه شرکت کنی و بعد مدتها ببینیمت :a030:

لینک به دیدگاه
در 19 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

واقعا :ws3:

خیلی نکته خوبی اشاره کردی. هم علم و اگاهی داشت. هم دوستی و دعوا. ولی حیف که دیگه کسی حوصله بحث و گفتگو هم نداره. کلا تو زندگی واقعی هم اغلب بی حوصله شدیم :icon_pf(34):

خیلی خوش اومدی و خیلی خوشحال شدم دیدم اومدی :a030:

اون مستندسازیا رو هم یه نگاه کلی کردم بهش. چقدر کامل و خوب و مستند بود. از صدتا این گزارش ماهانه های دفاتر تهران بهتر :ws3:

حالا بحثم راه میندازیم :w02:

تهرانم اولاش شبیه این باید مستندنگاری میشد که بعدها ولش کردن

تو شیراز یه مواردیم بهش اضاف میکنیم

میخوام وقتی کسی میخونه جوری باشه انگار از کل اتفاقات دفتر با خبر هست

لینک به دیدگاه
در در 20 تیر 1397 در 19:31، droit.prive گفته است :

با سلام

چقدر با دیدن این تاپیک حس خوبی به من دست داد

حس میکردم یک جایی باید حرف بزنم ولی نمدونستم کجا!

دقیق حضور ذهن ندارم سال 85 یا 86 بود که به دعوت فکر کنم جناب محمد عارف به این انجمن وارد شدم و به لطف ایشون از روز اول تا آخرین روز فعالیت جزو مدیران این انجمن بودم

ولی متاسفانه به علت کم تجربگی و غرور جوانی تحت تاثیر جو دوستانی پر حاشیه قرار گرفتم و به نوعی همکاری خودم رو با انجمن قطع کردم

در طول سالهای اخیر هم اتفاقات عجیبی برای من رخ داد که هیچگاه فرصت بازگشت و جبران گذشته را برایم میسر نکرد

فکر کنم تا اینجا مدیران قدیمی تا حدی بنده حقیر رو شناخته باشند

من تا سال 92 مهندس مکانیک بودم (البته الان هم هستم ولی دیگر فعالیتی ندارم)

مهر ماه 92 بر حسب یک علاقه قدیمی وارد دانشکده حقوق شدم

سال 95 پس از 6 ترم تحصیلی فارغ التحصیل رشته کارشناسی حقوق قضایی شدم

سال 96 وارد مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی شدم و تا اکنون هم که در محضر شما بزرگواران هستم مشغول به تحصیل هستم

اتفاقی که برای شما افتاد برای من هم پیش آمد

چند روز پیش به دنبال یک مطلب در اینترنت سیر و سلوک میکردم که یکباره با انجمن نواندیشان برخورد کردم

انجمنی که برای من همواره یادآور بهترین روزهای دوره دانشجویی و اوایل روزگار جوانی است

از دوستان قدیمی ظاهرا کسی باقی نمانده و اگر هم باشند به قول حضرتعالی مشغول به امورات زندگی و درگیر کار و فعالیت اجتماعی هستند

بازهم سپاس از مهرتان بابت راه اندازی این تاپیک و عذر خواهی از محضر همه سروران بابت ریاده گویی

موفق و پیروز باشید

بله منم حس خوبی پیدا کردم.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

چه تاپیک خوبیه اینجا.دارم میخونم پست هارو ...

سلام دوستان ....

چقدر انجمن تغییر کرده (حالا نیست ما خودمون تغییر نکردیم همونجوری موندیم این برامون عجیبه):ws3: ...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در در 20 خرداد 1398 در 11:09، Hamid Ghobadi گفته است :

سلام. برای دهه 60 ی ها

فقط خردمپایی و تشتک و تیله بازی و شانسی فروشی ... خاطره نیست.

تو دوره های مختلف خاطره های منحصربفردی دارند ... 

انجمن نواندیشان یا انجمن های دیگه که کم و بیش توش فعالیت میکردیم همگی خاطره شدن. گاهی وقتا یادشون میوفتیم یک لبخند بهمون هدیه میده

همین یه لبخند کفایت میکنه

شاخ مجازی بودیم اونوقت که شاخ بودن مد نبود... اما این انجمن (نواندیشان) صرفا مجازی نبود، با میتینگهایی که برگزار شد (2 یا 3 موردش رو یادمه) به بهانه نمایشگاه کتاب تهران، از مجازی بودن خارج شد. اعتماد بهش بیشتر شد.

من (معروف به حمید تکرو) چند سال پیش بیشتر دانشجو بودم تا شاغل 

بنابراین زمان زیادی تو انجمن بودم. دوستان زیادی داشتم ... چه شبهایی که با نت دایل آپی چشم و گردنم پشت صفحه مانیتور به انحطاط کشیده نمیشد!!!

اخیرا گروه تلگرامی انجمن باعث شد بیام به خود انجمن سر بزنم.

تو انجمن مدیر تالار کشاورزی بودم، الان در یک شرکت خصوصی بصورت تخصصی مشغولم. همیشه اولویتم کارم بوده و هست.

بعضی ها رو میشناسم، بعضی ها رو فراموش کردم

اما برای همه آرزوی موفقیت دارم.

سلام حمید اینجا هم‌هستی 

اورین ?

لینک به دیدگاه
در در 18 مرداد 1397 در 21:36، VINA گفته است :

یادمه بعد میتینگ زنگ زدم به خوش فکر ...گفتم من اون یکی بودم کلی فحشم داد :ws3:

از عروسم‌چه خبرا؟

لینک به دیدگاه
در در 20 خرداد 1398 در 10:42، Cinderella گفته است :

سلام

نمیدونم کسی منو میشناسه یا نه!?

چقدر همه چی عوض شده اینجا مدیر عارف

فسیل سیندی ?

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

با اومدن پیام رسان های گوشی انجمن وارد فاز غیر فعالی خودش شد . الان با اومدن کرونا و تغییر سبک کسب و کارها به نظرم همه دوباره به لپتاپ و فضای مجازی برگشتن

هر چند به نظر من غیر ممکنه کسانی اینجا خاطره خوبی داشتن و اینجا را برای همیشه فراموش کرده باشن و سر نزنن

من که غیر فعال انجمن بودم تا حالا سر زدم و هستم معلوم  که اون فعال ها حتما سر میزنن شاید فقط بعنوان خواننده مطالب

آیدی فعال های انجمن در دوره های گذشته قطعا هستن شاید با آیدی دوم ولی خیلی خوب میشد همه با آیدی اصلی شون دوباره حضور میداشتن

الان نگاه کردم 11 سال پیش در این انجمن عضو شدم و قطعا دوستان قدیمی 10 تا 11 سال پیش تا الان خیلی تغییرات در زندگی هاشون مدل تفکری و دیدگاهی شون پیش اومده اگه بودن قطعا جنس مطالب و حرف هاشون با گذشته شاید خیلی فرق میکرد خیلی پخته تر و با حوصله بیشتر بودن  .

همیشه میگن باید نگاه به آینده باشه نه گذشته

شاید یکی از عیب های انجمن این که تو گذشته مونده و همش سراغ از گذشته و اتفاقات اون دوران را اکثرا میگیرن

ولی واقعا بچه های اون دوران اکثرا دهه 60 بودن فوق العاده بودن دهه 60 ها عالین?

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 9 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۴ در ۱۳:۲۵، *sepid* گفته است :

هر دو سال یه بار میام اینقد این ممد همه چی رو قاطی پاطی کرده که یادم نیس طرز کار اینجا رو 

میکوبه از نو میسازه 

یعنی یه پی ام نمیزاره بمونه چه برسه به بنا:((((((((

صفر تا صد کار گرفته دستش به هیچ پیمانکاری ام نمیده:))))))))

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام علیکم :w02:

هنوز کسی زندست اینجا؟ :ws3:

خب محمد جان ما حاضریمونو زدیم، بریم 10 سال بعد بیایم :ws28:

یکم تو انجمن بین تایپکای قدیمی چرخیدم تازه یادم افتاد چقددددررر اینجا رفیق داشتم که الان از هیچکدومشون خبر ندارم :sigh: امیدوارم همشون اوکی باشن و حالشون خوب باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...