رفتن به مطلب

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان

فقط من نمیدونستم این پیشنهاد رو کجا عنوان کنم و گشتم جایی بهتر از اینجا ندیدم....اگر جاش اشتباه هست لطف مسئولین انتقالش بدن:ws3:

دو تا ایده رو دیدم تو این بخش صحبتش شد....حالا نمیدونم به جایی رسید یا ن

اما پیشنهادی که من دارم برای راه اندازی یه کسب و کار همین فروشگاه اینترنتیه ولی بطور تخصصی....نظر خود من روی بخش برق هستش..... یه فروشگاه اینترنتی برای فروش کالاها و اجناس برقی (مثل plc- الکترو موتور- درایو- سروو موتور- رله و همه قطعاتی که در صنعت برق و اتوماسیون کارایی داره)..... که به مرور زمان میشه شاخه های دیگه رو بهش اضافه کرد

یه چیز تو مایه های دیجی کالا .... یجورایی بشه لاله زار رو آورد تو فضای مجازی....... خیلیا واقعا دسترسی ندارن به بازار و براشون خیلی به صرفه نیست که از واسطه خرید کنن

فعلا همین....البته این ایده خام.....

نظرتون چیست؟:ws3::w02:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت همه دوستان

فقط من نمیدونستم این پیشنهاد رو کجا عنوان کنم و گشتم جایی بهتر از اینجا ندیدم....اگر جاش اشتباه هست لطف مسئولین انتقالش بدن:ws3:

دو تا ایده رو دیدم تو این بخش صحبتش شد....حالا نمیدونم به جایی رسید یا ن

اما پیشنهادی که من دارم برای راه اندازی یه کسب و کار همین فروشگاه اینترنتیه ولی بطور تخصصی....نظر خود من روی بخش برق هستش..... یه فروشگاه اینترنتی برای فروش کالاها و اجناس برقی (مثل plc- الکترو موتور- درایو- سروو موتور- رله و همه قطعاتی که در صنعت برق و اتوماسیون کارایی داره)..... که به مرور زمان میشه شاخه های دیگه رو بهش اضافه کرد

یه چیز تو مایه های دیجی کالا .... یجورایی بشه لاله زار رو آورد تو فضای مجازی....... خیلیا واقعا دسترسی ندارن به بازار و براشون خیلی به صرفه نیست که از واسطه خرید کنن

فعلا همین....البته این ایده خام.....

نظرتون چیست؟:ws3::w02:

سلام بر تو.

اجناس رو خودت داری یا به عنوان واسط میخوای بفروشی؟

این رو به خاطر این میپرسم چون نوع اجناسی که گفتی و قطعات صنعتی خیلی گرون هستن. واسه همین حدس میزنم که خودت مستقیم اجناس رو نداری. حالا نمیدونم حدسم درسته یا غلط :ws3:

ایده خوبی هست. اما من سختی هاشو میگم، برای اینکه با فکر کردن رو اونا بشه پخته ترش کرد. البته احتمالا از قبل روشون فکر کردی.

معمولاً خریدارها برای خرید این نوع محصولات، اطلاعات رو از طریق اینترنت میگیرن. و اگه بخوان به صورت اینترنتی خرید بکنن، پرداخت پول بعد از تحویل کالا دارن. اگه محصول واسه خودت نباشه و بخوای با شرکتای پستی برای این منظور کار کنی، یه کمی سخت میشه چون هرکدوم قطعا از یه کارخونه و شرکتی میخواد ارسال بشه. واسه همین یه کمی خرید آنلاین توش مشکله. اگه دقت کرده باشی حتی اونایی هم که خودشون تولیدکننده هستن، اغلب برای این نوع اجناس گفتن که برای خرید تماس بگیرید.

خب دائما هم باید اطلاع از موجودی کالاها و قیمت بروزشون داشته باشی چون دست خودت نیست.

از طرف دیگه به خاطر گرون بودن، خیلیا (نه همه) جستجوی زیادی رو برای گرفتن اطلاعات و ... انجام میدن تا کاملاً مطمئن نشن، خرید رو انجام نمیدن. تو این حین ممکنه مستقیماً با خود تولیدکننده ارتباط بگیرن و اینطوری احتمال داره درصدی از مشتریا کاهش پیدا کنه.

فعلا اینا به ذهنم رسید. اگه باز چیزی به ذهنم برسه میگم :a030:

لینک به دیدگاه
سلام بر تو.

اجناس رو خودت داری یا به عنوان واسط میخوای بفروشی؟

این رو به خاطر این میپرسم چون نوع اجناسی که گفتی و قطعات صنعتی خیلی گرون هستن. واسه همین حدس میزنم که خودت مستقیم اجناس رو نداری. حالا نمیدونم حدسم درسته یا غلط :ws3:

ایده خوبی هست. اما من سختی هاشو میگم، برای اینکه با فکر کردن رو اونا بشه پخته ترش کرد. البته احتمالا از قبل روشون فکر کردی.

معمولاً خریدارها برای خرید این نوع محصولات، اطلاعات رو از طریق اینترنت میگیرن. و اگه بخوان به صورت اینترنتی خرید بکنن، پرداخت پول بعد از تحویل کالا دارن. اگه محصول واسه خودت نباشه و بخوای با شرکتای پستی برای این منظور کار کنی، یه کمی سخت میشه چون هرکدوم قطعا از یه کارخونه و شرکتی میخواد ارسال بشه. واسه همین یه کمی خرید آنلاین توش مشکله. اگه دقت کرده باشی حتی اونایی هم که خودشون تولیدکننده هستن، اغلب برای این نوع اجناس گفتن که برای خرید تماس بگیرید.

خب دائما هم باید اطلاع از موجودی کالاها و قیمت بروزشون داشته باشی چون دست خودت نیست.

از طرف دیگه به خاطر گرون بودن، خیلیا (نه همه) جستجوی زیادی رو برای گرفتن اطلاعات و ... انجام میدن تا کاملاً مطمئن نشن، خرید رو انجام نمیدن. تو این حین ممکنه مستقیماً با خود تولیدکننده ارتباط بگیرن و اینطوری احتمال داره درصدی از مشتریا کاهش پیدا کنه.

فعلا اینا به ذهنم رسید. اگه باز چیزی به ذهنم برسه میگم :a030:

سلام خوبی؟

بر خودم نمیگفتم اینو....آره همه اینارو میدونم....... این پیشنهاد رو دادم برای انجمن:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام خوبی؟

بر خودم نمیگفتم اینو....آره همه اینارو میدونم....... این پیشنهاد رو دادم برای انجمن:ws3:

قربانت مرسی

آها. خب مشخص نبود آخه :ws28:

راستش واسه فروشگاه همچین چیزی مدنظرمون هست. قبلا هم یه مدت یه سری وسایل ابزار دقیق رو میفروختیم با همکاری یکی از آشناها. ولی خب بعدا کارشو تغییر داد ما هم محصولاتو برداشتیم :ws3: الانم فکر کنم تو بخش بندی فروشگاه هنوز بخشش باشه. ولی خالیه :ws38::ws3:

یه سری هم از مهدی پرسیدم که این وسایل برقی و این چیزا رو از کجا میشه گیر آورد بریم صحبت کنیم.

ولی خب به خاطر همین مشکلاتی که گفتم فعلا سراغش نرفتیم. به خصوص اینکه واسه من یه مشکل دیگه هم هست اینکه، چون تخصصی ندارم تو این زمینه، اگه طرف بخواد تلفنی هم آمار بگیره، چون آشنایی ندارم نمیتونم مسلط و خوب جواب بدم و مشتری میپره. :icon_pf (34):

حالا اگه پیشنهادی یا نظری درباره اون مشکلاتش که گفتم داری، خوشحال میشیم بشنویم و استقبال هم میکنیم :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...