رفتن به مطلب

ایرانی بی فرهنگ

ارسال های توصیه شده

می دونم الان یکسری ها میان دوباره سعی براین دارن که منو ارشادکنند ولی تلاش نکن فایده نداره !:ws3:

ببینید دیگه باید از یجایی شروع کنیم ....

اینم بگم من کاری به اروپا ، آمریکا ، دین ، مذهب و....ندارم

یه مثال میزنم چقدرگفتن کیسه های نایلونی به طبیعت آسیب میزنه و.... عزیزان درهمین جا برای فرهنگسازی نوشتن ولی چه شد؟ به موتورسواران گفتن کلاه بزارید ،ماشین سوار کمربند ببنده ولی چی شد ولی لحظه ای که زور امد توکار و پلیس برخورد فیزیکی کرد هم کلاه گذاشتن وهم کمربند بستند :vahidrk: ما اینجوری هستیم

لینک به دیدگاه

امروز رفتم داروخا نه هلال احمر

خیلی بی نظم : من نمی دونم وقتی سیستم نوبت دهی است چرا اینقد دم باجه شلوغ می شود بنده خدا دروخانه است این درست نیست دماغتو بکونی تو گوش من اکثرا مریضن و خب کسی هم که دارو را تحویل میده مثلا دکتره ؛ پدرم خب شاید طرف بخاد یه چیز شخصی به داروخانه بگه توکه دماغتو کردی تو گوش من امدی داخل حریم من و این مطلب که من می خوام بگم شخصیه .

آقا این چیه اصلا اینا سرخوشند طرف امده درب داروخانه با فرز وچکش کارمی کنه بابا مگه آهنگریه . اینا اسمشون مریضه نه ببخشید گوسفند یعنی اکثرا یه ناراحتی دارن که توهم میای صدای فرز ، چکش ، گندوبو راه میاندازی خب تو اینا یه روانی مثل خودم هم هست اونوقت میزنن به سیم آخر اون پتکو میزنن توسرت .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...