رفتن به مطلب

افتضاح اقتصادی

ارسال های توصیه شده

همه می دونیم (البته بگم شاید که نگید ....)اقتصاد امروز ما خوب نیست این یک واقعیت هست .

با اینهمه تلاش مثل انواع تبلیغات دروغ تلوزیون و رادیوی جمهوری اسلامی ایران با زهم دولت نمی تونه بوی این افتضاح را مخفی کنه .

اگر یکم دقت کنیم شاید به این نتیجه برسیم ایران مثل میدان جنگیست که دولت دریک طرف ومردم به عنوان دشمن درطرف دیگر قرار دارند

امروز کار آزادتوایران مثل قبل نیست ، ببینید دریک محلی یکسری مغازه هست ولی دولت خدمت گذار آمد چکارکرد ضلع شمالی جامبو درست شد،ضلع جنوب هفت،ضلع غربی افق کوروش-جامبو ،ضلع شمال شرب جامبو باهم بخندیم:ws28:خیلی باحال بود ولی حقیقته !

این فروشگاها نفعت داره یا ضرر؟

شما فکر می کنید این مغازه های که بلعیده می شوند چقدر دربقا یک زندگی نقش داشتند؟

طرف 30سال نه 5 سال مغازه دارهست سنش اجازه استخدام نمیده به نظرتون باید چکارکنه ؟

آیا فکری برای این افرادی که بیکارمی شن کردیم ؟

اممممممممم همین الان فکر کردم چکار کنند ، گرون فروشی کم فروشی شما هم زنگ بزن تعزیرات تا تعزیراتم یه پولی به جیب بزنه می دونی به این کار به چند نفر خیر می رسانید.2- معتاد شدن اونم پلیس هر چند وقت می تونه نمایش بده بگه چقد گرفتم. 2 - بری خارج اوخ نه فکرخوبی نیست . 3بمیری -5 به مغرت فشار بیاری

شما فکر کنید من برای خنده نوشتم ولی اینطور نیست .

اصلا پرسیند از خودشون چرا ملت دست با کار کج می زنند

یک مثال شما جلوی جوب آب راببند شما نمی دونی از کجا میزنه بیرون ولی اگر یک مسیر هدایتی بزاری می دونی از اون مسیر میره ومیتونی کنترل کنی.

ویک نکته اگر فساد توجامعه نباشه همه را بزارسرکار

لینک به دیدگاه

اول اینکه چرا اطلاع رسانی نمیکنی تاپیکایی که میزنی رو :ws3:

دوم اینکه یه کمی دقتتو بیشتر کن موقع نوشتن، اشتباه زیاده، آدم سخت متوجه میشه :icon_pf (34):

سوم اینکه ما اصلا بیکار نداریم تو جامعه. :whistle:

بدهی های دولت تو سالهای قبل خیلی زیاد شده و صندوق ذخیره اینام ته کشیده. یه جوری باید تأمین بشه دیگه این بدهیا

خودشون که نمیتونن از حقشون واسه دزدی بزنن، ولی میتونن که سراغ من و تو و امثال ما بیان. حالا به شیوه های مختلف. از مالیات گرفته تا ...

لینک به دیدگاه
اول اینکه چرا اطلاع رسانی نمیکنی تاپیکایی که میزنی رو :ws3:

دوم اینکه یه کمی دقتتو بیشتر کن موقع نوشتن، اشتباه زیاده، آدم سخت متوجه میشه :icon_pf (34):

سوم اینکه ما اصلا بیکار نداریم تو جامعه. :whistle:

بدهی های دولت تو سالهای قبل خیلی زیاد شده و صندوق ذخیره اینام ته کشیده. یه جوری باید تأمین بشه دیگه این بدهیا

خودشون که نمیتونن از حقشون واسه دزدی بزنن، ولی میتونن که سراغ من و تو و امثال ما بیان. حالا به شیوه های مختلف. از مالیات گرفته تا ...

برای چی اطلاع رسانی ؟

این بدنوشتن یجو اشتغال زایی که من میکنم چرا؟ ببین شما بجای 30ثانیه 1 ساعت وقت میزاری مطالبو بخونی خب همین یهنی بیکار نیستی دیگه ورفتی سرکار

ببین سود بانکیو کم کردن . منظورم قبلیهاست

لینک به دیدگاه
برای چی اطلاع رسانی ؟

این بدنوشتن یجو اشتغال زایی که من میکنم چرا؟ ببین شما بجای 30ثانیه 1 ساعت وقت میزاری مطالبو بخونی خب همین یهنی بیکار نیستی دیگه ورفتی سرکار

ببین سود بانکیو کم کردن . منظورم قبلیهاست

بیکاری رو ترجیح میدم :banel_smiley_4:

اطلاع رسانی واسه اینکه متوجه تاپیک بشن. بچه ها خسته هستن حال ندارن خودشون بگردن ببینن :ws3: باید لینک انداخت جلو دستشون :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

افتضاح کامل شد

اختلاس - دروغ - دلار4800 تومانی و..... همش نشوندهنده این است که دولت به نواندیشان توجه می کند باریکلا ولی نمی دونم چرا ما رو شریک اختلاسا نمی کنه

لینک به دیدگاه

ما هم مثل خیلیها بیکار هستیم، اما یه کارهایی که ازش پول خورد دربیاد پیدا کردم.

3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشید می تونید توشون بفروشید.

لیست اون سایتها:

سایت استرالیایی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سایت

(شیراز)

سایت

(رشت)

اینها سایتهایی برای دورکاری یا فریلنس هستند. فریلنسری کار اصلی محسوب نمی شه؛ یه کار جانبی در کنار کار اصلی برای تفنن و کسب پول خورد هست. من خودم شده که یک ماه بیشتر از 10 میلیون تومان از این سایتها درآمد کسب کردم، ماه هم شده که 1 میلیون درآمد هم نداشتم.

نکته: برای کار در اون سایت استرالیایی از ایران، قبلش باید یه مراحلی رو طی کرد:

ـ باید یکی از خارج از ایران یه حساب PayPal براتون باز کنه.

ـ برای باز کردن حساب PayPal باید قبلش Credit Card تهیه کنید.

ـ اسم کشورتون رو توی سایت نباید ایران انتخاب کنبد.

ـ موقع کار در سایت باید از VPN استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
ما هم مثل خیلیها بیکار هستیم، اما یه کارهایی که ازش پول خورد دربیاد پیدا کردم.

3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشید می تونید توشون بفروشید.

لیست اون سایتها:

سایت استرالیایی

سایت

(شیراز)

سایت

(رشت)

اینها سایتهایی برای دورکاری یا فریلنس هستند. فریلنسری کار اصلی محسوب نمی شه؛ یه کار جانبی در کنار کار اصلی برای تفنن و کسب پول خورد هست. من خودم شده که یک ماه بیشتر از 10 میلیون تومان از این سایتها درآمد کسب کردم، ماه هم شده که 1 میلیون درآمد هم نداشتم.

نکته: برای کار در اون سایت استرالیایی از ایران، قبلش باید یه مراحلی رو طی کرد:

ـ باید یکی از خارج از ایران یه حساب PayPal براتون باز کنه.

ـ برای باز کردن حساب PayPal باید قبلش Credit Card تهیه کنید.

ـ اسم کشورتون رو توی سایت نباید ایران انتخاب کنبد.

ـ موقع کار در سایت باید از VPN استفاده کنید.

سلام

اهمممممممممممممم خوب برای خودت زیرمجموعه جمع می کنی ولی فکر کنم اینای که گفتی 10 تومن بزرگ نمایی هست

لینک به دیدگاه
سلام

اهمممممممممممممم خوب برای خودت زیرمجموعه جمع می کنی ولی فکر کنم اینای که گفتی 10 تومن بزرگ نمایی هست

از زیرمجموعه که چیزی در نمیاد. من از این سه تا سایت کلاً 4 تا زیرمجموعه دارم که همشون از پارسکدرز هست. یکیش که باطل شد و هیچ عایدی برای من نداشت، از اون 3 تای دیگه هم در مجموع کمتر از 10 هزار تومان به حسابم اومد. برای من این پولها خنده داره؛ چون من بعضی از ماهها از فریلنسر (اون سایت استرالیایی) بیشتر از 10 میلیون تومان پول درمیارم. البته چند وقته که فعالیت نمی کنم.

در مورد اون 10 تومن هم اصلاً بزرگنمایی نیست؛ وقت شد اینجا لیست می کنم. بعدش هم نوشته بودم که بعضی از ماهها 1 میلیون هم درآمد نداشته ام. فعلاً هم که اصلاً فعالیت ندارم.

لینک به دیدگاه
سلام

این مبالغی که در یک ماه مستقیماً گرفتم؛ البته این آقایون هر دو مسلمان هستند و فریلنسر رو دور زدن! :w16:

21352d1518895093-paypal-transfer-freelancer-jpg

اگه پروفایل من رو نگاه کنید، فکر کنم 6 تا پروژه آخر رو بتونید ببینید.

در کل از نظر من، فریلنسری یعنی درآوردن "پول خورد" مگر اینکه کارهای با دستمزد بالا رو بلد باشید و کارش رو بتونید بگیرید. اتفاقاً من بعضی از این نوع کارهای با دستمزد بالا رو بلدم، اما هیچ وقت توی این سایتها پروژه ای در اون زمینه ها ندیدم که تعریف شده باشه.

paypal transfer for freelancer.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...