رفتن به مطلب

شغل پشتیبانی از سایت

baharak78

ارسال های توصیه شده

سلام . وقت همه ی دوستان بخیر و نیکی

سوالی برام پیش اومده که اگه برام توضیح بدید بسیار متشکر میشم :rose:

"اینکه توی آگهی های کار مینویسن به یک نفر جهت پشتیبانی وب سایت نیاز داریم یعنی چی ؟ و جزو کار در منزل هم مینویسن یعنی طرف تو خونه هم میتونه انجامش بده !"

میشه یه نفر درست و کامل برام توضیح بده که نوع کارش چیه ؟ سخته یا آسون ؟ نیاز به چقدر مهارت داره ؟ اگه اطلاعات هم نداشته باشیم میشه با یه آموزش ساده یاد گرفت یا نه ؟

اگه کسی چنین نیرویی میخواد من حاضرم تا یه مدت رایگان براش کار کنم :w14:

لینک به دیدگاه
سلام . وقت همه ی دوستان بخیر و نیکی

سوالی برام پیش اومده که اگه برام توضیح بدید بسیار متشکر میشم :rose:

"اینکه توی آگهی های کار مینویسن به یک نفر جهت پشتیبانی وب سایت نیاز داریم یعنی چی ؟ و جزو کار در منزل هم مینویسن یعنی طرف تو خونه هم میتونه انجامش بده !"

میشه یه نفر درست و کامل برام توضیح بده که نوع کارش چیه ؟ سخته یا آسون ؟ نیاز به چقدر مهارت داره ؟ اگه اطلاعات هم نداشته باشیم میشه با یه آموزش ساده یاد گرفت یا نه ؟

اگه کسی چنین نیرویی میخواد من حاضرم تا یه مدت رایگان براش کار کنم :w14:

سلام. پشتیبانی از سایت دو نوع هستش.

یکی پشتیبانی فنی و یکی هم پشتیبانی محتوایی

تو پشتیبانی فنی نیاز هست که یه سری اطلاعات و کلیاتی از طراحی سایت و رسیدگی به مشکلات فنی و ... رو بلد بود.

تو پشتیبانی محتوایی نیاز به اطلاعات تخصصی خاصی نیست. با توجه به محتوایی که اون سایت داره، مسئولیت تولید محتوا رو اون شخص به عهده میگیره. البته متفاوت میتونه باشه. گاهی اوقات میگن مطلب جدید تولید کنید یا ترجمه کنید و بذارید. گاهی میگن مطالب آماده هستش، شما فقط این مطالب آماده رو باید قرار بدین. تو موارد معدودی هم میگن که مثلا روزی 40 تا مطلب جدید از سایتای مختلف گردآوری کنید بذارید.

:a030:

لینک به دیدگاه
سلام. پشتیبانی از سایت دو نوع هستش.

یکی پشتیبانی فنی و یکی هم پشتیبانی محتوایی

تو پشتیبانی فنی نیاز هست که یه سری اطلاعات و کلیاتی از طراحی سایت و رسیدگی به مشکلات فنی و ... رو بلد بود.

تو پشتیبانی محتوایی نیاز به اطلاعات تخصصی خاصی نیست. با توجه به محتوایی که اون سایت داره، مسئولیت تولید محتوا رو اون شخص به عهده میگیره. البته متفاوت میتونه باشه. گاهی اوقات میگن مطلب جدید تولید کنید یا ترجمه کنید و بذارید. گاهی میگن مطالب آماده هستش، شما فقط این مطالب آماده رو باید قرار بدین. تو موارد معدودی هم میگن که مثلا روزی 40 تا مطلب جدید از سایتای مختلف گردآوری کنید بذارید.

:a030:

پس اگر کارشون محتوایی باشه سخت نیست .... میشه انجام داد حتی اگه اطلاعات نداشته باشیم ... من چند سال پیش یه دوره طراحی سایت رفتم البته ...

تشکر اقای محمد عارف :w16:

لینک به دیدگاه
پس اگر کارشون محتوایی باشه سخت نیست .... میشه انجام داد حتی اگه اطلاعات نداشته باشیم ... من چند سال پیش یه دوره طراحی سایت رفتم البته ...

تشکر اقای محمد عارف :w16:

خواهش میکنم.

البته ما هم به تازگی به شکل دیگه ای عضویت هیئت تحریریه می گیریم.

https://www.noandishaan.com/%d8%b9%d8%b6%d9%88%db%8c%d8%aa-%d9%87%db%8c%d8%a6%d8%aa-%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%87

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم.

البته ما هم به تازگی به شکل دیگه ای عضویت هیئت تحریریه می گیریم.

https://www.noandishaan.com/%d8%b9%d8%b6%d9%88%db%8c%d8%aa-%d9%87%db%8c%d8%a6%d8%aa-%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%87

چقدر خوب ...ولی متاسفانه من اونقدر قوی نیستم ... من هر چیزی رو در سطح خودم بلدم ....hanghead.gif5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

مثلا من به زبان انگلیسی مسلط نیستم ....

چیکارا باید کرد ؟

دوست دارم ولی میگم کیفیت انجمن پایین نیاد با وجود من :JC_thinking:

چند نفر میگیرن کلا؟

لینک به دیدگاه
چقدر خوب ...ولی متاسفانه من اونقدر قوی نیستم ... من هر چیزی رو در سطح خودم بلدم ....hanghead.gif5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

مثلا من به زبان انگلیسی مسلط نیستم ....

چیکارا باید کرد ؟

دوست دارم ولی میگم کیفیت انجمن پایین نیاد با وجود من :JC_thinking:

چند نفر میگیرن کلا؟

برای انجمن نیست و صفحه اصلی سایته :a030:

خب شرایطش نوشته شده چیا هست، اگه شک داری، میتونی فعلاً به صورت عادی چندتا مطلب ارسال کنی، مشخص بشه. مطالب بعد از تأیید تو سایت قرار میگیرن :w16:

موضوعی که بیشتر تسلط دارین و علاقه دارین، میتونین میتونین محتوایی واسشون تولید کنین یا اخبار و مطالب روز مربوط بهش رو ترجمه کنید و بذارید. (قطعا ترجمه این نوع مطالب به صورت لغت به لغت نیست و انتقال مطلب با متن روان هستش :a030:

لینک به دیدگاه
برای انجمن نیست و صفحه اصلی سایته :a030:

خب شرایطش نوشته شده چیا هست، اگه شک داری، میتونی فعلاً به صورت عادی چندتا مطلب ارسال کنی، مشخص بشه. مطالب بعد از تأیید تو سایت قرار میگیرن :w16:

موضوعی که بیشتر تسلط دارین و علاقه دارین، میتونین میتونین محتوایی واسشون تولید کنین یا اخبار و مطالب روز مربوط بهش رو ترجمه کنید و بذارید. (قطعا ترجمه این نوع مطالب به صورت لغت به لغت نیست و انتقال مطلب با متن روان هستش :a030:

بوشه :hapydancsmil:

تهش بد باشم آبرومو ببرید به بدترین نحو:icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...