رفتن به مطلب

بازار یابی و فروش محصول

rasool1370

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

امید وارم حال همگی خوب باشه

موضوعی که میخوام مطرح کنم اینه که من چندتا محصول میخوام تولید کنم . این چیزای که من میخوام تولید کنم مشابهش هست تو بازار ولی من با قیمت کمی پایین تر میتونم بدم مثلا اگه جنس بازار 48 تومن باشه من میتونم 40 بدم(27000 مواد اولیه میشه 5000 برا خودم و 8000 برای فروشنده در کل برا مصرف کننده 40000) ولی سه تا مشکل دارم اول اینکه شرکت هایی که تولید میکنن خیلی قدر و قدیمی هستن دوم اینکه من اینقدر سرمایه ندارم که بتونم مثل اونها بازار کل کشور بگیرم نهایتا میتونم بازار شهر خودم پوشش بدم و مشکل سوم و بزرگترین مشکلم اینکه این جنسهایی که من میخوام بزنم امکان داره کسی ازش استقبال نکنه یعنی خریدار بره سمت همون مارک با سابقه قدیمی و به محصول من اطمینان نکنه و چون من باید نقد خرید کنم و چکی جنس بدم در عمل اصلا نمیتونم ادامه بدم . اینم بگم که این جنسها نیاز بازاره و اون شرکت ها بازار خوبی دارند. و چون سود کمی برای من داره باید تعداد فروش خیلی بالاتر باشه تا به صرفه باشه.

از دوستانی که تجربه دارن یا تو این زمینه تخصص دارن خواهش مکنم راهنمایی کننن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...