رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

بحث خوبیه

مشهور شدن خیلی خیلی ساده تر از محبوب شدنه. هر کسی باور نمیکنه بره وسط بازار و...

فردا فیلمش همه جا بلوتوس میشه و میشه شماره یک کل ایران!

در ضمن محبوبیت هم جای سوال داره. خیلی از افراد ارزشمند بودن که زمان خودشون منفور بودن و بعدها محبوب شدن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
خیلی جواب جالبی بود .

خواهش میکنم.

:icon_gol:

لینک به ارسال

خواهش میکنم.

:icon_gol:

اونی که گفته بودی شهرته بد بود اما بعضی ادما هستند مشهور میشن حالا نمی گم علی دایی مثلا شیث رضایی ، نیک بخت ..اما محبوب نمیشن ...اینا جرا اینجوریند ؟

لینک به ارسال
اونی که گفته بودی شهرته بد بود اما بعضی ادما هستند مشهور میشن حالا نمی گم علی دایی مثلا شیث رضایی ، نیک بخت ..اما محبوب نمیشن ...اینا جرا اینجوریند ؟

خوب اتفاقا دقیقا اینا هم اینطورین دیگه. به نظر من هیچوقت یه آدم متکبر و بی‌اخلاق-بی تربیت از لحاظ عرف جامعه- محبوب نمیشه

اگر بقیه دوستان هم بیان نظر بدن بحث جالبی میشه

لینک به ارسال

درود و سپاس :icon_gol:

به نظر من بستگي داره از زاويه ي چشم چه كساني نگاه كنيم .

به طور مثال ممكنه يكي از دوستان من براي شخص من خيلي محبوب باشه در عين اينكه مشهور نيست . اما ممكن هم هست همين دوست من براي مردم كشورم محبوب باشه پس طبعا مشهور هم خواهد بود .

به طور كلي دو مقوله ي متفاوت هستند ، هرگز نمي تونيم بگيم هر فرد مشهور يقينا محبوب خواهد بود و يا هر فرد محبوب يقينا مشهور . به طور مثال ممكنه همونطور كه دوستان گفتند يك نفر شهرتش رو مديون منفور بودنش باشه ، مثلا شايد فلان رييس جمهور آمريكا بسيار در بين مردم ما مشهور باشه ، شناس باشه ، همه بشناسندش اما آيا محبوب هم هست ؟

به عقيده ي من خيلي خوبه اگر كسي به شهرت رسيد بتونه در وهله ي اول محبوبيت رو ايجاد كنه و پس از اون، اين محبوبيت رو حفظ كنه . چون اگر مشهور شد ، مشهور خواهد موند ( غالبا ) اما اگر محبوب شد دليلي وجود نداره كه محبوب بمونه ، چرا كه شهرت رو هم ميشه از راه منفي بدست آورد هم از رازه مثبت ، در حالي كه محبوبيت رو فقط بايد از راه مثبت به دست آورد پس يقينا كسب و حفظ محبوبيت به مراتب سخت تر از كسب و حفظ مشهوريت خواهد بود .

لینک به ارسال