رفتن به مطلب

فرق بین شهرت و محبوبیت

ارسال های توصیه شده

بحث خوبیه

مشهور شدن خیلی خیلی ساده تر از محبوب شدنه. هر کسی باور نمیکنه بره وسط بازار و...

فردا فیلمش همه جا بلوتوس میشه و میشه شماره یک کل ایران!

در ضمن محبوبیت هم جای سوال داره. خیلی از افراد ارزشمند بودن که زمان خودشون منفور بودن و بعدها محبوب شدن

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.

:icon_gol:

اونی که گفته بودی شهرته بد بود اما بعضی ادما هستند مشهور میشن حالا نمی گم علی دایی مثلا شیث رضایی ، نیک بخت ..اما محبوب نمیشن ...اینا جرا اینجوریند ؟

لینک به دیدگاه
اونی که گفته بودی شهرته بد بود اما بعضی ادما هستند مشهور میشن حالا نمی گم علی دایی مثلا شیث رضایی ، نیک بخت ..اما محبوب نمیشن ...اینا جرا اینجوریند ؟

خوب اتفاقا دقیقا اینا هم اینطورین دیگه. به نظر من هیچوقت یه آدم متکبر و بی‌اخلاق-بی تربیت از لحاظ عرف جامعه- محبوب نمیشه

اگر بقیه دوستان هم بیان نظر بدن بحث جالبی میشه

لینک به دیدگاه

درود و سپاس :icon_gol:

به نظر من بستگي داره از زاويه ي چشم چه كساني نگاه كنيم .

به طور مثال ممكنه يكي از دوستان من براي شخص من خيلي محبوب باشه در عين اينكه مشهور نيست . اما ممكن هم هست همين دوست من براي مردم كشورم محبوب باشه پس طبعا مشهور هم خواهد بود .

به طور كلي دو مقوله ي متفاوت هستند ، هرگز نمي تونيم بگيم هر فرد مشهور يقينا محبوب خواهد بود و يا هر فرد محبوب يقينا مشهور . به طور مثال ممكنه همونطور كه دوستان گفتند يك نفر شهرتش رو مديون منفور بودنش باشه ، مثلا شايد فلان رييس جمهور آمريكا بسيار در بين مردم ما مشهور باشه ، شناس باشه ، همه بشناسندش اما آيا محبوب هم هست ؟

به عقيده ي من خيلي خوبه اگر كسي به شهرت رسيد بتونه در وهله ي اول محبوبيت رو ايجاد كنه و پس از اون، اين محبوبيت رو حفظ كنه . چون اگر مشهور شد ، مشهور خواهد موند ( غالبا ) اما اگر محبوب شد دليلي وجود نداره كه محبوب بمونه ، چرا كه شهرت رو هم ميشه از راه منفي بدست آورد هم از رازه مثبت ، در حالي كه محبوبيت رو فقط بايد از راه مثبت به دست آورد پس يقينا كسب و حفظ محبوبيت به مراتب سخت تر از كسب و حفظ مشهوريت خواهد بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...