رفتن به مطلب

فرق داده آموزشی با داده تست در طبقه بندی با نظارت

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

کسی میدونه فرق بین داده های آموزشی با داده های تست در روش های یادگیری با نظارت چیه ؟

مثلا از یک شبکه عصبی برای طبقه بندی می خواهیم استفاده میکنیم ... یک تصویر رو بهش میدیم تا شبکه آموزش پیدا کنه و تصویر هدف رو هم بهش میدیم شبکه تا اینجا کامل آموزش میبینه .... توی قسمت سیمولینک یا شبیه سازی باید یه تصویر رو به عنوان تست بهش بدیم الان این تصویر رو چجوری باید براش تعریف کنیم که این بتونه بخوندش ؟؟

ممنون میشم راهنمایییم کنید خیلی احتیاج دارم

الان کلا فکر میکنیم توی مفهوم یادگیری با نظارت شبکه مشکل دارم !!!! تا این حد گیج شدم و قاطی کردمسلام دوستان وقتتون بخیر

کسی میدونه فرق بین داده های آموزشی با داده های تست در روش های یادگیری با نظارت چیه ؟

مثلا از یک شبکه عصبی برای طبقه بندی می خواهیم استفاده میکنیم ... یک تصویر رو بهش میدیم تا شبکه آموزش پیدا کنه و تصویر هدف رو هم بهش میدیم شبکه تا اینجا کامل آموزش میبینه .... توی قسمت سیمولینک یا شبیه سازی باید یه تصویر رو به عنوان تست بهش بدیم الان این تصویر رو چجوری باید براش تعریف کنیم که این بتونه بخوندش ؟؟

ممنون میشم راهنمایییم کنید خیلی احتیاج دارم

الان کلا فکر میکنیم توی مفهوم یادگیری با نظارت شبکه مشکل دارم !!!! تا این حد گیج شدم و قاطی کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...