رفتن به مطلب

آیا میشود به تنهایی هیدروژن پراکسید را مصرف کرد؟

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

آیا می شود برای برطرف سازی جرم گوش هیدروژن پراکسید را به تنهایی مصرف کرد ؟

این 30 -40 درصدهای معمول رو ؟

نه بابا گوشتتو میکنه

جرم گوش قلیاییه ..........مممممم چیزی نمیگم ولی داروی خوراکی داره داروخانه بهت میگه

البته جرم سنگین وگرنه تا حدی طبیعیه باید بندازه بیرون

با یک سفا...........برو بهت میگن :ws3:

پروکسایدو یکی برای دندون گفت بهش گفتم تنها هیچ تاثیری روی سفید و جرم بردن نداره ! باید با یک چیزی باشه که وقتی اون اکسیژن فعالشو آزاد میکنه اون ماده بگیره و فعال بشه . واکنشش یک توضیح طولانی داره

گوش نکرد به من خندید! رفت یک محلول به قول خودش رقیق 3 درصد درست کرد ریخت تو دهنش و هی اشاره میکرد ببین چه میجوشه :ws28:تو دهنش مایع خاکستری میشد این فکر میکرد........... هی اشاره میکرد نیگاه و منم لبخندی زدم گفتم دهنو آبکشی کردی صدام کن :ws3:یک 15 دقیقه بعد دیدم رم کرده

خب حقم داشت چون دهنش شبیه دهن کوسه شده بود:ws28:هر چند دو روز اسفالت شد و آخرش دو تا بهش پردنیزولون 50 دادم کوفت کرد درست شد و رفت ولی ........چی بگم

بدنت التهاب داره ؟ التهاب مثلا یهو یک زانوت سنگین تر بشه و حالت کوفتگی داشته باشه ؟ یا حساسیتهای پوستی ؟ حساسیت به غذا یا ماده خاص و یا لباس و ..............

یا شده یهو یکی یا هر دو گوشت کم شنوا و سنگین بشه ؟ گاهی هم ورم میکنه و چیزای گرم که میذاری احساس آرامش میده

معمولا این موردا وقتی یکیش باشه گوش در کنار اون جرم زرذ رنگ گاهی یک مقداری آب از خودش ترشح میکنه انگار خیسه

لینک به دیدگاه

این 30 -40 درصدهای معمول رو ؟

نه بابا گوشتتو میکنه

جرم گوش قلیاییه ..........مممممم چیزی نمیگم ولی داروی خوراکی داره داروخانه بهت میگه

البته جرم سنگین وگرنه تا حدی طبیعیه باید بندازه بیرون

با یک سفا...........برو بهت میگن :ws3:

پروکسایدو یکی برای دندون گفت بهش گفتم تنها هیچ تاثیری روی سفید و جرم بردن نداره ! باید با یک چیزی باشه که وقتی اون اکسیژن فعالشو آزاد میکنه اون ماده بگیره و فعال بشه . واکنشش یک توضیح طولانی داره

گوش نکرد به من خندید! رفت یک محلول به قول خودش رقیق 3 درصد درست کرد ریخت تو دهنش و هی اشاره میکرد ببین چه میجوشه :ws28:تو دهنش مایع خاکستری میشد این فکر میکرد........... هی اشاره میکرد نیگاه و منم لبخندی زدم گفتم دهنو آبکشی کردی صدام کن :ws3:یک 15 دقیقه بعد دیدم رم کرده

خب حقم داشت چون دهنش شبیه دهن کوسه شده بود:ws28:هر چند دو روز اسفالت شد و آخرش دو تا بهش پردنیزولون 50 دادم کوفت کرد درست شد و رفت ولی ........چی بگم

بدنت التهاب داره ؟ التهاب مثلا یهو یک زانوت سنگین تر بشه و حالت کوفتگی داشته باشه ؟ یا حساسیتهای پوستی ؟ حساسیت به غذا یا ماده خاص و یا لباس و ..............

یا شده یهو یکی یا هر دو گوشت کم شنوا و سنگین بشه ؟ گاهی هم ورم میکنه و چیزای گرم که میذاری احساس آرامش میده

معمولا این موردا وقتی یکیش باشه گوش در کنار اون جرم زرذ رنگ گاهی یک مقداری آب از خودش ترشح میکنه انگار خیسه

سلام مهندس جان خوب شد گفتی .......

خب سابقه که داشتم دکتر هم رفته بودم گاهی بهم الکل بوریکه ، استریل ، گلیسرین فنیکه ، نمیدونم سفالکسین می داد

دقیقا همینای انگاری خیس می شه بعض یاز اوقات.

ورم هم که گفتی بله داخل کانال گوش ورذم داره که شنوای کم شده البته چندوقت پیش با آموکسی جلوشو تاحدودی گرفتم....

می خوام یه مقداری صبرکنم کامل که شد برم بیمارستان کمپلت یه آچارکشی کنند چون یه پام مچش کوفته یکیش داشت میشکست در اثر فوتبال حالا از ترس جرعت همندارم دادبزنم باید بخندم می دونی که .... انگشت شصتم مفصلش جابجاشده -دیگه:ws38:

واکنشش یک توضیح طولانی داره بگی ممنون می شم

لینک به دیدگاه
سلام مهندس جان خوب شد گفتی .......

خب سابقه که داشتم دکتر هم رفته بودم گاهی بهم الکل بوریکه ، استریل ، گلیسرین فنیکه ، نمیدونم سفالکسین می داد

دقیقا همینای انگاری خیس می شه بعض یاز اوقات.

ورم هم که گفتی بله داخل کانال گوش ورذم داره که شنوای کم شده البته چندوقت پیش با آموکسی جلوشو تاحدودی گرفتم....

می خوام یه مقداری صبرکنم کامل که شد برم بیمارستان کمپلت یه آچارکشی کنند چون یه پام مچش کوفته یکیش داشت میشکست در اثر فوتبال حالا از ترس جرعت همندارم دادبزنم باید بخندم می دونی که .... انگشت شصتم مفصلش جابجاشده -دیگه:ws38:

واکنشش یک توضیح طولانی داره بگی ممنون می شم

خب نظرت چیه ؟ دقیق زدم وسط خال ؟ :ws28:

سفالکسین خوبه اما بیشتر برای سینوسها ولی خوبه

اگر گاهی درد دندون (ریشه) هم کنار اون ورمه هست سفالکسین یا آموکسی سیلین به تنهایی کار نمیکنه

ببین عفونت با التهاب تا حد زیادی شبیه به هم هستن و گاهی عفونت زیاد که میشه فشار به عروق و در نهایت التهاب شدید

التهاب مفصل هم همینه وقتی زیاد بشه کل بدنو میگیره

ببین بخوام ساده بگم این میشه

ما تو بدن یکسری هورمون داریم که ناظم بدنن ، هورمونهای آندروژن ، پلی پپتیدها و...........

هر کدوم اینا یک نقطه مقابل هم دارن

مثلا آندروژن طبیعی بدن تو تستوسترونه که مقداریش هم تحت تاثیر آنزیم روکتاز میشه دی هیدرو تستوسترون که این دی هیدرو وظیفه نر بودن رو بر عهده داره و در کل خواص آندروژنی

که وظایفشون مشخصه دیگه باز نمیکنم

یک کورتیزول هم داریم که دقیقا کارش برعکس آندروژنهاست

یک آندروژن به عنوان مثال کاملا آنابولیک و سازنده عمل میکنه(سازنده بافت پروتئینی و چیدنشون و تا حدی استخوان ، حجم خون ، عملکرد صحیح مغز و.......)

کورتیزول دقیقا کارش برعکسه یعنی بافت های پروتئینی عضلات رو باز و پاره میکنه ، استخوانو خالی میکنه ، حجم نمک و آب رو بالا میبره و احتباس داره و........................

ولی همین کورتیزول با همه موارد منفی که داره دقیقا اون انتقلاب و خر تو خری بدن رو کنترل میکنه که ما بهش میگیم التهاب ! اگر نباشه مثل یک اخلالگر الکترونیکی تو یک رادار هر بار یجا قاط میزنه ، مثل انسولین که ! از پانکراس میاد و کارش فقط مصرف قند نیست ولی یکی از کاراش همونه

کار اصلی انسولین اینه که پروتئین ، هیدراتهای کربن ، و چربی رو مثل یک پمپ زوری بگیره ببره تو بافتهای عضلانی و گردش خودن و در اختیار آندروژنها قرار بده تا اون آندوژنها مثل معمار اینا رو بچینن و ............. ضریب هوشی بالا میره ، خواب منظم میشه ، توده عضلانی پیشرفت میکنه ، پدافند بدن قدرتش زیاد میشه ، عملکرد مغز و قلب هم به شدت میره بالا ،

حالا یکی از این فاکتورها ریپ بزنه کل مجموعه به هم میریزه و برای همین گفتم اینا ناظم بدن هستن . گوش تو عفونت داره توش بحثی نیست ولی بیشتر از اون عفونته التهاب داره

تو نمیتونی همزمان عفونت و التهاب رو از بین ببری چون ذات کورتیزول و کورتیکو استروئیدها سرکوب کردن ایمنی بدنه ، کار ضد التهابیشونو میکنن و کنار این برطرف کردن التهاب سیستم ایمنی بدن رو هم پایین میارن و خواصی که از کورتیزول گفتم

مثلا وقتی دندونت بدجود درد میکنه و نیاز به عصب کشی داره و عفونت کاری کرده میخوای سرتو بزنی به دیوار میتونی با یک دوز ساده کورتیکو استروئید فشاری که روی عصب هست رو برداری و درد جوری میوفته انگار اصلا نبوده ولی پزشک زمان عصب کشی عملا نمیتونه عصبتو پیدا کنه :ws28: اینقدر لاغرش میکنه و ورمو میگیره که .......... برای همین اینجا اولویت میشه اول عفونت و بعد التهاب اما تو موضوع تو اولیوت التهابه و گیر انداختن عفونت که بتونی نابودش کنی

اما تو آموکسی مصرف میکنی خب کمکت میکنه تا عفونت گوشت کمی برطرف بشه (چون دوز رو نمیشناسن و همه از بیخ یدونه هر هشت ساعتو میگن ، حالا هی بگو بیماری با بیماری فرق داره) خب این التهاب چی میشه ؟ التهاب دقیقا به همون انداره خطر داره که عفونت کل بدنو بگیره و گاهی این التهاب خطرش خیلی بیشتر میشه

مثل دندون پزشکی که عصبو میکشه یا اصلا دندونو میکشه ولی طرف هنوز درد داره و چند ماه به خودش میپیچه .

من دوست نداشتم دارو بگم که به اساتید بر بخوره ولی اینبارو یک چیزی میگم و امیدوارم بهش عمل کنی

یک سر به داروخانه محل بزن و یک ورق پردنیزولون 50 بگیر (یادت باشه اینو دو کارخونه تولید میکنن و تو فقط و فقط محصول ایران هورمونو بگیر و اگر نداشتن یا خالی بست و......چاره ای نیست پنجشو بگیر ولی فقط ایران هورمون و اصلا محصول ابوریحانو نخر)

یک شیش ورق هم آموکسی بگیر (60تا)

ببین من کاری به حرف دکترا ندارم که اوه اوه چه خبره و از این حرف ها ! هر چیزی فرمول داره و طبق اون فرمول محاسبه میشه چه دوزی موثره و چه دوزی ...................مثل محاسبه پلاسمای خون برای گروه خونی او مثبت

خب نحوه تجویز و دوز و حتی میزان دریافت و دفع این فرد با یکی که گروه آ رو داره بسیار متفاوته ولی خب اینجا همه از دم هر هشت ساعت :ws28: در ضمن کورتیکو استروئیدها درد و التهابو مخفی نمیکنن و این حرف درستی نیست که میزنن

گاهی در مواقع اورژانسی .......چی بگم

حالا مهم نیست

من دارو ها رو بهت گفتم و فقط گروه خونیتو بگو تا دوز و نحوه استفاده رو هم بهت بگم تا بهترین نتیجه رو بگیری

اون توضیح واکنش هم میگم بذار تو تالار شیمی

لینک به دیدگاه
خب نظرت چیه ؟ دقیق زدم وسط خال ؟ :ws28:

سفالکسین خوبه اما بیشتر برای سینوسها ولی خوبه

اگر گاهی درد دندون (ریشه) هم کنار اون ورمه هست سفالکسین یا آموکسی سیلین به تنهایی کار نمیکنه

ببین عفونت با التهاب تا حد زیادی شبیه به هم هستن و گاهی عفونت زیاد که میشه فشار به عروق و در نهایت التهاب شدید

التهاب مفصل هم همینه وقتی زیاد بشه کل بدنو میگیره

ببین بخوام ساده بگم این میشه

ما تو بدن یکسری هورمون داریم که ناظم بدنن ، هورمونهای آندروژن ، پلی پپتیدها و...........

هر کدوم اینا یک نقطه مقابل هم دارن

مثلا آندروژن طبیعی بدن تو تستوسترونه که مقداریش هم تحت تاثیر آنزیم روکتاز میشه دی هیدرو تستوسترون که این دی هیدرو وظیفه نر بودن رو بر عهده داره و در کل خواص آندروژنی

که وظایفشون مشخصه دیگه باز نمیکنم

یک کورتیزول هم داریم که دقیقا کارش برعکس آندروژنهاست

یک آندروژن به عنوان مثال کاملا آنابولیک و سازنده عمل میکنه(سازنده بافت پروتئینی و چیدنشون و تا حدی استخوان ، حجم خون ، عملکرد صحیح مغز و.......)

کورتیزول دقیقا کارش برعکسه یعنی بافت های پروتئینی عضلات رو باز و پاره میکنه ، استخوانو خالی میکنه ، حجم نمک و آب رو بالا میبره و احتباس داره و........................

ولی همین کورتیزول با همه موارد منفی که داره دقیقا اون انتقلاب و خر تو خری بدن رو کنترل میکنه که ما بهش میگیم التهاب ! اگر نباشه مثل یک اخلالگر الکترونیکی تو یک رادار هر بار یجا قاط میزنه ، مثل انسولین که ! از پانکراس میاد و کارش فقط مصرف قند نیست ولی یکی از کاراش همونه

کار اصلی انسولین اینه که پروتئین ، هیدراتهای کربن ، و چربی رو مثل یک پمپ زوری بگیره ببره تو بافتهای عضلانی و گردش خودن و در اختیار آندروژنها قرار بده تا اون آندوژنها مثل معمار اینا رو بچینن و ............. ضریب هوشی بالا میره ، خواب منظم میشه ، توده عضلانی پیشرفت میکنه ، پدافند بدن قدرتش زیاد میشه ، عملکرد مغز و قلب هم به شدت میره بالا ،

حالا یکی از این فاکتورها ریپ بزنه کل مجموعه به هم میریزه و برای همین گفتم اینا ناظم بدن هستن . گوش تو عفونت داره توش بحثی نیست ولی بیشتر از اون عفونته التهاب داره

تو نمیتونی همزمان عفونت و التهاب رو از بین ببری چون ذات کورتیزول و کورتیکو استروئیدها سرکوب کردن ایمنی بدنه ، کار ضد التهابیشونو میکنن و کنار این برطرف کردن التهاب سیستم ایمنی بدن رو هم پایین میارن و خواصی که از کورتیزول گفتم

مثلا وقتی دندونت بدجود درد میکنه و نیاز به عصب کشی داره و عفونت کاری کرده میخوای سرتو بزنی به دیوار میتونی با یک دوز ساده کورتیکو استروئید فشاری که روی عصب هست رو برداری و درد جوری میوفته انگار اصلا نبوده ولی پزشک زمان عصب کشی عملا نمیتونه عصبتو پیدا کنه :ws28: اینقدر لاغرش میکنه و ورمو میگیره که .......... برای همین اینجا اولویت میشه اول عفونت و بعد التهاب اما تو موضوع تو اولیوت التهابه و گیر انداختن عفونت که بتونی نابودش کنی

اما تو آموکسی مصرف میکنی خب کمکت میکنه تا عفونت گوشت کمی برطرف بشه (چون دوز رو نمیشناسن و همه از بیخ یدونه هر هشت ساعتو میگن ، حالا هی بگو بیماری با بیماری فرق داره) خب این التهاب چی میشه ؟ التهاب دقیقا به همون انداره خطر داره که عفونت کل بدنو بگیره و گاهی این التهاب خطرش خیلی بیشتر میشه

مثل دندون پزشکی که عصبو میکشه یا اصلا دندونو میکشه ولی طرف هنوز درد داره و چند ماه به خودش میپیچه .

من دوست نداشتم دارو بگم که به اساتید بر بخوره ولی اینبارو یک چیزی میگم و امیدوارم بهش عمل کنی

یک سر به داروخانه محل بزن و یک ورق پردنیزولون 50 بگیر (یادت باشه اینو دو کارخونه تولید میکنن و تو فقط و فقط محصول ایران هورمونو بگیر و اگر نداشتن یا خالی بست و......چاره ای نیست پنجشو بگیر ولی فقط ایران هورمون و اصلا محصول ابوریحانو نخر)

یک شیش ورق هم آموکسی بگیر (60تا)

ببین من کاری به حرف دکترا ندارم که اوه اوه چه خبره و از این حرف ها ! هر چیزی فرمول داره و طبق اون فرمول محاسبه میشه چه دوزی موثره و چه دوزی ...................مثل محاسبه پلاسمای خون برای گروه خونی او مثبت

خب نحوه تجویز و دوز و حتی میزان دریافت و دفع این فرد با یکی که گروه آ رو داره بسیار متفاوته ولی خب اینجا همه از دم هر هشت ساعت :ws28: در ضمن کورتیکو استروئیدها درد و التهابو مخفی نمیکنن و این حرف درستی نیست که میزنن

گاهی در مواقع اورژانسی .......چی بگم

حالا مهم نیست

من دارو ها رو بهت گفتم و فقط گروه خونیتو بگو تا دوز و نحوه استفاده رو هم بهت بگم تا بهترین نتیجه رو بگیری

اون توضیح واکنش هم میگم بذار تو تالار شیمی

سلام یه چیز سخت گفتی گروه خونو از کجابیارم یه راه دیگه ای نداره مثلا همون 8 ساعت:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام یه چیز سخت گفتی گروه خونو از کجابیارم یه راه دیگه ای نداره مثلا همون 8 ساعت:ws3:

تو کارت پایان خدمت یا معافی نداری ؟ یا گواهینامه ؟ برای اینا گروه خونی رو باید بگی دیگه

فشارت بالاست یا فشار پایینی ؟

لینک به دیدگاه
تو کارت پایان خدمت یا معافی نداری ؟ یا گواهینامه ؟ برای اینا گروه خونی رو باید بگی دیگه

فشارت بالاست یا فشار پایینی ؟

سلام

یه چیزی بگم جوش نیاری ها کارت سربازی ازاین هوشمنداس موقع تعویض هم یادمه پرنکردم اکثراهم که بودن یه چیزی میزدن:banel_smiley_4:

روگواهی هم نزدنه !

فشارکه متعادل بود ولی به تازگی فشارنگرفتم

لینک به دیدگاه
سلام

یه چیزی بگم جوش نیاری ها کارت سربازی ازاین هوشمنداس موقع تعویض هم یادمه پرنکردم اکثراهم که بودن یه چیزی میزدن:banel_smiley_4:

روگواهی هم نزدنه !

فشارکه متعادل بود ولی به تازگی فشارنگرفتم

:|

بعد میگن چرا تو این شبیه سازه اینقدر وحشی حمله میکنی :ws28::ws28:

سفالکسین رو استاد کن هر 6 ساعت دو تا دونه (الان اساتید جفت پا میان:ws28:) آخه نمک فسفاته کلا 55 دقیقه بعد از خوردنش وارد میشه و 90 دقیقه بعد به اوج سطح سرمیش تو خون میرسه و بعد از 120 دقیقه شروع میشه به غیر غعال شدن و تجزیه ! این تجزیه دقیقا 5 ساعت طول میکشه ! یعنی چی ؟ یعنی بعد از 4 ساعت سطح فعال و باقی موندش تو خون 17 درصده و تو پنج ساعت سطحش میشه میشه پی پی بی و تقریبا غیر فعال میشه

مجموع اینا میشه 7 ساعت ولی هفت ساعت یکبار هم اگر من مصرف کنم اون زنجیر پیوسته سطح فعال رو خراب کردم و نهایتا اثر بخشیش زیر 20 درصده

چرا ؟ چون جیگر این دارو یکساعت طول میکشه مرحله گوارش و پالایش رو رد کنه بیاد تو گردش خون

سر 7 ساعت تو میخوری تو بدنت سطح پیوسته صفره و یکساعت هم این طول میکشه تا بیاد کلا سطح فعال مرخص میشه و بچ بچ یا پارت پارت نتیجه میده و اون اثر کانتینیوس خودشو از دست میده

حالا هشت ساعت که دیگه جای خودشو داره :ws28::ws28::ws28:

دقیقا باید قبل از اینکه سطح فعال دارو به ده 17 درصد میرسه دوز بعدی رو وارد گوارش کرد ! یکساعت بعد سطح فعال قبلی نزدیک به دو درصده که دوز جدید بهش اضافه میشه و نمیذاره قطع بشه و باز تو نود دقیه به بالاترین سطح میرسه و عفونت رو میکنه :ws28:

مورد بوده طرف دندون درد داشته سر عفونت و آبسه ! دکتره یک آموکسی داده هر هشت ساعت یکی با ژلوفن

یک هفته این دردش قطع نمیشد لپش شده بود اندازه پرتقال دکتره هم گرخیده بود میگفت پنی سیلین :ws28:

بهش گفتم یک هفته درد کشیدی یک روز هم بیا با من بریم جلو ، دیگه سرشو میخواست بزنه تو دیوار فقط میخواست ساکت بشه

یدونه به دکتره گفتم فرو کن تو لپش این یک چند ساعت سر بشه ما بریم

زد این سر شد درد نمیکشید

بهش همون آموکسی رو هر شیش ساعت دو تا دادم و مسکن هم بی مسکن ! بهشم گفتم وقتی آموکسی رو دوز دومو خوردی 1 ساعت بعد دردت سه برابر میشه ولی فقط نود دقیقه تحمل کن

شبش زنگ زد میگفت دو تای ظهرو که خوردم سر بودم نفهمیدم و خوابم برد اما دوتای بعدی رو که خوردم یک ساعت بعد انگار ریشه دندونمو دارن با انبردست میکشن چقدر دردش افتضاح تر شد :ws28:گفتم به یک بخش از وجود اسب حصرت یونس :ws28: تحمل کن ولی مسکن بخوری پا میشم میام......... ولی صبحش که بلند شده بود درد دندون نداشت و فقط ورمه مونده بود که تا غروب آنتی بیوتیکو ادامه دادم و بعد با کمک یک سوزن ته گرد (از تو الکل در آوردم) یدونه زدم بغل لثه دقیقا پای دندونش و دادم بو کنه ! دیگه بوی عفونت نداشت و درد ورمه مونده بود ، قبلش میگفت دندونه انگار اومده بالا ولی الان دیگه دندونه سر جاش بود و فقط درد لپ و گوشش مونده بود

این التهاب بود که دو تا دوز 25 میلی گرم پردنیزولون درجا !! یعنی ببین درجاها همه رو انداخت

جوری شد شیش ماه بعد رفت عصب کشی کرد:ws28: هی میگفتم دوباره عفونت میکنه میگفت بیخیال :ws3:

اگر تو هم دندونت کنار گوشت درد میگیره سفالکسینو با آموکسی عوض کن ولی اگر فقط گوشه سفال برو

60 تا یا شش ورق ،سه چهار روزه تمومه و بعدش نیزوپرد 50 (برند تجاری پردنیزولون شرکت ایران هورمون) رو بردار نصف کن یدونه ظهر و یکی هم ظهر فردا

برو واسه خودت حالشو ببر بازم بگو من آدم بدی هستم

ساختمون شیمیایی!حلقه اتصال ، استر و................ اینا مشخصه و وقتی میگه کلومیفن (سیترات) داره فریاد میزنه استر سیترات چقدر زمان میبره مرحله گوارش رو بگذرونه و چقدر تو تو بدن موندگاری داره

یا بوتیل بروماید ! ببین بروماید نمکشه

ان بوتیل بروماید چیه فکر کردی ؟ ان که همون نرماله و بوتیل هم وقتی هیدروکسیل الکل رو بگیری ایجاد میشه

مثلا بوتانول رو اگه هیدروکسیدش رو دودر کنی میشه بوتیل و این دو تاس یک نرمال بوتانول هست یک ایزوبوتانول

اینی که میگه ان یعنی نرمال بوتانول استر شده با هیدروبرمیک اسید ! هیدروبرمیک هم نمکش وقتی H مثبتش به باد بره میشه بروماید

حالا یک دوز مشخصی از این رو یا تو حلال روغنی مخلوط میکنن استریل میشه میدن تخ بزنی باسنو بیاری پایین

که اینجکشنه

یا همون دوز رو روی یک پر کن اتومایز میکنن ....ساخارینی چیزی

در آخر هم تو میری به اسم هیوسین ان از داروخانه میگیری برای قولنج معده و جاهای دیگه:ws28:

حالا این یک مثال ساده بود و میتونه یک آمین باشه ، ده تا آمین باشه یا آمید باشه و........ یک چیزی آویزونه یک حلقه هم داره و از روی همون باید دوز و زمان مصرف بدن

همینجوری ..........استق :ws28: For الله .که نمیشه هردنبیلی هر هشت ساعت

رم میکنن میگی شیش ساعت دو تا میدونم ولی چمیدونن ساختمون این چیه آخه یک چیزی خوندن

بی خیال مانا باشی جیگر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...