رفتن به مطلب

بفرمائید زوج نواندیشانی

ارسال های توصیه شده

الان مخالفید یا موافق :whistle:

خوب اینجا یه اجتماعه که خیلی ها میتونن همدیگه رو پیدا کنن.

مهم شناخت بعدش هست که درست و اصولی انجام بشه

لینک به دیدگاه

همیشه یه لا مصب اخر جمله هات بزار.لا مصب خیلی کلاس داره.لا مصب.

مهم شناخت بعدش هست که درست و اصولی انجام بشه لامصب.:w02:

لینک به دیدگاه

خب پس چرا الان یک نمونه هم اسم ننوشته:w000: الان باید گریه کنم یا اسم تاپیک عوض کنم بفرمائید بحث زوج نواندیشانی:sad0::ws44::ws44:​
لینک به دیدگاه
خب پس چرا الان یک نمونه هم اسم ننوشته:w000: الان باید گریه کنم یا اسم تاپیک عوض کنم بفرمائید بحث زوج نواندیشانی:sad0::ws44::ws44:​

من با هر کی صحبت کردم. تمام تجربیاتشو در یه بیت ترکی به من انتقال داده.

اوش دنه سنگک آلدیم \ پخ یدیم آرواد آلدیم.

حتی روایت داشتیم طرف ترکی هم بلد نبوده ولی به صورت غریزی اینو بیان کرده. حالا از ما گفتن بود.

علت اینی هم که می بینی کسی نمیاد بیان کنه اینه که کسی دوست نداره بیاد بگه غلط کردم. چون بعدا باید جواب بده. از یه طرف هم نمی تونه به خودش دروغ بگه پس با یه :whistle:از کنار تاپیک فاخر شما می گذره.:w02:

لینک به دیدگاه
من با هر کی صحبت کردم. تمام تجربیاتشو در یه بیت ترکی به من انتقال داده.

اوش دنه سنگک آلدیم \ پخ یدیم آرواد آلدیم.

حتی روایت داشتیم طرف ترکی هم بلد نبوده ولی به صورت غریزی اینو بیان کرده. حالا از ما گفتن بود.

علت اینی هم که می بینی کسی نمیاد بیان کنه اینه که کسی دوست نداره بیاد بگه غلط کردم. چون بعدا باید جواب بده. از یه طرف هم نمی تونه به خودش دروغ بگه پس با یه :whistle:از کنار تاپیک فاخر شما می گذره.:w02:

یاشاسین ترکی شعریز..پس میبینم که باید اسم تاپیک عوض کنم راجبش بحث کنیم من به شخصه مخالف ازدواجم و خب مسلما با شاعر این بسیار موافقم ولی خب دلایل موافقین هم گوش میدم شاید منطقی بود :ws3:

برم اسم تاپیک عوض کنم:sigh:

لینک به دیدگاه
یاشاسین ترکی شعریز..پس میبینم که باید اسم تاپیک عوض کنم راجبش بحث کنیم من به شخصه مخالف ازدواجم و خب مسلما با شاعر این بسیار موافقم ولی خب دلایل موافقین هم گوش میدم شاید منطقی بود :ws3:

برم اسم تاپیک عوض کنم:sigh:

نه اتفاقا من شدید موافق ازدواجم. برای شما هم آرزوی اصلاح و خوشبختی و عاقبت به خیری دارم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
این تاپیکو زدین، یاد تعداد بچه هایی افتادم که اینجا مزدوج شدن :ws3: بعد دیدم ماشالا کم نبوده :ws3:

فقط 8 تا زوج (16 نفر) رو من یادم اومد، حالا اونایی که یادم نیومد یا اطلاعی نداشتم به کنار :ws3:

محمد یه سریال هستش ترکیه زوج دعوت میکنن اونجا باهم اشنا میشن بعد خوب بود مزدوج میشن

خوبه ها درامدش یکم فکر کن :ws28:

لینک به دیدگاه
محمد یه سریال هستش ترکیه زوج دعوت میکنن اونجا باهم اشنا میشن بعد خوب بود مزدوج میشن

خوبه ها درامدش یکم فکر کن :ws28:

بابا بد نیست که :ws3:

لینک به دیدگاه

خب معلومه عزیز دل، اکثر مزدوج شده ها رفتن سر خونه و زندگی شون و احتمالا کمتر میان یا اصلا نمیان انجمن

کسانی هم ک میدونن بنابر رسم حفظ سِرّ دوستان نمیان چیزی بگن

ولی تاپیک خوبی زدی.. کاش میومدن جواب میدادن :ws37:

لینک به دیدگاه
خب معلومه عزیز دل، اکثر مزدوج شده ها رفتن سر خونه و زندگی شون و احتمالا کمتر میان یا اصلا نمیان انجمن

کسانی هم ک میدونن بنابر رسم حفظ سِرّ دوستان نمیان چیزی بگن

ولی تاپیک خوبی زدی.. کاش میومدن جواب میدادن :ws37:

قربان تورا...یه جوری میگی سر انگار چیکار کردن خب مزدوج شدن:ws3:...به اولین زوج عزیز که اسم بنویسن هدایای نقدی داده خواهد شد
لینک به دیدگاه
قربان تورا...یه جوری میگی سر انگار چیکار کردن خب مزدوج شدن:ws3:...به اولین زوج عزیز که اسم بنویسن هدایای نقدی داده خواهد شد

نه دیگه.. اینا رمز و راز موفقیته :w58: :ws28: واسه همین نمیگن ک دست زیاد نشه .. بعله :ws3:

هدیه ش چقدره؟ اگه بیارزه خودم دوتاشونو لو میدم :whistle:

لینک به دیدگاه
نه دیگه.. اینا رمز و راز موفقیته :w58: :ws28: واسه همین نمیگن ک دست زیاد نشه .. بعله :ws3:

هدیه ش چقدره؟ اگه بیارزه خودم دوتاشونو لو میدم :whistle:

راضی میشی گلم راضی میشی:ws3:
لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...