رفتن به مطلب

نواندیشان ربات

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

بنام خدا

با سلام بالاخره انتظارها به پایان رسید با توکل بر خدا و کمک نکردن بچه ها تیم رباتیک نواندیشان افتتاح شد

میدونم الان تو دلتون میخندید نمیشه...ولی :w00: تو دنیای مجازی همه چی میشه فقط نیاز به همدلی داره اگر نشد فدای سر همه مهم اینکه چند سال بعد به خودم میگم تلاشمو کردم و از خودم راضی هستم

اسامی ذکر شده اعلام آمادگی کرده اند لطفا اگر کسی هم مایل هست تلاش کنه بهم اطلاع بده

mehdi19

با تشکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 263
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

بسیار عالی

از همین تریبون اعلام میکنم هر کاری دستم بر بیاد در خدمتم

منجمله تشویق دوستان روباتیک :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

تشویق کن داریم بیا کمک کن برای کارهای دیگه :w02:
لینک به دیدگاه

خیلی از مردم در حالی که زمینو طی میکشن یا ظرف میشورن میمیرن، میدونی آخرین فکر اونا چیه؟ هیچوقت نمیتونم تو نواندیشان یه ربات بسازم:sigh:اما من اگه امروز بمیرم به خودم میگم: فکر میکنم کار درستو انجام دادم:w16:

اینم یه دیالوگ انگیزشی:ws3:

خب در مورد علاقمندیام کامپیوتر و الکترونیک و اینجورچیزاس

یه کمی سی بلدم، یه کمی ام الکترونیک ولی امیدوارم بتونم تو این تیم خیلی بیشتر در مورد این دو تا یاد بگیرم بعلاوه چیزای جدید

لینک به دیدگاه
خیلی از مردم در حالی که زمینو طی میکشن یا ظرف میشورن میمیرن، میدونی آخرین فکر اونا چیه؟ هیچوقت نمیتونم تو نواندیشان یه ربات بسازم:sigh:اما من اگه امروز بمیرم به خودم میگم: فکر میکنم کار درستو انجام دادم:w16:

اینم یه دیالوگ انگیزشی:ws3:

خب در مورد علاقمندیام کامپیوتر و الکترونیک و اینجورچیزاس

یه کمی سی بلدم، یه کمی ام الکترونیک ولی امیدوارم بتونم تو این تیم خیلی بیشتر در مورد این دو تا یاد بگیرم بعلاوه چیزای جدید

اوکی ممنون از متن انگیزشی..در مورد قطعات چقد اطلاعات دارید

رشته شما چی هستش

لینک به دیدگاه
راستش من الان خیلی درگیرم

تا تقریبا نزدیک تیر ماه

و الا منم آرزو به دل موندم:hanghead:

خب تا تیر با بچه ها کار کنیم یاد بگیریم از همدیگه میشه اونوقت شما هم بپیوندید؟راستی آلتیوم طراحی ربات بلد هستید؟
لینک به دیدگاه
خب تا تیر با بچه ها کار کنیم یاد بگیریم از همدیگه میشه اونوقت شما هم بپیوندید؟راستی آلتیوم طراحی ربات بلد هستید؟

بعد از تیر بله

چی طراحی ربات؟؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
آره دیگه مدارش منظورمه وگرنه بدنه که سالید هست

حقیقتا نوچ:w58:

من رشته م مهندسی مکانیک بوده

الانم مهندسی هوافضام

شاید بتونم رو برنامه نویسیش کمک کنم

ولی فعلا تا تیر که نمیتونم:hanghead:

لینک به دیدگاه
اوکی ممنون از متن انگیزشی..در مورد قطعات چقد اطلاعات دارید

رشته شما چی هستش

:ws3:... قطعاتو میشناسم و میدونم به چه دردی میخورن ولی طراحی مدار بلد نیستم(در حدی که دوره تعمیرات موبایل و اسمبل کامپیوترو گذروندم)

انصرافی فیزیکم از مهر میرم یه رشته دیگه که الان بین الکترونیک و رباتیک و سخت افزار کامپیوتر در نوسانم:ws52:

لینک به دیدگاه
حقیقتا نوچ:w58:

من رشته م مهندسی مکانیک بوده

الانم مهندسی هوافضام

شاید بتونم رو برنامه نویسیش کمک کنم

ولی فعلا تا تیر که نمیتونم:hanghead:

خب پس باید رو ساخت استگاه فضایی به ما کمک کنید:ws3: ...شما کمک کنید هر موقع باشه اشکال نداره
لینک به دیدگاه
:ws3:... قطعاتو میشناسم و میدونم به چه دردی میخورن ولی طراحی مدار بلد نیستم(در حدی که دوره تعمیرات موبایل و اسمبل کامپیوترو گذروندم)

انصرافی فیزیکم از مهر میرم یه رشته دیگه که الان بین الکترونیک و رباتیک و سخت افزار کامپیوتر در نوسانم:ws52:

خوبه من استادم پروتئوس بلد بود همونو هم بهم یاد داد پروتل یا همون آلتیوم با برنامه کار کردم ولی طراحی مدار ربات تخصصی آلتیوم نمیدونم....اگه جسارتا ناراحت نمیشید برید الکترونیک
لینک به دیدگاه
خب پس باید رو ساخت استگاه فضایی به ما کمک کنید:ws3: ...شما کمک کنید هر موقع باشه اشکال نداره

چَش:w58:

شما ربات درست کنین بره فضا... من خودم شخصا میرم کره ماه باتریشو عوض میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه
خوبه من استادم پروتئوس بلد بود همونو هم بهم یاد داد پروتل یا همون آلتیوم با برنامه کار کردم ولی طراحی مدار ربات تخصصی آلتیوم نمیدونم....اگه جسارتا ناراحت نمیشید برید الکترونیک

کم کم یاد میگیرین:a030: میشه بپرسم شما که انقد علاقمندین چرا نرفتین رباتیک؟

خوشحالم میشم میشه دلیلشم بگین؟

لینک به دیدگاه
ماه نمیبرمش میرم مریخ تشریف بیارید در خدمت باشیم:w02:

مریخ سرده شبا نمیشه چادر زد:ws38:

روزا هم گرمه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اما باشه

مریخ ببرین، بقیه ش با من:ws3:

بادبزن و لحاف میبرم با خودم:ws28:

لینک به دیدگاه
کم کم یاد میگیرین:a030: میشه بپرسم شما که انقد علاقمندین چرا نرفتین رباتیک؟

خوشحالم میشم میشه دلیلشم بگین؟

من اگه برگردم به عقب مطمئنا میررم الکترونیک چون دوست دارم کلا مدار طراحی کنم مدار ببندم و برق منو بگیره...شما تا حالا کسی دید گند بزنه به زندگیش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه ندیدید من هستم در خدمتون
لینک به دیدگاه
من اگه برگردم به عقب مطمئنا میررم الکترونیک چون دوست دارم کلا مدار طراحی کنم مدار ببندم و برق منو بگیره...شما تا حالا کسی دید گند بزنه به زندگیش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه ندیدید من هستم در خدمتون

این حرف رو نزنید:vahidrk:

همیشه فرصت برای رسیدن به علایق هست

ما یه استاد داشتیم میگفت، آدم باید بره سراغ اون چیزی که علاقه داره... اصلا شما برید سوفور بشید، اما خوبش بشید موفقید!:w16:

لینک به دیدگاه

آدم اگه واقعا یه چیزیو بخواد بجا بهونش راهشو پیدا میکنه فکر نمیکنم الان دیر باشه

آره اتفاقا یکی هس هر روزم روزی چندبار تو آینه میبینمش:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...