رفتن به مطلب

من خدا هستم!

soheiiil

ارسال های توصیه شده

من خدا هستم. امروز من همه مشكلاتت را اداره مي كنم. لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم. اگر در زندگي وضعيتي برايت پيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي براي رفع كردن آن تلاش نكن، فقط آن را در صندوق «چيزي براي خدا تا انجام دهد» بگذار؛ همه چيز انجام خواهد شد، ولي در زمان مورد نظر من، نه تو. وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي، همواره با اضطراب دنبال (پيگيري) نكن، در عوض روي تمام چيزهاي عالي و شگفت انگيزي كه الان در زندگي ات وجود دارد تمركز کن . نااميد نشو، توي دنيا مردمي هستند كه رانندگي براي آنها يك امتياز بزرگ است.

شايد يك روز بد در محل كارت داشته باشي: به کسي فكر كن كه سالهاست بيکار است و شغلي ندارد.

ممكنه غصه زودگذر بودن تعطيلات آخر هفته را بخوري: به زني فكر كن كه با تنگدستي وحشتناكي روزي دوازده ساعت، هفت روز هفته را كار ميكند تا فقط شكم فرزندانش را سير كند.

وقتي كه روابط تو رو به تيرگي و بدي ميگذارد و دچار ياس ميشوي: به انساني فكر كن كه هرگز طعم دوست داشتن و مورد محبت واقع شدن را نچشيده.

وقتي اتومبيلت خراب مي شود و تو مجبوري براي يافتن كمك، قبل از آنکه خسته شوي، کيلومترها راه بروي: به معلولي فكر كن كه دوست دارد يكبار فرصت راه رفتن داشته باشد.

ممكنه احساس بيهودگي كني و فكر كني كه اصلن براي چي زندگي مي كني و بپرسي هدف من چيه؟ شكر گذار باش. در اينجا كساني هستند كه عمرشان آنقدر كوتاه بوده كه فرصت كافي براي زندگي كردن نداشتند.

وقتي متوجه موهايت كه تازه خاكستري شده در آينه مي شوي: به بيمار سرطاني فكر كن كه آرزو دارد كاش مويي داشت تا به آن رسيدگي كند

البته این متن به جای این که متاثرم کنه کلی سوال تو ذهنم ایجاد کرد .....چرا اصلا باید معلولی باشه که ما خودمونو به خاطر اون خوشبخت بدونیم؟.....چرا باید بیمار سرطانی باشه ....و من مث همیشه نمیدونم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

البته این متن به جای این که متاثرم کنه کلی سوال تو ذهنم ایجاد کرد .....چرا اصلا باید معلولی باشه که ما خودمونو به خاطر اون خوشبخت بدونیم؟.....چرا باید بیمار سرطانی باشه ....و من مث همیشه نمیدونم:icon_pf (34):

یه روز از یکی پرسیدم چرا این بچه های معلول باید به دنیا میان....گفت دو دلیل داره ، اول اینکه تو قدر سلامتیت رو بدونی ، دوم اینکه حتماً پدر و مادر اون بچه یه گناهی کردن که خدا داره اینجوری سرشون تلافی می کنه

حرفی که با هیچ منطقی جور درنمیاد

یعنی کسی به اسم خدا اینقدر ظالمه که با بنده هاش چنین کاری کنه؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

هر کی هندونه نه خربزه میخوره پای لرزش هم باید وا ایسته.

آخر و عاقبت ربط دادن همه مسایل به دین و خدا همین میشه که ندونی چرا اینجوری شده چرا اونجوری شده.

راسپوتین:ws3: وقتی دید که نون تو دین و دیانت هستش به حرفه راهبی و کسوت کشیشی در اومد و در شهرها چرخید

روزی به صورت اتفاقی فهمید که پسر تزار مریضه و اون یه بیماری خونی داشت .. و دکترها بهش اسپرین میدادند

راسپوتین دستور قطع دارو رو داد و پسرک خوب شد

همه گفتند اون یه ناجیه و دستش شفاست. در حالی که اسپرین باعث رقیق شدن خون پسرک و عدم قطع خونریزی میشد.

بعضی از باور ها به همین راحتی شکل میگیرن

لینک به دیدگاه

من به اینا زیاد فکر کردم به نتیجه نرسیدم فقط از خدا یه کم بدم اومد البته یه سوال دیگه چرا خدا مغروره (جزو القابشه) در حالی که غرور خوب نیست

لینک به دیدگاه

البته باید تحت هر شرایط شکرگزار خدا بود.خدا رو دوست دارم و عاشقشم.چون خیلی چیزا رو خواستم و بهم داد و خیلی چیزا رو هم نداد.:ws52:

به قول یه بنده خدایی که میگفت اگه یه کلنگ از جایی افتاد روی سر کسی و اونو کشت باید خدا رو شکر کرد که اون سر کلنگ نرفت تو چشش:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سهیل عزیز خدا خودش میگه ای بنده ی من اگه من تو یه چی کم دادم فکر نکن در حقت ظلم کردم در برابر اون بهت پاداشی میدم که بقیه بگن ای کاش ما هم اونو نداشتیم

مطمئن باش وقتی میگن عدالت داره واقعا همینوطوره

کسایی هم که میگن واسه گناه پدر مادر اینطور نیست البته تو روایت شیعه تو کتای صادق اهل بیت پیامبر خوندم که پسرایی که ریش ندارن واسه اینم میتونه باشه

اما تو قران اومده گناه جبلی وجود نداره

ما هم اصلمون قرانه میگیم ربطی نداره خداوند به هر چی جون داده و روح اما روح مقدم تره:a030:و خداوند اگه جسمی کسی رو دچار معلولیت ذاتی کنه پاداش واسش در نظر میگیره:a030:

لینک به دیدگاه

گوزگا نخوندمش راستشو بخوای!

ولی باور کن دیروز و امروز یه اتفاقاتی برام پیش اومد که باور کردم یکی اون بالا هست!

نمیدونم اسمش خداست یا نه، ولی به من لطف کرد!

دوسش دارم!

من وجودشو باور کردم، هرچند تا همین پریروز شک داشتم!

لینک به دیدگاه
هر کی هندونه نه خربزه میخوره پای لرزش هم باید وا ایسته.

آخر و عاقبت ربط دادن همه مسایل به دین و خدا همین میشه که ندونی چرا اینجوری شده چرا اونجوری شده.

راسپوتین:ws3: وقتی دید که نون تو دین و دیانت هستش به حرفه راهبی و کسوت کشیشی در اومد و در شهرها چرخید

روزی به صورت اتفاقی فهمید که پسر تزار مریضه و اون یه بیماری خونی داشت .. و دکترها بهش اسپرین میدادند

راسپوتین دستور قطع دارو رو داد و پسرک خوب شد

همه گفتند اون یه ناجیه و دستش شفاست. در حالی که اسپرین باعث رقیق شدن خون پسرک و عدم قطع خونریزی میشد.

بعضی از باور ها به همین راحتی شکل میگیرن

درسته... دقیقا دین برای همین از ابتدا اصلا به وجود اومده... همیشه هم افراد دانا و زرنگ از دین استفاده کردند تا از مردم نادان و ناتوان سوء استفاده کنند.

ولی این داستانی که اینجا گفتی یکم غلط نبود ؟

تا اونجایی که میدونم راسپیوتین توانایی پیشگویی و هیپنوتیزم داشته... اون فردی که شما فرمودید هموفیلی بوده... در نتیجه هر زخم کوچکی در بدنش شروع به خونریزی میکرده و قطع نمیشده به دلیل اینکه بدنش توان تولید پلاکت های کافی رو برای پوشش و جلوگیری از خون ریزی رو نداشته. تا اونجا که میدونم آسپرین که در حقیقت نوعی acetylsalicylic هست برای اولین بار در سال 1853 در فرانسه کشف شد. در نتیجه مدت ها بعد از مسئله ی راسپیوتین بوده. تا اونجا که من خوندم در اون زمان هیچ راهی برای درمان هموفیلیا وجود نداشته.

همچنین راسپیوتین اعدام ملکه با گیوتین رو در یک لیوان آب میبینه و به ملکه میگه.

اینا رو میتونید در کتاب نیکولا و اکساندرا بخونید.

البته باید تحت هر شرایط شکرگزار خدا بود.خدا رو دوست دارم و عاشقشم.چون خیلی چیزا رو خواستم و بهم داد و خیلی چیزا رو هم نداد.:ws52:

به قول یه بنده خدایی که میگفت اگه یه کلنگ از جایی افتاد روی سر کسی و اونو کشت باید خدا رو شکر کرد که اون سر کلنگ نرفت تو چشش:banel_smiley_4:

به چه دلیلی "تحت هر شرایطی باید شکر گذار خدا بود" ؟

پس هر بلایی به سرت بیاد و هر کاریت هم که بکنند باید به هرحال شکر گذار خدا باشی و حق هیچ اعتراضی هم نداری چون اون خداست...

دین دقیقا بره همین ساخته شده... همین تفکری که شما داری... هدف دین همینه...

لینک به دیدگاه

به چه دلیلی "تحت هر شرایطی باید شکر گذار خدا بود" ؟

پس هر بلایی به سرت بیاد و هر کاریت هم که بکنند باید به هرحال شکر گذار خدا باشی و حق هیچ اعتراضی هم نداری چون اون خداست...

دین دقیقا بره همین ساخته شده... همین تفکری که شما داری... هدف دین همینه...

:icon_gol:

50% اینکه چرا باید شکر گزاز بود تحت هر شرایطی و توجیه اینا رو موافقم خود دین میگه سیستم قضا قدر

میگه اشتباه میکنی جوابشم اشتباه میگیری نگو خاست خدا بوده:w16:

لینک به دیدگاه
:icon_gol:

50% اینکه چرا باید شکر گزاز بود تحت هر شرایطی و توجیه اینا رو موافقم خود دین میگه سیستم قضا قدر

میگه اشتباه میکنی جوابشم اشتباه میگیری نگو خاست خدا بوده:w16:

پس به نظر شما یه جوری میشه به این نتیجه رسید که خدا کنترلی بر چیزهایی که برای ما اتفاق میوفته نداره ؟

لینک به دیدگاه
البته این متن به جای این که متاثرم کنه کلی سوال تو ذهنم ایجاد کرد .....چرا اصلا باید معلولی باشه که ما خودمونو به خاطر اون خوشبخت بدونیم؟.....چرا باید بیمار سرطانی باشه ....و من مث همیشه نمیدونمicon_pf%20%2834%29.gif

وای ذهن منم پره از این چرا ها...:w74:

لینک به دیدگاه
پس به نظر شما یه جوری میشه به این نتیجه رسید که خدا کنترلی بر چیزهایی که برای ما اتفاق میوفته نداره ؟

من میگم ما مسئول کارایی که میکنیم هستیم خدا خالق و شارع است درست

اما ما انسانها خودمون با کارای نابجامون داریم زمینه نابودیمونو میسازیم وقتی یکی میره خودکشی میکنه اخرش مرگه اینجا خدا چه گناهی کرده اگه یه نیروی فرا زمینی بیاد جلوشو بگیره میگیم دیدی خدا . الکی به ما میگی ما اراده داریم

پس خدا یه سری قانون داده ما زندگی کنیم الانم داره نگامون میکنه یه جا دیگه خفتمون میکنه که مگه نگفتم اینکارو نکن چرا کردی :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

اما ما انسانها خودمون با کارای نابجامون داریم زمینه نابودیمونو میسازیم وقتی یکی میره خودکشی میکنه اخرش مرگه اینجا خدا چه گناهی کرده اگه یه نیروی فرا زمینی بیاد جلوشو بگیره میگیم دیدی خدا . الکی به ما میگی ما اراده داریم

پس خدا یه سری قانون داده ما زندگی کنیم الانم داره نگامون میکنه یه جا دیگه خفتمون میکنه که مگه نگفتم اینکارو نکن چرا کردی :icon_pf (34):

میگم که شما deist بودی و ما خبر نداشتیم ؟ :ws3:

من دئیست نیستم ولی دئیستان را دوست دارم... :w16:

البته اون خط آخرت کار رو خراب کرد ها... میشی نیمه دئیست... :w02:

لینک به دیدگاه

جالب گفتی، ایول!!!!!!

لینک به دیدگاه
میگم که شما deist بودی و ما خبر نداشتیم ؟ :ws3:

من دئیست نیستم ولی دئیستان را دوست دارم... :w16:

البته اون خط آخرت کار رو خراب کرد ها... میشی نیمه دئیست... :w02:

نه بابا دئیست ها که شارع نیستن اصلا

اونا میگن خدا دخالت نداره تو امور دنیا:banel_smiley_4:

اما جدا از اینکه یه سری تو همه چی گند بزنن بگن خاست خدا بوده متنفرم نمیدونم چرا حماقت خودشون پای خدا میزارن

لینک به دیدگاه
نه بابا دئیست ها که شارع نیستن اصلا

اونا میگن خدا دخالت نداره تو امور دنیا:banel_smiley_4:

اما جدا از اینکه یه سری تو همه چی گند بزنن بگن خاست خدا بوده متنفرم نمیدونم چرا حماقت خودشون پای خدا میزارن

خوب اون دو خط اول حرفت تقریبا همینطوری ها بود...

ولی خوب میگم که نیمه دئیست :ws3:

لینک به دیدگاه

یه روز از یکی پرسیدم چرا این بچه های معلول باید به دنیا میان....گفت دو دلیل داره ، اول اینکه تو قدر سلامتیت رو بدونی ، دوم اینکه حتماً پدر و مادر اون بچه یه گناهی کردن که خدا داره اینجوری سرشون تلافی می کنه

حرفی که با هیچ منطقی جور درنمیاد

یعنی کسی به اسم خدا اینقدر ظالمه که با بنده هاش چنین کاری کنه؟؟؟؟؟؟؟

شما هم کیش ما نیستی و شاید حرف من برای شما قابل قبول نباشه.

تو قرآن یه جا گفته شده که ما از همه شما پرسیدیم آیا حضرید با این شرایط برید به زمین؟همه گفتند آری"

حتی یه نفر هم نگفت نه.یعنی اتی جان قبل از به دنیا اومدنت ازت پرسیده شده و تو قبول کردی.

اون معلول هم قبول کرده.

حق حیات خیلی ارزش منده.ما واقعا خوش شانس بودیم که این حق به ما داده شده.

خدا هرچی بده لطفه.

اگه به یکی چشم نداده ظلمی نکرده.چون اون شخص حقی به گردن خدا نداره.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اون کیش رو چی دونستی که میگی هم کیش نیستیم؟ یعنی منو کافر فرض کردی؟

درمورد قبل از تولد که ازمون پرسیدن....من با به دنیا اومدنم مشکلی ندارم

منظور من کلاً چیز دیگه ای بود....

اینکه می گی اون شخص حقی به گردن خدا نداره ....توی مدرسه می گفتن یه حقی ما به گردن خدا داریم ، یه حقی خدا به گردن ما ....پس این قضیه چی میشه؟

پس چرا تبعیض میذاره که یکی بینا باشه و یکی نابینا

فلسفه ی این خلقتش چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...