رفتن به مطلب

نظرت درباره سال 95 ؟

ارسال های توصیه شده

سلام

به رسم هرسال، با نزدیک شدن به آخرای سال، این تاپیک رو زدیم تا ببینیم نظرتون درباره سالی که گذشت چی بود؟ چقدر راضی بودین از سال 95 ؟ :w02:

از خودتون چقدر راضی بودین؟ چقدر به چیزایی که میخواستین رسیدین؟ :ws38:

کیا شیرینی بدهکار شدن؟ :gnugghender:

سال بعد رو چطور می بینین؟ چه برنامه هایی واسه سال بعد دارین؟

لینک به دیدگاه

كلا خوب بود عالي بود.

اخيرا تلخ شد.

ولي الان و اين ماه اخر انقدر شيرينه ك دلم نميخواد تموم بشه اين ١ماه.

سال جديدم براي همتون ارزوي بهترينارو از خدا ميخوام

تنتون سلامت و دلتون شاد لبتون خندون كنار عزيزانتون.

لینک به دیدگاه
خب معمولا هر سالي براي خودش خوشيا و ناخوشيايي داره..:ws37:

مهم اينه عاقل تر شدم :w02:

سال خوب و خوشي داشته باشين :icon_gol:

در این یک مورد من یکی جدا از آدمیزاد هستم و کاملا عقلمو از دست دادم :|

لینک به دیدگاه

سال 95 سال خوبی نبود...

قبل از سال تحویل پدربزرگم به رحمت خدا رفت... و زمان سال تحویل اونجا بودیم

از ابتدای سال خدا رو شکر درآمدی بود... اما جمع نشد و این خیلی عذاب آوره برام که نتونم پولی جمع کنم

از اونجایی که کار کردم، درس درست و حسابی هم نخوندم و بنابراین درسمم هنوز مونده

اما در کل امیدوارم 96 سال بهتری باشه

نه فقط برا خودم، بلکه در اول برای همه

سال رسیدن به تعدادی از آرزوهای همه باشه...

95 خیلی زود گذشت....

اما با این اوصاف چیزی که مهمه اینه که هممون یه سال پیر شدیم

یادی بکنیم از کسانی که بودن و الان نیستن تا سال جدید رو باهامون جشن بگیرن

روح همشون شاد و قرین رحمت باشه

اماااااا

اینم بگم

امیدوارم همتون با رسیدن به سال 96 تجربه ی عبور از 95 خوبی داشته باشین!:ws3:

لینک به دیدگاه

به هیچ وجهی راضی نیستم سال مزخرفی بود .

انشاالله 96 بهترمی شود.

امیدوارم 96 بهترباشد.

از خدا می خوام که ...........

سال نو یک چیز بی مورده وسرکاری روز روزه وسال سال وماه هم ماه حالا یکی میگه امسال سال نمی ونم سال خروسه و....... خب که چی .یکی می گه اقتصادمقاومتی که چی کدوم اقتصاد

ما خودمون زندگیمون رامی سازیم نه خروسو ، اسبو و.... پس امسال وسال دیگه ندارد. ببینید اکثرا می نالند وزندگی بدترازسوال قبل چرا ما اینجوری شدیم ، فراموش کارشدیم ، هرکس رومیگی میگه وضعم خوب نیست انشاالله بهترمیشه بابا کدوم وضع . اینم برای انشاالله گویان گفتم وبه قول حافز اگروکاشتن چغندرم سبزنشد........

چندسوالی هست عید نداریم وبیشتروقتها هم میریم بهشت زهرا ....

ولی امسالو حالم گرفتست چرا ؟ نمی تونم کسانی راببینم که 1000 تومان چای میگیرن - وسط خیابون می خوابن - و.......

وپیشنهاد من اینه که بیام باهم بگیم ما عید نداریم . یجای باید بگیم ماهم می فهمیم . توسال جدید اگرمی خواهیم متحول بشیم باشه ویک پیشنهادی می دم یجوردیگه راست بگیم، جلوی حرف زور بایستیم ، فریادبزنیم ، رشوه ندیم ، برای کارمون احترام بزاریم ، ظاهرمون درست باشه نه مثل ژیان،با احترام حرف بزنیم ، کم بخوریم بیشترپس اندازکنیم وفکرکنیم به آینده به کارمون به فردا و.....چی همش فست فود همش می خوریم

یکی نیست بگه اصلا اینا چه ربطی داشت به موضوع

لینک به دیدگاه

سلام بر 96 خداحافظ 95

این 95 نیمه اول بدجوری ریخته بودیم بهم از نظر کاری و اقتصادی ولی نیمه دوم خوب جمع و جور شد به مید خدا(پوستمون کلف شد ):ws3:

این سال انرژی زیادی ازمون گرفت ولی تجربه های خوبی بهمون داد شکر (دیگه عادت کردیم به اینکه با هر شرایط خودمون رو وفق بدیم عین این افتاب پرست ها :ws28:) این از نظر کار

از نظر دلی اتفاقات ناخوشایندی پیش نیومد و روابط مستحکم تر شد به امید خدا همینکه بنیان خانواده پا برجاست جای شکر بسیار دارد الحمدالله

اما فرصت تفریح نداشتم کلا این سال و باک عشق و گردش چراغش روشن موند :ws3:

چند تا دوست جدید به لیست دوستان اضافه شد ولی تعدادی هم متاسفانه از لیست حذف شد(امیدوارم برگردند )

سال بدی نبود

پیر تر شدم اینم از معایب این سال

نمیشه سال بگذره و پاتال نشیم مسئولان رسیدگی کنند لطفا

براتون سالی پر امید و سازندگی و شادی و شادکامی و خوشبختی ارزومندم دوستان

همگی بیایید بغلم بچه های گلم :w02::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

سال ۹۵ بد نبود خوب بود

بالا پایین زیاد داشت ولی من خوبی ها بیشتر از بدی توجه میکنم انگیزه به ادم میده

از خودم راضی نیستم کلا بی هدف میگذرونم هی روزگار

سال ۹۶ سال خروس .. خروس هم جنگییی و خشن امیدوارم روی خوشش رو به همه نشون بده :ws3:

برای سال آینده یه سری کلاس میخوام برم مربوط به رشته دانشگاهیم نرم افزار و....... ۳ سال میگذره از فارغ التحصیلی یادم رفته کلا همه چی:icon_pf (34):

امیدوارم ۹۶ سال خوبی واسه همه باشه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام به همه‌ی دوستان

جدای از اتفاقات، این ما هستیم که زندگیمون رو می‌سازیم

مگه می‌شه یک سال از عمرمون بد باشه؟ مخصوصا سالی که اتفاقات خوبی نیز توی اون بیفته، اتفاقاتی که محور اون خودمون و کسانی هستیم که دوستشون داریم

سال نود و پنج، شروعی دوباری برای به اتمام رسوندن یک کار آزمایشگاهی، شروعی دوباره برای بیرون رفتن‌ها و قد زدن‌ها، شروعی برای انگیزشی نو، اینکه کی هستم و کجا می‌خوام باشم

و نیمه اول سال تموم شد، بدون وقته و کاملا شیرین و لذت بخش

و اتفاقات تلخ و سختی‌هایی که بهم آموزش دادن

نیمه دوم هرچند طبق برنامه‌ریزیام پیش نرفت، اما اتفاقات خوبی رخ داد، مخصوصا آشنا شدن با شخصی که فوق العاااااده‌ست، فوق العااااااااااده، و این گزینه رو می‌شه نقطه‌ دوباره برای فکر کردن به آینده گذاشت، شخصی که با حضورش بهت آرامش می‌ده و لذت تلاش کردن و دوست داشتن رو بهت یادآوری می‌کنه و همینطور دوست داشته شدن

و سال ۹۵ رو به پایانه، می‌تونم بگم که دارم یاد می‌گیرم که از خوبی‌ها اسم ببرم تا همیشه شاداب باشم و سختی‌ها رو تنها بخشی از دوره‌ی آموزشی این زندگی بدونم

خوشحالم، و خواهم بود :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سال پر فراز و نشیبی بود

3 ماهه اول سال خیلی عالی بود همراه انرژی فوق العاده زیاد ،مخصوصا خرداد خیلی خیلی خوشحال و شاد بودم به دلایل خاصی

3 ماهه دوم بسیارررررررررررررررررررر سخت گذشت ...بیشترش مشغول به انتظار بودم و پایانشم انتظارم غم انگیز بود....علاوه بر اینکه از لحاظ درسی تحت فشار بودم

3 ماهه سوم فشار درس و کار خیلی زیاد شد و خیلی روزای سخت خسته کننده ای داشتم .فقط نفس میکشیدم زندگی نمیکردم یه چیز مث غرق شدن تو کار ودرس

3 ماهه آخر سال هم پراز فشار کاری و حتی بدون هیچ نتیجه مثبتی ...نه کار نه درس ...

تنها روزای خوش روزایی بودن که شب خواب خوبی میدیدم و فرداش خوب آغاز میشد، خواب کسی که دوسش دارم ....:icon_redface:

و یه روز خوش که خدا داند چه روزی بود ... :ws3:

تنها دستاورد خوب خریدن ماشین بود که به یکی از ارزوهام رسیدم :hapydancsmil:

کماکان منتظرم ............منتظر رسیدن روزای خوب و منتظر حضور یه شخص خاص ...

در کل خداروشکر میکنم که برای سلامتی و بودن در کنار عزیزانم ....

امیدوارم سال جدید برای همگی سال پر از خیر و برکت و خوشبختی و رسیدن به ارزوهاشون باشه

لینک به دیدگاه

بسیار مزخرف ولی خدارو شکر که یک ماه اخرش با خبرای خوش تمام میشه خدارو شکر

سال نو راهمبهدوستا تبریک میگم امیدور سال شاد و موفق داشته باشید:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

به رسم هرسال، با نزدیک شدن به آخرای سال، این تاپیک رو زدیم تا ببینیم نظرتون درباره سالی که گذشت چی بود؟ چقدر راضی بودین از سال 95 ؟ :w02:

از خودتون چقدر راضی بودین؟ چقدر به چیزایی که میخواستین رسیدین؟ :ws38:

کیا شیرینی بدهکار شدن؟ :gnugghender:

سال بعد رو چطور می بینین؟ چه برنامه هایی واسه سال بعد دارین؟

هم خوب بودو هم بد

دختر خالم ازدواج کرد بعد ده سال دوستی که برای ما یه موفقیت بزرگ به حساب میاد که این دو تا کلاغ عاشق بالاخره شرشون کم شد:w02:

با یه بنده خدایی که رو مخم بود کات کردم اما خواهر شوهرم جا اون رو مخمه که اونو خدا باید کات کنه:ws3:

پسر دایی و داییم فوت شدن:sigh:

از خودمم راضی نیستم بدترین تصمیم زندگیمو گرفتم :ws3:دیگه کاری بود که از دستم بر می اومد برای قهوه ای کردن زندگی:ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خوبم ..:wavesmile:

همیشه داشتن سلامتی و در کنار عزیزان شاد بودن از همه چی مهم تر هستش که خداروشکر این سال برای من و خانوادم سال خوبی بود :girl_angel:

از بقیه جهات هم سال خوبی بود . بهتر از سالهای قبل بود ..:w16:

امیدوارم سال 96 ، همه نواندیشی ها به آروزهای قشنگشون برسند :a030:

پیشاپیش عیدتون مبارک:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...