رفتن به مطلب

واقعیتی وحشتناک در مدارس دخترانه کشور / آیا خانواده ها در جریان این اتفاق هستند؟

ارسال های توصیه شده

کشورکجاس؟

همه ی کشورها آزادن و تلویزیون خصوصیه هر کسی میتونه بره یه تلویزیون دایر کنه به سیاست اون کشور ربطی نداره

شما چون تو ایران دیدین صدا و سیما دولتیه فکر میکنی همه جای دنیا اینجوریه

توی ایرانی میتونی بری اونجا و شبکه داشته باشی

مسلما رسانه دولتی هم دارن کشور ها

اما خب الان اصلا بحث دولتی و غیر دولتی ش نیست

شما اصلا بگو شخص یا اشخاص

گروه یا حزب

وقتی یه رسانه ایجاد میکنن، هدفشون چیه؟

مگه غیر از "تحت تاثیر قرار دادن" چیز دیگه ای هست؟

همه رسانه های دنیا همینن

به هر زبانی و مال هر کشوری

وقتی کشور روسیه Russia today ایجاد میکنه یا انگلستان BBC یا حتی ایران IRINN رو بین المللی میکنه یعنی میخوان روی بقیه افراد چه انگلیسی زبان و یا هر زبانی، تاثیر بذارن

غیر از اینه؟؟؟

لینک به دیدگاه
مسلما رسانه دولتی هم دارن کشور ها

اما خب الان اصلا بحث دولتی و غیر دولتی ش نیست

شما اصلا بگو شخص یا اشخاص

گروه یا حزب

وقتی یه رسانه ایجاد میکنن، هدفشون چیه؟

مگه غیر از "تحت تاثیر قرار دادن" چیز دیگه ای هست؟

همه رسانه های دنیا همینن

به هر زبانی و مال هر کشوری

وقتی کشور روسیه Russia today ایجاد میکنه یا انگلستان BBC یا حتی ایران IRINN رو بین المللی میکنه یعنی میخوان روی بقیه افراد چه انگلیسی زبان و یا هر زبانی، تاثیر بذارن

غیر از اینه؟؟؟

خب که چی؟

میخوای به چی برسی؟

یه بار میگی دشمن اینکار رو میکنه حالا کی دشمن؟ تمام دنیا

بعدشم bbc و cnn و خیلیا دیگه دولتی نیستن هزینه شون رو خودشون در میارن و خیلی مواقع هم بر ضد کشوری که داخلشن صحبت میکنن

حتی خودت تو دنبال تلاشی تا روی بقیه تاثیر بذاری دلیل نمیشه بگی بده اینجوری باشه همه تلویزیون هارو بردارن.

من در مورد فرهنگمون گفتم اینکه چرا میرن سمت همچین فیلم هایی و خیلی موارد وجود داره که سرمایه ی خیلی از شبکه های سریالی از داخل کشور تامین میشه

لینک به دیدگاه
خب که چی؟

میخوای به چی برسی؟

یه بار میگی دشمن اینکار رو میکنه حالا کی دشمن؟ تمام دنیا

بعدشم bbc و cnn و خیلیا دیگه دولتی نیستن هزینه شون رو خودشون در میارن و خیلی مواقع هم بر ضد کشوری که داخلشن صحبت میکنن

حتی خودت تو دنبال تلاشی تا روی بقیه تاثیر بذاری دلیل نمیشه بگی بده اینجوری باشه همه تلویزیون هارو بردارن.

من در مورد فرهنگمون گفتم اینکه چرا میرن سمت همچین فیلم هایی و خیلی موارد وجود داره که سرمایه ی خیلی از شبکه های سریالی از داخل کشور تامین میشه

من هنوز اولین نکته م همینه که گفتم مشکل اصلی و اول مال بی فرهنگی و جو گیری خودمونه

اما خب! چند تا پست اون قضیه رو بذاریم کنار تا دوباره بهش بررسیم:ws37:

تا حالا براتون جالب نبوده که مثلا کشوری مثل انگلستان یا مثلا بلژیک، دانمارک، اسپانیا، سوئد یا خیلی کشورای دیگه که به صورت پادشاهی اداره میشن، چرا مثل کشور های جهان سومی زرتی توشون انقلاب نمیشه و حکومت رو عوض نمیکنن؟؟؟

آیا مردمشون نفهمن؟ متدین توشون نیست؟ یا اینکه آزادی خواه و حتی مخالف ندارن؟؟؟

لینک به دیدگاه
من هنوز اولین نکته م همینه که گفتم مشکل اصلی و اول مال بی فرهنگی و جو گیری خودمونه

اما خب! چند تا پست اون قضیه رو بذاریم کنار تا دوباره بهش بررسیم:ws37:

تا حالا براتون جالب نبوده که مثلا کشوری مثل انگلستان یا مثلا بلژیک، دانمارک، اسپانیا، سوئد یا خیلی کشورای دیگه که به صورت پادشاهی اداره میشن، چرا مثل کشور های جهان سومی زرتی توشون انقلاب نمیشه و حکومت رو عوض نمیکنن؟؟؟

آیا مردمشون نفهمن؟ متدین توشون نیست؟ یا اینکه آزادی خواه و حتی مخالف ندارن؟؟؟

اونا عقل داشتن دقیقا کاری که بختیار کرد به همون شیوه بود

شاه ملکه هرچی که فکرشو میکنی تو اون کشور ها هیچ توانایی قدرتی نداره ملکه الیزابت تو انگلیسی با اینکه ملکه س یک نماد هستش و تشریفاتی ربطی به دولت و حکومت و سیاست نداره کاملا از سیستم قدرت و سیاست بیرون رفتن

اونها احزاب به شیوه ی مدرن دارن فعالیت سیاسی میکنن نه مثل بعضی جاها اصلا حزب معنی نداره و همه به یکی وصل هستن

لینک به دیدگاه
اونا عقل داشتن دقیقا کاری که بختیار کرد به همون شیوه بود

شاه ملکه هرچی که فکرشو میکنی تو اون کشور ها هیچ توانایی قدرتی نداره ملکه الیزابت تو انگلیسی با اینکه ملکه س یک نماد هستش و تشریفاتی ربطی به دولت و حکومت و سیاست نداره کاملا از سیستم قدرت و سیاست بیرون رفتن

اونها احزاب به شیوه ی مدرن دارن فعالیت سیاسی میکنن نه مثل بعضی جاها اصلا حزب معنی نداره و همه به یکی وصل هستن

دقیقا!

اونا سیستم حکومتی شون رو بدون هیچ انقلاب و داد و بیداد و خرابی و کشت و کشتار (و مسلما در پی اون عقب افتادن کل کشور و بخور بخور یه عده اون پشت و جنگ و دعوا های بعدیش که همه و همه باعث عقب افتادن کل مملکت میشه) به روز یا آپدیت کردن!

اما حالا سوال اینه!

چی شد که تو کشور ما انقلاب شد؟ چرا ما هم مثل این کشور ها سیستم حکومتی مون Update نشد؟

آیا فقط مردممون احمق تر بودن؟ عقل نداشتن؟ اصلا چرا این اتفاق افتاد؟؟؟ چرا مردم ما که یکی از خردمند ترین مردمان دنیا بودن، از همون شیوه ی آپدیت کردن حکومت استفاده نکردن و انقلاب کردن؟؟؟

لینک به دیدگاه
دقیقا!

اونا سیستم حکومتی شون رو بدون هیچ انقلاب و داد و بیداد و خرابی و کشت و کشتار (و مسلما در پی اون عقب افتادن کل کشور و بخور بخور یه عده اون پشت و جنگ و دعوا های بعدیش که همه و همه باعث عقب افتادن کل مملکت میشه) به روز یا آپدیت کردن!

اما حالا سوال اینه!

چی شد که تو کشور ما انقلاب شد؟ چرا ما هم مثل این کشور ها سیستم حکومتی مون Update نشد؟

آیا فقط مردممون احمق تر بودن؟ عقل نداشتن؟ اصلا چرا این اتفاق افتاد؟؟؟ چرا مردم ما که یکی از خردمند ترین مردمان دنیا بودن، از همون شیوه ی آپدیت کردن حکومت استفاده نکردن و انقلاب کردن؟؟؟

o,njlldn,kdfhc

خودتم میدونی باز میپرسی

مردم هم عقل نداشتن که همچین اتفاقی افتاده

تازه تو که میگی داشتم داشتمم حساب نیست دارم دارم حساب

الان عقب مانده ترین مردم جهانیم.

لینک به دیدگاه
o,njlldn,kdfhc

خودتم میدونی باز میپرسی

مردم هم عقل نداشتن که همچین اتفاقی افتاده

تازه تو که میگی داشتم داشتمم حساب نیست دارم دارم حساب

الان عقب مانده ترین مردم جهانیم.

خب نه!

میدونم!

اما میگم چه چیزی باعث شد این اتفاق بیفته؟!

آیا فقط کم عقلی مردم بود؟

من میگم نه

رسانه هم روی مردم تاثیر گذاشت

عده ای میخواستن این اتفاق بیفته و افتاد!

اینا همون عده ای بودن که میخواستن ما پیشرفت نکنیم! که عقب افتاده بشیم!

عامو ناصر

میدونستی دوره شاه (البته قصد حمایت از شخص شاه نیست) ایران اولین کشوری بوده که بنز کلاس G رو به شرکت بنز سفارش داده تا براش بسازن؟

یعنی با سرمایه ی ایران پایه ی علم ساخت خودرو های سنگین نظامی گذاشته شد! اما هیچ وقت تو ایران نیومد!

ما داشتیم جلو میزدیم ناصر! و بعضی ها چشم این پیشرفت رو نداشتن!

من حرفم اینه

در کل میگم رسانه مسلما روی افراد تاثیر میذاره:w16:

اگرچه هنوز دلیل اولم همون بی فرهنگی خودمونه:hanghead:

لینک به دیدگاه
خب نه!

میدونم!

اما میگم چه چیزی باعث شد این اتفاق بیفته؟!

آیا فقط کم عقلی مردم بود؟

من میگم نه

رسانه هم روی مردم تاثیر گذاشت

عده ای میخواستن این اتفاق بیفته و افتاد!

اینا همون عده ای بودن که میخواستن ما پیشرفت نکنیم! که عقب افتاده بشیم!

عامو ناصر

میدونستی دوره شاه (البته قصد حمایت از شخص شاه نیست) ایران اولین کشوری بوده که بنز کلاس G رو به شرکت بنز سفارش داده تا براش بسازن؟

یعنی با سرمایه ی ایران پایه ی علم ساخت خودرو های سنگین نظامی گذاشته شد! اما هیچ وقت تو ایران نیومد!

ما داشتیم جلو میزدیم ناصر! و بعضی ها چشم این پیشرفت رو نداشتن!

من حرفم اینه

در کل میگم رسانه مسلما روی افراد تاثیر میذاره:w16:

اگرچه هنوز دلیل اولم همون بی فرهنگی خودمونه:hanghead:

بله

ما اقتصادمون از کره ی جنوبی اسپانیا و ... خیلی بالاتر بود

پیشرفت اقتصادی ایران تو اون سالها چشم گیر بود

مطمئنا با توجه به وجود نفت میخوان مملکت منزوی باشه و قدرتی هم نداشته باشه.

که شرایط رو تسریع کردن خط دادن بهشون و...

اما باز هم به دلیل سادگی ما مردم هستش که همچین بلاایایی سرمون میاد

لینک به دیدگاه
باز توهم توطئه زدی؟

میشه تایم شروع و پخش سریالهایی که توهم توطئه تو سرت هستش رو یه نگاه بندازی؟

دقیقا از ساعتی شروع به کار میکنن که اخبار های رسمی کل کشورها علل الخصوص فارسی زبان شروع میشه

همه ی خونواده هارو مشغول خودش کرده کسی به اخبار توجه نمیکنه نهایتش میگن گور پدرشون به ما چه هرچی میشه بذار بشه.

روزهای عزاداری همین شبکه های توطئه ای فیلم ندارن خیلی راحت تو ایران تبلیغات میکنن محصول میفروشن و تمام کارهاشون با ایرانه با این تفاوت از خارج داره پخش میشه

قبل از اینکه هرچیزی رو به این دشمن بی پدر نسبت بدیم کمی فکر کنیم ببینیم خودمون داریم چه بلایی سر خودمون میاریم.

تصلا فکر کن کار دشمنه چرا مردم باید مبهوت همچین سریالایی بشن؟

1- عقده ای هستن و فیلمهای داخل به شدت چرت و بی سرو ته (البه فیلم های سریالهای که مردم میینن هم بی سرو ته هستش) ولی چون عقده شده براشن این چیزارو ندیدن براشون جذابه.

2- بی فرهنگی ما ها حتی تشخیص نمیدیم چه فیلمی برای چه رده ی سنی هستش همه کلهم اجمعین میشینن و میبینن جاهایی هم که بچه سر در نمیاره بزرگترها انقدر در موردش با خودشون حرف و میزنن و کارشناسی میکنن بچه بیشتر از اون چه که سریال نشون میده یاد میگیره.

مواردی از این دست

متاسفانه ما میخوایم بگیم تمام دنیا دنبال اینه مارو بدبخت کنه

یه بار از خودمون پرسیدیم اصلا ما کی هستیم؟ تو خارج کشور مارو جز به تروریست یه هیچی نمیشناسن و پشیزی هم برامون خورد نمیکنن

ملتی عقب افتاده رو تو تصورشون دارن که خودشونو میترکونن و مدافع هرچی تروریست تو دنیا هستن

مردمی که میزنن تو سر خودشوون خودشونو خون مالی میکنن. قمه میزنن تو سرشون زنجیر میزنن سیاه و کبود میشن لت و پار میشن که چی چند هزار سال پیش شلمی شده اما در قبال ظلمی که الان خودشون دارن تحمل میکنن هیچ نکاری نمیکنن.

چرا نمیگیم این خودآزاری هارو بچه از همین مراسم یاد میگیره. بجای اینکه یاد بگیره دنبال پیشرفت باشه دنبال آزار خودش هستش .

چر وقتی اون دخترا ها خودشون رو کشتن؟ به صراحت گفتن برای نزدیکی به خدا . ( رنج در قبال نزدیکی)

این حرفا شمارو یاد چی میندازه؟ ماهیت فکری و اعتقادی ما همینه هرچی بیشتر زر بکشی به خدا نزدیک تر میشی غیر از اینه؟ چندتا آیه حدیث برات بیارم دز این باره؟

بچه داره ب این فرهنگ بزرگ میشه بعد ما میگیم توهم توطئه

تنها دشمن ما خودمون هستیم:w16:

نمونه کامل یک حرف بی منطق و بی اساس همین نقل قولی هست که ازت گرفتم!!!:ws3:

این که دنیا ما رو به بی کله بودن و تروریست بودن میشناسه شاید درست باشه اما خدا به تو عقل داده مگه نه؟؟؟؟ منظور از مدافع تروریست بودن که تو این بالا گفتی کیان؟؟؟ من خیلی دوس دارم این موضعت رو برام شفاف کنی قبل اینکه خودم قضاوت کنم....واضح بگو منظور از مدافع تروریست کیه؟؟؟

اونی که قمه میزنه خلاصه اما...اما من با اینجای حرفت مشکل دارم....اینجا که به خون امام حسین اینجوری توهین میکنی و میگی که چی چن هزار سال پیش یه نفر ظلمی شد من اینجا نمیتونم ساکت بمونم... اگه میخوای منطقی بحث کنی بحث کن من حرفی ندارم جوابم برات زیاد دارم اما همه چی رو نشون کنار دیوار به رگبار حرفات ببند که آخرت حرفت بگی آره!!! داره تو این جامعه ظلم میشه!!!!

بابا اینو غیب نگفتی که!!!منم میبینم داره ظلم میشه اما این حرف چه ربطی به اون حرف داشت؟؟؟

میخوای جواب خون هایی که تو دبیرستانا ریخته میشه بدونی؟؟؟؟؟ جوابش شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده باشه...چرا به جای های و هوی نمیری بپرسی؟؟؟؟

من خودم میدونم و خبر دارم چرت و پرت عاطفی هم سرم نمیکنم که بقیه خوششون بیان و کف و سوت و سپاس برام بزنن....

یه فاکتور ساده و مهمش رسانس علی درست گفت..اما خوب شاید واضح نگفت...برو ببین بچه ها چه موزیک ویدئوهایی نگاه میکنن؟؟؟؟؟ یه عامل مهم و تاثیر گذارش موزیک ویدئوهای شیطان پرستاس...مثالم زیاده اگه خواستی لینک مستقیم بدم همیجا بری دانلود کنی

یه سالی هس تو انجمن حرف نزدم درست و حسابی فک کنم یه کم تایپ کردن خستم میکنه ادب و این حرفا هم که دیگه خلاص شده به بزرگواری خودت ببخش یه کم که باهام بحث کنی موتورم روشن و میشه برات مینویسم... من پایه بحث با تو هستم اما نه به شرط توهین رو اعتقادی که منو به اینجا رسونده و یه عمر قبولش داشتم

لینک به دیدگاه
نمونه کامل یک حرف بی منطق و بی اساس همین نقل قولی هست که ازت گرفتم!!!:ws3:

این که دنیا ما رو به بی کله بودن و تروریست بودن میشناسه شاید درست باشه اما خدا به تو عقل داده مگه نه؟؟؟؟ منظور از مدافع تروریست بودن که تو این بالا گفتی کیان؟؟؟ من خیلی دوس دارم این موضعت رو برام شفاف کنی قبل اینکه خودم قضاوت کنم....واضح بگو منظور از مدافع تروریست کیه؟؟؟

اونی که قمه میزنه خلاصه اما...اما من با اینجای حرفت مشکل دارم....اینجا که به خون امام حسین اینجوری توهین میکنی و میگی که چی چن هزار سال پیش یه نفر ظلمی شد من اینجا نمیتونم ساکت بمونم... اگه میخوای منطقی بحث کنی بحث کن من حرفی ندارم جوابم برات زیاد دارم اما همه چی رو نشون کنار دیوار به رگبار حرفات ببند که آخرت حرفت بگی آره!!! داره تو این جامعه ظلم میشه!!!!

بابا اینو غیب نگفتی که!!!منم میبینم داره ظلم میشه اما این حرف چه ربطی به اون حرف داشت؟؟؟

میخوای جواب خون هایی که تو دبیرستانا ریخته میشه بدونی؟؟؟؟؟ جوابش شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده باشه...چرا به جای های و هوی نمیری بپرسی؟؟؟؟

من خودم میدونم و خبر دارم چرت و پرت عاطفی هم سرم نمیکنم که بقیه خوششون بیان و کف و سوت و سپاس برام بزنن....

یه فاکتور ساده و مهمش رسانس علی درست گفت..اما خوب شاید واضح نگفت...برو ببین بچه ها چه موزیک ویدئوهایی نگاه میکنن؟؟؟؟؟ یه عامل مهم و تاثیر گذارش موزیک ویدئوهای شیطان پرستاس...مثالم زیاده اگه خواستی لینک مستقیم بدم همیجا بری دانلود کنی

یه سالی هس تو انجمن حرف نزدم درست و حسابی فک کنم یه کم تایپ کردن خستم میکنه ادب و این حرفا هم که دیگه خلاص شده به بزرگواری خودت ببخش یه کم که باهام بحث کنی موتورم روشن و میشه برات مینویسم... من پایه بحث با تو هستم اما نه به شرط توهین رو اعتقادی که منو به اینجا رسونده و یه عمر قبولش داشتم

سلام

من اداعای ندارم شاید بی اساس باشه:ws3:

من وجه های ایران رو خارج از کشور گفتم منظورم با شخص خاصی نیست چهره ای هستش که برای ما ساختن

ولی ما در قبالش چیکار کردیم؟ ما با یه سری رفتارها بهش دامن هم زدیم

ما به اندازه ی عربستان و قطر و کشورهای عربی گند کاری نکردیم تو دنیا ولی اون زیر زیرکی کاراشونو میکنن اما ما یه نفر داریم فقط هارتو پورت میکرد:|

هیچ کاریم نمیکرد فقط باعث شد چهره ی ما تو جهان خراب بشه.

میدونم چرا داغ کردی یاسر منظورم اون بنده خدا نیست:ws28: اون اهل هارتو پورت نیست حرفش با عملش یکیه برای مصلحت کشور میجنگه دمشم گرم مثل همه ی کسانی که برای مصلحت کشورشون هرجا نیاز باشه میجنگن

اما در مورد قمه زنی دفاع نکن که اصلا قابل دفاع نیست این کار و هیچ جایی هم خود امام حسین نگفته بزنین تو سر خودتون و خودتونو برای من خون مالی کنید.

در مورد امام حسین بحث خیلی زیاده:

چقدر بهش اعتقاد داری؟

بذار یکم گسترده ترش کنم مردم ایران چقدر بهش اعتقاد دارن؟

اگر فکر کنیم این کارها از روی عشقه و ریا نیست میشه گفت بیشتر مردم ایران عاشق امام حسینن ولی کدوم کارشون بهش شبیه؟

مگر برای مظلومیت حسین گریه نمیکنی؟ چرا یادشو زنده نگه میداری؟

مگر نه اینکه تا جلوی ظلم رو بگیری پس کو؟

چی میبینیم؟

حرف و عمل باهم نمیخونه داداش من (منظورم تو نیست جامعه هستش)

این بهش میگن فرهنگ اشتباه

کاش ما هرکاری میکنیم فقط درست و حسابی انجامش بدیم

لینک به دیدگاه

در مورد رسانه من بازم بارها گفتم ربطی به توطئه نداره ماهیت همه ی رسانه ها همینه

الان رسانه ها خصوصی شدن برای پول هر کاری میکنن این ما هستیم بای فرهنگ استفاده ازش رو بلد باشیم

این فرهنگ باید تو جامعه توسط دولت و صد البته با کمک خود مردم نهادینه بشه هیچ چیز بدون کمک ما مردم درست نمیشه

اینکه من فقط دنبال این باشم دولت همه کار کنه یک تفکر سمی هستش من باید خودمم به همون اندازه حرکت کنم کمک کنم

تو جامعه ی ما اگر بخوای فرهنگ داشته باشی مسخره میشی دلیلش چیه؟

ببین چرا یه نوجوون میره سمت سیگار میره سمت آهنگ های پوچ و بی محتوی؟

ما خودمون نوجوون بودیم میدونیم نمیشه جلوی احساستش رو گرفت سرکوبش کرد این راهش نیست باید تو یه مسیر درست پرورش داده بشه

چرا جلوی خیلی از موسیقی های سنتی گرفته میشه؟ موسیقی که با خون و فرهنگ ما سازگاره

همه جا این موارد هست حتی تو کشورهای خارجیش ولی اونا دنبال راه چاره هستن ما فقط مشکل رو به هم پاس میدیم

من میگم تقصیر فلانیه فلانی میگه نه تقصیر اونه و....

آیا باور نداری بنیان جامعه به لرزه که چه عرض کنم ویران شده؟

اگر رسانه های ما قویتر عمل کنن و کمی به مسائل روز جامعه بپردازن و جوونها و نوجوونهارو جذب کنن کی میره سمت یه سری چرندیات؟

به نظرت خانواده ای که بچه ی خردسال داره و میشنه شبکه های و سریال های مزخرف و بی سر و ته رو میبینه آدم های درستی هستن؟

اون بچه ای که زیر دست این بزرگ میشه میخوای به کجا برسه؟

سن اعتیاد تو کشور به ده سال رسیده این یعنی بدبختی یعنی ویرانی

یعنی ما رسما مملکتمون به فنا رفت

یه کسی که بین سن 10 تا 15 سال تجربه ی کشیدن مواد مخدر داره میخوای چی بشه؟ این اصلا میتونه خودشو نجات بده؟

نوجون های مملکت ما الان دقدقه شون چیزیه که یه نیاز انسانیه و همین دقدقه شون میشه بلای جونشون چون خانواده ها هم مطلع نیست آگاه نیستن به راههای کشیده میشه که برگشتی براش نیست

اگر تو مملکتت رو دوست داری منم دوست دارم

اگر دوست نداشتم مملکتمو هر شب حرص نمیخوردم انقدر اعصابم خورد نمیشد.

بحث سر پایین بدون اگاهی جامعه س ما جامعه مون فقر آگاهی داره نمیفهمیم چی میخوایم چی برامون خوبه و چی میوخایم بشیم

درضمن بابت شرکتت تو بحث خیلی خوشحال شدم

شما هرچی میخوای بار من کن ولی تورا به وجدانت قسم راهی که الان مردممون دارن میرن رو نرو با بچه هات جوری دیگه تا کن که حداقل ایران 50 ساله دیگه غباری از یه ویرانه نباشه

لینک به دیدگاه

خوب لذت می برند چیکارشون دارید

تو خونه بچه ام کارد میگیره دستش دوست داره خودش رو زخمی کنه چیکارش کنم بزنمش دعواش کنم یا یه اسباب بازی بهش بدم و اونو ازش بگیرم یا بشینم و براش توضیح بدم خطرناکه دستت رو میبره کدومش؟

الان چی داریم بهشون بدیم چی واقعا چه جامعه چه خانواده اصلا یاد دادیم تفکر یعنی چی لذت یعنی چی ؟

بازم میگم چیکارشون دارید بزارید لذت ببرند و این اتفاق برا فرزندامون هم میوفته تک به تک

لینک به دیدگاه
خوب لذت می برند چیکارشون دارید

تو خونه بچه ام کارد میگیره دستش دوست داره خودش رو زخمی کنه چیکارش کنم بزنمش دعواش کنم یا یه اسباب بازی بهش بدم و اونو ازش بگیرم یا بشینم و براش توضیح بدم خطرناکه دستت رو میبره کدومش؟

الان چی داریم بهشون بدیم چی واقعا چه جامعه چه خانواده اصلا یاد دادیم تفکر یعنی چی لذت یعنی چی ؟

بازم میگم چیکارشون دارید بزارید لذت ببرند و این اتفاق برا فرزندامون هم میوفته تک به تک

با اون قسمت پرنگ حرفتون خیلی موافقم

اما یه سوال بپرسم؟

فرض کنید من میخوام خودمو تو یه گودال بندازم گودالی که اگه توش بیفتم در بهترین شرایط دچاز اختلال روانی و فلج میشم شما میذارید من بیفتم تو چاه؟

سعی نمیکنید جلومو بگیرید؟واقعا هیچ راهیی وجود نداره/؟من باید این کار بدرو انجام بدم که طعمشو بچشم و به اصطلاح لذت ببرم؟سرم به سنگ بخوره؟

بچه ها در مورد خیلی چیزا حرف زدن و همه شم درسته ریشه از بنیه خراب بشه تا ته میره...شما میگید براش توضیح بدم که خطرناکه یا چیکار کنم؟آره من به هر دری میزنم تا بفهمه کارش اشتباهه اگه نفهمید بنظر من بازم نباید تنهاش گذاشت که لذت ببره باهاش همراه میشم میذارم دست منم ببره

کاش فقط یه لذت کوچیک بود که میذاشتن تجربه اش کنه اما اینا بازی با آینده اس بازی با سرنوشت نه اینکه چون من نوعی تجربه اش نکردیم پس خطرناکه چون بی پایه اس خطرناکه

نمیدونم اما اون حس مسئولیت کجا میره؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...