رفتن به مطلب

واقعیتی وحشتناک در مدارس دخترانه کشور / آیا خانواده ها در جریان این اتفاق هستند؟

ارسال های توصیه شده

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
واقعیتی وحشتناک در مدارس دخترانه کشور / آیا خانواده ها در جریان این اتفاق هستند؟ +فیلم[/h]

پدیده تلخ خود آزاری و تیغ کشیدن روی بدن به موضوعی عادی در بین دختران 14 تا 16 سال در مدارس تبدیل شده است.

5653475_135.jpgبه گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دختران در برابر مسائل اجتماعی با توجه به روحیه ذاتیشان بسیار آسیب پذیرتر هستند. آسیب هایی که ممکن است بر اثر فشارهای روحی ناشی از اجتماع و فضای پیرامون آنها تاثیرات وحشتناکی بر آنها بگذارد و اطرافیان حتی متوجه آن هم نشوند.

اخیر تصاویر و ویدئویی از پدیده عجیب و تلخ در مدارس دخترانه کشور منتشر شده است که گفته میشود به یک موضوع عادی در بین دختران 14 تا 16 سال تبدیل شده است.

در گزارشی که پایگاه عصر ایران منتشر کرده است برخی دختران در مدارس اقدام به خود زنی و خود آزاری و تیغ انداختن روی دست و بدن خود میکنند.

به اعتقاد روانشانسان این گون پدیده ها عکس العمل در برابر خشونتی‌است که از فضای پیرامون به آنها وارد می‌شود .

خشونتی که در جامعه ، خانواده ؛ رسانه ها و حتی نظام آموزشی کشور وجود داشته و با ذات آنها در تقابل است. به عبارت دیگر این خودزنی، در میان دختران، به دلیل عدم درک شرایط آنها و فهمیده نشدن توسط پیرامون صورت میگیرد، این موضوع موجب واکنش کاربران فضای مجازی شده است.

در ادامه میتوانید این گزارش تصویری را مشاهده کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

واااااي اره بيست و سي نشون ميداد

رفته بودن پيش همين دخترا ،دختره ميگف لذت ميبريم از درد و ديدن خونش

مهمونياشون خون بازي و تيغ بازي بود

٢:٣٠فرداش

رفته بودن پيش يه خانواده كه مصاحبه كنن دخترشون حاضر نشد بياد جلو دوربين طاقت نداشت اون حرفارو بزنه

مادرش حرف زد:يك هفته قبل دوست دخترش از طبقه ٥خودكشي كرده بود

اين دخترا كانالي داشتن تو تلگرام كه "به خدا نزديك بشيم"با انداختن خودشون از برج يا خودكشي خودشون به خدا نزديك ميكردن

خيلي چيزاي ديگه تعريف ميكرد من يادم نيس

بخدا تقصيره خانواده هاس

همسايمون دخترش از سه سالگي فيلمpmc نگاه ميكرد

حالا شده جم

الان كه كلاس چهارمه ابتدايي اينستا و تلگرامش كنارشه

از هرچيزم اطلاع داره حتي چيزايي كه يه دختر ١٢/١٣سالگي بايد بدونه اين الان ميدوني

همشم تقصيره مادرشه

نوه خالم م همسن اينه ولي اصلا قابل مقايسه نيستن

اين استرس درس و كلاس زبان و موسيقي داره

اون استرس كم شدن فالووراش

تربيت خانواده ها

روشن فكري خانواده ها

آزادي دادن بيش از حد به فرزندان

در آينده نه چندان دور ١٦سالگي يه دختر به فكر خودكشي ميشه

چون ديگه هيچي ارضاش نميكنه نه پارتي نه مواد نه....تهش خودكشي ميشه

لینک به دیدگاه

این گزارش دوتا چیز رو نشون میده

اول جو گیری و بی فرهنگی خودمون

دوم اینکه چقدر رسانه های خارجی و کلا یه جورایی دشمن داره رو اینا کار میکنه

بعضی ها میگن گفتن دشمن مثل توهم توطئه میمونه، اما اینجوری نیست

واقعا کسی که برای یه محدوده ی حدود صد میلیون آدم چندین و چند رسانه ی فارسی زبان قرار میده، یعنی میخواد اون منطقه رو تحت تاثیر رسانه ی خودش قرار بده

لینک به دیدگاه

این چیزیها بیشترش تو تهران و شاید کلان شهرها باشه

یه عده نوجوون و جوون که خیلی بیش از حد آزادشون گذاشتن و هی جدیدا پارتی و از این محفل های مسخره از زور بیکاری و بی دردی دست به این کارها میزنند

اینقدر سفت و شل گرفتن قاطی کردن همه

والا تو فیلم های شبکه های ترکی درسته رابطه های آزاد زیاد هست ولی دیگه خودکشی و از این پارتی های مزخرف نیست

لینک به دیدگاه

حالا شما رو نمیدونم.

ولی من یادمه نوجوون بودیم، خیلی ها با کلید می کشیدن رو بازوشون پسرا. مثلا می نوشتن M. حرف اول عشقشون بود :ws3: یا یکی بود. ازش پرسیدم. گفت من هر روز با کلید میکشم روش. بعد ضخمش ک خشک میشه شکل میگیره.

بحث رسانه ک کلا ب کنار، مئافقم باهاش.

ولی مخام بگم این چیزا جدید نیست. ادامه هم خواهد داشت؛ نهایتا شکل و نمودش عوض میشه.

ب خاطر خیلی دلایل، از دلایل فیزیکی و حولان انواع هورمون ها بگیر تا دلایل جوی ه خوب این دو برهم یک اثر درهم تنیده و متقابل دارن.

بحران هویت، ناپایداری رفتاری و تمام اینا ک از ویژگی های این سن هست رو در نظر بگیرید و حالا تصور کنید طرف تو ی کشوری مث کشور ما باشه:icon_pf (34): جامعه ای ک حتی تمام نگاه ها با ادمیزاد، جنسی ه. فرقی نمیکنه خشونت زن ب زن. مرد ب زن. زن ب مرد. چ بگم. ب نظرم مادر همه این مشکلات دروغ ه!

جالب اینجاست، یک ایه از قران هست که میگه مردم با رهبرانشون فراخونده میشن!

چقدر حرف دارم رو این :ws3: حسش نیست. کشش بود، روش بحث میکنیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
حالا شما رو نمیدونم.

ولی من یادمه نوجوون بودیم، خیلی ها با کلید می کشیدن رو بازوشون پسرا. مثلا می نوشتن M. حرف اول عشقشون بود :ws3: یا یکی بود. ازش پرسیدم. گفت من هر روز با کلید میکشم روش. بعد ضخمش ک خشک میشه شکل میگیره.

ولی مخام بگم این چیزا جدید نیست. ادامه هم خواهد داشت؛ نهایتا شکل و نمودش عوض میشه.

ب خاطر خیلی دلایل، از دلایل فیزیکی و حولان انواع هورمون ها بگیر تا دلایل جوی ه خوب این دو برهم یک اثر درهم تنیده و متقابل دارن.

بحران هویت، ناپایداری رفتاری و تمام اینا ک از ویژگی های این سن هست رو در نظر بگیرید و حالا تصور کنید طرف تو ی کشوری مث کشور ما باشه:icon_pf (34): جامعه ای ک حتی تمام نگاه ها با ادمیزاد، جنسی ه. فرقی نمیکنه خشونت زن ب زن. مرد ب زن. زن ب مرد. چ بگم. ب نظرم مادر همه این مشکلات دروغ ه!

آقا من که هستم روش بحث کنیم ولی آزاد

لینک به دیدگاه

خب همه درست گفتن ...

با یک استادی سرهمین موضوعات بحث می کردیم اونم می گفت پسرم میرفت دانشگاه باچندتا دختردوست بود و....... که گفتم دیگه نمی خواد بری . می گفت همش بخاطر خانوادس منم می گفتم نه دولت وجامعه هم مقصره چرا ؟ خیلی ازما تو محیط خانواده خیلی چیزها را بلد نبودیم ولی وارد جامعه شدیم ...... اونم این نوع جامعه بدی که محیط خانوادش با جامعش زمین تا آسمان فرق داره ! البته نقاط روشنی هم هست مثل اینکه دیگه اکثرا همه چیزرا باورنمی کنند وپرسجو می کنند.

هویت همونی که s.f جان گفت گم شده دیگه شدیم یک ملت بی شخصیت اگر ما فکرکنیم آیا این به شخصیت من میخورد یانه .

بعضی وقتها هم می خوان با این رفتار خودشون را مطرح کنند . که نه دختر داره نه پسر.

بزارید یه چیز بگم ببینید شاید انسان به نقطه ای برسد که تیغ مرهم می شود .که درمورداین نوجوانها فکر نکنم.

وقتی که یک معتادمیره برای ترک میگن ما نمی تونیم کاری کنیم وباید خودت بخای (یعنی روذهنش کارمی کنند) به خود باوری میرسوننش .

زمانی که میرفتیم دبیرستان بچها بعضی هاشون سیگارمی کشیدن وسط حیاط! ولی من می دیدم ولی من چرا سیگارنمی کشیدم چون متوجه بودم سیگاراخه:ws3: ( البته من توبچگی یادش بخیرهما وزر می کشیدم ولی نمی فهمیدم) ولی الان اینقد بعضی وقت ها فشار میرود بالا که بدم نمیاد بشینم بکشم -دقت کردین چی شد ؟

همون استاد می گفت : ما 3 تا رفیق بودیم من استادشدم (البته بخاطرپول :ws3:) دکتر ودیگری یادم نیست گفت مهندس .......حالا تا جای که حتی مهمونی خانوادگی وغیرهم باهم بودیم ولی بعداز مدتی معتادشدن من هم رابطم را تقریبا قطع کردم ....... . پس همه چیز تقریبا دست خودته البته بازهم میگم شخص دولت جمهوری اسلامی هم مقصر اونم از نوع ردیف اول

لینک به دیدگاه
آقا من که هستم روش بحث کنیم ولی آزاد

خوب. چ باید کرد؟:ws38:

آیا من و شما مسئول نیستیم؟

همش به عهده دولته؟ همش به عهده خانواده درجه اول؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

شخصیت هرکس اول تو خانواده شکل میگیره نه تو جامعه و دولت و .......

مقصر اصلی خوده طرفه نه اطرافیانش.

حتی اگه اطرافیانم مقصر کنیم اول خانواده بعد جامعه.

لینک به دیدگاه
حالا شما رو نمیدونم.

این جریان کلید منُ فرستاد دوران سوم راهنمایی

اون موقع تو مدرسه ما هم همین اتفاق بود البته پیشرفته تر با تیغ :)

---

چه زود گذشت

لینک به دیدگاه

بهنظرم بایداین آگاهی وشعور رابه جوانان داد یک فرد باید خودش به این باور برسد که مثلا فلان کار ضرر دارد .

بعضی وقت ها فرد تو سنی هست که حساس هست وباید مراقبت شود (نه اینکه به فرد بچسبی ولوسش کنیم)

بعضی وقتها محبت بیش از حد نتیجه عکس میدهد.

بی کاری ریشه نصف بیشتراینهاست چرا میگم نصف چون همه اینها مکملند وهیچکدام نمیشه گفت به خودی خود بودن ویا نبودنش دلیل است.

چرا من وشما وتمام ما هم مسولیم ولی بازهم میگم دولتم مسوله همه مکملند . ما همون ایرانی هستیم ، همون کشور ، همون مردم ولی چی شده الان عوض شدیم ؟

فشار : خودش عاملی برای تمام کارها که ماشا الله الان پراس ازفشار اقتصادی این خودش عاملیست برای خیلی کارها .

من وشما هم می تونیم همه کارکنیم ولی چون اعتقادمون محکمتر است انجام نمی دیم ولی توانایی همه یکی نیست .

ما همه می دونیم توجامعه چه خبره حتی اونی که میگه این جامعه پاکه ولی مجبوره بگه . ما می دونیم توبطن این جامعه کارهای بدتراز خط انداختن میافته .

ولی یکی ارکارها که می توانیم انجام دهیم جداازفرهنگ آگاهی دادن است.

شخص را آگاه کنیم عزیزم تیغ زدن کاریست اشتباه و.... شخصیت بدیم . با عواقب اینکار آشناشون کنیم مثلا جاش می مونه ،میکرب میکشه ، حیف این پوست زیبانیست و..... آینده رابراش مجسم کنیم که می خوای خانم دکتریا آقای دکتربشی و اونوقت به شخصیت شما تیغ کشی می خوره ، ما باید صاحب مغر فردشویم

لینک به دیدگاه
بهنظرم بایداین آگاهی وشعور رابه جوانان داد یک فرد باید خودش به این باور برسد که مثلا فلان کار ضرر دارد .

بعضی وقت ها فرد تو سنی هست که حساس هست وباید مراقبت شود (نه اینکه به فرد بچسبی ولوسش کنیم)

بعضی وقتها محبت بیش از حد نتیجه عکس میدهد.

بی کاری ریشه نصف بیشتراینهاست چرا میگم نصف چون همه اینها مکملند وهیچکدام نمیشه گفت به خودی خود بودن ویا نبودنش دلیل است.

چرا من وشما وتمام ما هم مسولیم ولی بازهم میگم دولتم مسوله همه مکملند . ما همون ایرانی هستیم ، همون کشور ، همون مردم ولی چی شده الان عوض شدیم ؟

فشار : خودش عاملی برای تمام کارها که ماشا الله الان پراس ازفشار اقتصادی این خودش عاملیست برای خیلی کارها .

من وشما هم می تونیم همه کارکنیم ولی چون اعتقادمون محکمتر است انجام نمی دیم ولی توانایی همه یکی نیست .

ما همه می دونیم توجامعه چه خبره حتی اونی که میگه این جامعه پاکه ولی مجبوره بگه . ما می دونیم توبطن این جامعه کارهای بدتراز خط انداختن میافته .

ولی یکی ارکارها که می توانیم انجام دهیم جداازفرهنگ آگاهی دادن است.

شخص را آگاه کنیم عزیزم تیغ زدن کاریست اشتباه و.... شخصیت بدیم . با عواقب اینکار آشناشون کنیم مثلا جاش می مونه ،میکرب میکشه ، حیف این پوست زیبانیست و..... آینده رابراش مجسم کنیم که می خوای خانم دکتریا آقای دکتربشی و اونوقت به شخصیت شما تیغ کشی می خوره ، ما باید صاحب مغر فردشویم

در یک خط بخاییم بگیم این میشه که: تربیت رو به صورت عملی نشون بدیم. درسته؟

خوب. این وسط جدا از اینکه نقش دولت و خانواده و اینا چیه. من و شما. چ کار کنیم؟

شما خودتون، در این راستا چ کارهایی کردید؟

لینک به دیدگاه
در یک خط بخاییم بگیم این میشه که: تربیت رو به صورت عملی نشون بدیم. درسته؟

خوب. این وسط جدا از اینکه نقش دولت و خانواده و اینا چیه. من و شما. چ کار کنیم؟

شما خودتون، در این راستا چ کارهایی کردید؟

ما به عنوان یک فرد که خانواده را اداره می کنیم یادر آینده قصد اداره یک خانواده راداریم باید این احساس را داشته باشیم که نسبت به جامعه مسولیم که بعضی اخلاقها راباید رعایت کنیم تا کیفیت زندگی بالا رود مثل دروغ نگفتن ، رفتاردرست ، درست صحبت کردنن و..... من خودم سعی میکنم اینا وچیزهای دیگه را رعایت کنم . ولی بعضا با کلماتی مثل دیوانه ، سوسول و...... مواجه میشویم مثل اینکه می خواستیم کانال راه بندازیم یادتونه ولی چی شد فقط من بودم وشما کسی دیگر اضافه نشد!

ولی یکدست صدا نداره .

لینک به دیدگاه
ما به عنوان یک فرد که خانواده را اداره می کنیم یادر آینده قصد اداره یک خانواده راداریم باید این احساس را داشته باشیم که نسبت به جامعه مسولیم که بعضی اخلاقها راباید رعایت کنیم تا کیفیت زندگی بالا رود مثل دروغ نگفتن ، رفتاردرست ، درست صحبت کردنن و..... من خودم سعی میکنم اینا وچیزهای دیگه را رعایت کنم . ولی بعضا با کلماتی مثل دیوانه ، سوسول و...... مواجه میشویم مثل اینکه می خواستیم کانال راه بندازیم یادتونه ولی چی شد فقط من بودم وشما کسی دیگر اضافه نشد!

ولی یکدست صدا نداره .

هممم. نگرفتی. اخه اینا ادم وقتی بگه اثر گذاری ندارن! ولی چاره ای نیست. من میخام یک نوع مغالطعه رفتاری رو در جهت خاص سو بدم :ws3: "تایید اجتماعی" و "رفتار ایینه وار"

فقط عمل رو می طلبه.

. شما یک سری کارها کردی. ب نظرت بهتر نیست؛ به بقیه بگیم چگونه میشه این کار رو انجام داد.

مممم منظورم اینکه "رهبر تربیت کنیم" ممممم. "جوانه زا". انتخاب واژه "تربیت" زیاد شایسته نیست. اما لاجرم انتخابش کردم.

بهتر بگیم "دستکاری به منظور ساخت رهبر"

نمیدونم تونستم اصل منظورم رو منتقل کنم یا نه

لینک به دیدگاه
هممم. نگرفتی. اخه اینا ادم وقتی بگه اثر گذاری ندارن! ولی چاره ای نیست. من میخام یک نوع مغالطعه رفتاری رو در جهت خاص سو بدم :ws3: "تایید اجتماعی" و "رفتار ایینه وار"

فقط عمل رو می طلبه.

. شما یک سری کارها کردی. ب نظرت بهتر نیست؛ به بقیه بگیم چگونه میشه این کار رو انجام داد.

مممم منظورم اینکه "رهبر تربیت کنیم" ممممم. "جوانه زا". انتخاب واژه "تربیت" زیاد شایسته نیست. اما لاجرم انتخابش کردم.

بهتر بگیم "دستکاری به منظور ساخت رهبر"

نمیدونم تونستم اصل منظورم رو منتقل کنم یا نه

بله ، شما میگی ریشه ای کاربشه واین ریشه ها که بزرگ شدن خودشون ریشه می سازن به نوعی همون (ایدئولوژی) / اینبارمن نمی دونم درست فهمیدم یانه

باز اینکه ما رهبرانی مدرن وباشخصیت بسازیم بهتر میشه موافقم . میگم اگر منظورتون را متوجه شده باشم .

یکی از هدفهای اون کانال می تونه همین باشه .

لینک به دیدگاه
این گزارش دوتا چیز رو نشون میده

دوم اینکه چقدر رسانه های خارجی و کلا یه جورایی دشمن داره رو اینا کار میکنه

بعضی ها میگن گفتن دشمن مثل توهم توطئه میمونه، اما اینجوری نیست

واقعا کسی که برای یه محدوده ی حدود صد میلیون آدم چندین و چند رسانه ی فارسی زبان قرار میده، یعنی میخواد اون منطقه رو تحت تاثیر رسانه ی خودش قرار بده

باز توهم توطئه زدی؟

میشه تایم شروع و پخش سریالهایی که توهم توطئه تو سرت هستش رو یه نگاه بندازی؟

دقیقا از ساعتی شروع به کار میکنن که اخبار های رسمی کل کشورها علل الخصوص فارسی زبان شروع میشه

همه ی خونواده هارو مشغول خودش کرده کسی به اخبار توجه نمیکنه نهایتش میگن گور پدرشون به ما چه هرچی میشه بذار بشه.

روزهای عزاداری همین شبکه های توطئه ای فیلم ندارن خیلی راحت تو ایران تبلیغات میکنن محصول میفروشن و تمام کارهاشون با ایرانه با این تفاوت از خارج داره پخش میشه

قبل از اینکه هرچیزی رو به این دشمن بی پدر نسبت بدیم کمی فکر کنیم ببینیم خودمون داریم چه بلایی سر خودمون میاریم.

تصلا فکر کن کار دشمنه چرا مردم باید مبهوت همچین سریالایی بشن؟

1- عقده ای هستن و فیلمهای داخل به شدت چرت و بی سرو ته (البه فیلم های سریالهای که مردم میینن هم بی سرو ته هستش) ولی چون عقده شده براشن این چیزارو ندیدن براشون جذابه.

2- بی فرهنگی ما ها حتی تشخیص نمیدیم چه فیلمی برای چه رده ی سنی هستش همه کلهم اجمعین میشینن و میبینن جاهایی هم که بچه سر در نمیاره بزرگترها انقدر در موردش با خودشون حرف و میزنن و کارشناسی میکنن بچه بیشتر از اون چه که سریال نشون میده یاد میگیره.

مواردی از این دست

متاسفانه ما میخوایم بگیم تمام دنیا دنبال اینه مارو بدبخت کنه

یه بار از خودمون پرسیدیم اصلا ما کی هستیم؟ تو خارج کشور مارو جز به تروریست یه هیچی نمیشناسن و پشیزی هم برامون خورد نمیکنن

ملتی عقب افتاده رو تو تصورشون دارن که خودشونو میترکونن و مدافع هرچی تروریست تو دنیا هستن

مردمی که میزنن تو سر خودشوون خودشونو خون مالی میکنن. قمه میزنن تو سرشون زنجیر میزنن سیاه و کبود میشن لت و پار میشن که چی چند هزار سال پیش شلمی شده اما در قبال ظلمی که الان خودشون دارن تحمل میکنن هیچ نکاری نمیکنن.

چرا نمیگیم این خودآزاری هارو بچه از همین مراسم یاد میگیره. بجای اینکه یاد بگیره دنبال پیشرفت باشه دنبال آزار خودش هستش .

چر وقتی اون دخترا ها خودشون رو کشتن؟ به صراحت گفتن برای نزدیکی به خدا . ( رنج در قبال نزدیکی)

این حرفا شمارو یاد چی میندازه؟ ماهیت فکری و اعتقادی ما همینه هرچی بیشتر زر بکشی به خدا نزدیک تر میشی غیر از اینه؟ چندتا آیه حدیث برات بیارم دز این باره؟

بچه داره ب این فرهنگ بزرگ میشه بعد ما میگیم توهم توطئه

تنها دشمن ما خودمون هستیم:w16:

لینک به دیدگاه

تکتکمامسئولیم

فکر کن اصلا دولت نمیخواد به این چیزها رسیدگی کن خودمون چی؟

تاحالا شده سعی کنیم ما گوزد کنیم اشتباه یکی رو

یه نفر رو راهنمایی کنیم.

الان همه میگن کاری به کار بقیه نداشته باش کلاه خودتو بگیر نذار باد ببره

غافل از اینکه ما یه جامعه هستیم باد کلا همسایه ت رو ببره فردا حتی باد نباشه ممکنه یکی کلاهت رو بقاپه

لینک به دیدگاه
باز توهم توطئه زدی؟

میشه تایم شروع و پخش سریالهایی که توهم توطئه تو سرت هستش رو یه نگاه بندازی؟

دقیقا از ساعتی شروع به کار میکنن که اخبار های رسمی کل کشورها علل الخصوص فارسی زبان شروع میشه

همه ی خونواده هارو مشغول خودش کرده کسی به اخبار توجه نمیکنه نهایتش میگن گور پدرشون به ما چه هرچی میشه بذار بشه.

روزهای عزاداری همین شبکه های توطئه ای فیلم ندارن خیلی راحت تو ایران تبلیغات میکنن محصول میفروشن و تمام کارهاشون با ایرانه با این تفاوت از خارج داره پخش میشه

قبل از اینکه هرچیزی رو به این دشمن بی پدر نسبت بدیم کمی فکر کنیم ببینیم خودمون داریم چه بلایی سر خودمون میاریم.

تصلا فکر کن کار دشمنه چرا مردم باید مبهوت همچین سریالایی بشن؟

1- عقده ای هستن و فیلمهای داخل به شدت چرت و بی سرو ته (البه فیلم های سریالهای که مردم میینن هم بی سرو ته هستش) ولی چون عقده شده براشن این چیزارو ندیدن براشون جذابه.

2- بی فرهنگی ما ها حتی تشخیص نمیدیم چه فیلمی برای چه رده ی سنی هستش همه کلهم اجمعین میشینن و میبینن جاهایی هم که بچه سر در نمیاره بزرگترها انقدر در موردش با خودشون حرف و میزنن و کارشناسی میکنن بچه بیشتر از اون چه که سریال نشون میده یاد میگیره.

مواردی از این دست

متاسفانه ما میخوایم بگیم تمام دنیا دنبال اینه مارو بدبخت کنه

یه بار از خودمون پرسیدیم اصلا ما کی هستیم؟ تو خارج کشور مارو جز به تروریست یه هیچی نمیشناسن و پشیزی هم برامون خورد نمیکنن

ملتی عقب افتاده رو تو تصورشون دارن که خودشونو میترکونن و مدافع هرچی تروریست تو دنیا هستن

مردمی که میزنن تو سر خودشوون خودشونو خون مالی میکنن. قمه میزنن تو سرشون زنجیر میزنن سیاه و کبود میشن لت و پار میشن که چی چند هزار سال پیش شلمی شده اما در قبال ظلمی که الان خودشون دارن تحمل میکنن هیچ نکاری نمیکنن.

چرا نمیگیم این خودآزاری هارو بچه از همین مراسم یاد میگیره. بجای اینکه یاد بگیره دنبال پیشرفت باشه دنبال آزار خودش هستش .

چر وقتی اون دخترا ها خودشون رو کشتن؟ به صراحت گفتن برای نزدیکی به خدا . ( رنج در قبال نزدیکی)

این حرفا شمارو یاد چی میندازه؟ ماهیت فکری و اعتقادی ما همینه هرچی بیشتر زر بکشی به خدا نزدیک تر میشی غیر از اینه؟ چندتا آیه حدیث برات بیارم دز این باره؟

بچه داره ب این فرهنگ بزرگ میشه بعد ما میگیم توهم توطئه

تنها دشمن ما خودمون هستیم:w16:

خب ناصر جان! این همه نوشته ای که داشتین، تو جمله ی اولم گفتم!!!

من هم گفتم! مشکل اول و بزرگش رو باید تو خودمون جستجو کنیم!

خب این کجاش توهم بود شیخ؟؟؟؟:w000:

خودت توهم نزدی؟؟؟:ws3::ws38:

ضمن اینکه یه سوال هم بپرسم!

وقتی یه کشور برا یه عده بیگانه به زبان خودشون یه رسانه ای رو ایجاد میکنه، هدفش چیه دقیقا؟؟؟؟

اصلا کلا رسانه هدفش چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه
خب ناصر جان! این همه نوشته ای که داشتین، تو جمله ی اولم گفتم!!!

من هم گفتم! مشکل اول و بزرگش رو باید تو خودمون جستجو کنیم!

خب این کجاش توهم بود شیخ؟؟؟؟:w000:

خودت توهم نزدی؟؟؟:ws3::ws38:

ضمن اینکه یه سوال هم بپرسم!

وقتی یه کشور برا یه عده بیگانه به زبان خودشون یه رسانه ای رو ایجاد میکنه، هدفش چیه دقیقا؟؟؟؟

اصلا کلا رسانه هدفش چیه؟؟؟

کشورکجاس؟

همه ی کشورها آزادن و تلویزیون خصوصیه هر کسی میتونه بره یه تلویزیون دایر کنه به سیاست اون کشور ربطی نداره

شما چون تو ایران دیدین صدا و سیما دولتیه فکر میکنی همه جای دنیا اینجوریه

توی ایرانی میتونی بری اونجا و شبکه داشته باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...