رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت من (Yamna 1)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام و عرض ادب:icon_gol:

خوب شما خیلی با شخصیت، مهربان،پیگیری برای کاری که بهتون محول میشه.

دلسوز برای انجمن که نشان میده تو زندگی واقعی همین جوری هستین.

دیگه...:ws38:همینا...:a030:

امیدوارم همیشه موفق باشید:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خوبه که اینجا هنوز بازه:|

یمنا سیرتکاملیش از دیربز تا کنون به رونید صعودی بود و در قسمتهایی هم خط صاف:|

آدمی مهربان خوش قلب و احساساتی سر شار از لطافت و شادی

دوست داره کتاب بخونه و قراره اینجا قول به یه کتاب خوب به من معرفی کنه بخونم(به دلخواه خودش)

آدم محکمی به نظرم میرسه و مقاومتش در برابر ناملایمتی های زندگی بالاس چون هنوز سرپاس

همه ی ما تو یه دورانی به مشکلاتی میخوریم که فکر میکنیم دیگه آخر دنیاس ولی به هر شکل شده از پسشون بر میایم تنها زمانی گرفتار در مشکلات میمونیم که با گذشت زمان باز هم در گذشته و غرق در مشکلات باشیم

دنیا میخواد ما فراموش کنیم گذشته رو پس چه دلیلی داره ما با این خواسته موجه دنیا مخالفت کنیم

میدونم سختی های زیادی داشتی ولی وقت فراموش کردنشونه و اینکه باید از نو شروع کنی

گاهی با کنار اومدن و فراموش کردنشون پیروز میشی.

یه وقتایی یه آدم نادان میبینی که سعی در عصبی کردنت داره اگر جوابشو بدی و عصبی بشی از اون ادم نادا شکست خوردی ولی بیمحلش کنی و از کنارش بگذری بدونه ذره ای صرف انرژی پوزش رو به خاک مالیدی

تو شخصیت مجکم و استواری داری و در عین حال هم انعطاف بالایی برای مهربون بودن و شاد زیستن

به درونت نگاه کن و به سمت اون چیزی برو که ازت میخواد چند صباحی که در این دیر فنا هستیم ارزش نگرانی و ناراحتی رو نداره

شاد باش و دیگران رو هم شاد کن:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دیر اومدم وای اومدم :|

مرسی بابت دعوت خیلی برخورد نداشتم اما بنظرم شخصیت ات نسبت به اوایل خیلی رشد پیدا کرده

در کل روحیه لطیف و حساسی داری بنظرم

ببخش بابت تاخیر

پایدار باشی:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام و ممنون بابت دعوتتون :icon_gol:

زیاد شناختی ندارم ولی خوش برخورد و مهربون دیدمتون.

موفق باشید :a030:

سلام.مرسی تشریف آوردید

خوب شناخت پیدا کنید دیگه بیا پروف من معاشرت کنیم:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

اولین بار تاپیک تحلیل میام :whistle:

من کلا با اعضا انجمن زیاد برخورد نداشتم در حد چندتا مکالمه معمولی:icon_pf (34):

ولی خب

تا اونجا که میدونم

شاد

پرانرژی

مهربون

دقیق

دوست داشتنی

پشتکار خوبی داری

اولین بار اسم کاربریتو دیدم همش میگفتم این ۱ چیه اخرش؟ هنوزم نفهمیدم منو روشنا کن خبببببب:ws52:

خخ عین این فالگیرا دارم میگما بیا فالت بگیرم:ws28:

هرادمی مشکلات و سختی و توو زندگیش داره

امیدوارم تمام زندگیت چندبرابر سختی ها که واست پیش میاد شادی اتفاق بیوفته خنده از لبات محو نشه :hapydancsmil:

به به به

ببین کی اینجاست خانوم خانوم ها

عزیز دل مهربون خانوم

اوه چقد دقیق مرسی عزیز دل فدات بشممممممممم

واقعاخوشحال شدم

اون 1 همینطوری میخواستم خاص باشه گذاشتم:ws3:قضیه خاصی نداره:whistle:

قربون قدمت عزیز دل:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
والا من نمیشناسم شمارو اولین باره میبینمتون فقط چون لینک دعوت داده بودید اومدم که ناراحت نشید :ws3::a030: موفق باشیدَ

:sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0:

من 60 ساله اینجام نمیشناسید منو؟

بازم مرسی اومدید:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام !

خوبی ؟؟ تشریف آوردم ! :ws3: خب من زیاد نمیشناسمت و نظری ندارم!

اما یک موضوعی راجع به شخصیت !

یک چیزی تو عرف و جامعه هست به اسم "ثبات شخصیتی" من دقیقا نمیدونم ثبات شخصیتی یعنی چی تو جامعه ما ! به نظرم یک پدیده مزخرفه

شما نداشته باش ... به این مفهوم و معنی نداشته باش که همیشه به دنبال تکمیل شخصیتت باشی ، ایرادهات رو پیدا کنی و اصلاح کنی و یا اینکه چیز های جدیدی به شخصیتت اضافه کنی ...

اگر کسی هم یک روز به نیشخند و یا کنایه بهت گفت : خیلی عوض شدی ها - شما اصلا دقت نکن ! آدمی که شخصیت اش درجا میزنه یعنی اصلا حواسش به زندگی و شخصیت اش نیست!

خلاص

سلام

علیکم

تشریف تون سبز

الان اینجوری هستم:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

خیلی حکیمانه و مختصر و مفید بود....مرسی از حضورتون

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلاام

اشناییمون پارسال عید بود !! :ws3:

خانم اروم و مهربونی هستی :w16:

رفتاری هم ندیدم ازت بخوام انتقاد کنم :whistle:

:icon_gol:

عزیزدل

مرسی خانومم لطف کردی اومدی ...آه یادش بخیر ..یادته نبودیمم عید 95... قرار بعدیمون 96 :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام به یمنای عزیز خیلی برخورد نداشتم باهاتون ولی از صحبتهای عاطفه جان

فهمیدم که اهل تلاش هستین,تو زندگی هدفمند بودین,دختری مهربان خوش قلب,با اسمی زیبا

اهل کارای فنی و بسیار هم دغدغه دارید برای جنگل و محیط زیست ایران

ببخشید اگ ناقص بود

سپاس از دعوتتون:icon_gol:

خدای من

عزیزم

نازم چقد خوشحالم کردی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:فدای شما بشم خیلی دوست دارم

خیلی لطف کردی اومدی ....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
Briefly::girl_in_dreams:

Positive points::w02:

-پر انرژی:2rqfst4:

-شاد:ws50:

-پشتکار بالا:ws33:

-دوستدار علم:wht:

-خوش مشرب:bunnyear:

-اهل شوخی:laugh2:

And negative:

-اخیرا کم فعالیت تو انجمن:sigh:

-ناپدید:banel_smiley_4:

-نرفته اسب سواری:ws28::ws28::ws28:

At last, I must say that we are so happy that you are here:ws3:

الکی مثلا من خارجی ام:ws28:

اوهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

چقد عالمانه چقد کامل

مهندس سورپرایز شدم مرسی واقعا لطف کردید

هنوز تو هنکم :wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:

مهندس خارجی عزیز بسیار خوشبخت باشید و سعادتمند....:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام سلام 2بار می دونی چرا ؟

هروقت آواتارتومی بینم فعاله خوشم میاد مهمترین دلیلاش می تونه این باشه که چون برخوردتون مهربان بوده ، چون یکی از بزرگان وقدیمیهای انجمنی ، چون با همه دانشت باتازه وارده های مثل من دربرخوردهای اول مهربان بودی وخاکی (به قول معروف)و.........

از آواتار و برخورد و صحبتهات می تونم اینجوری تصورکنم که شخصیتی مهربان ووخنده رو داری ودرون گرا واگر خودت مشکلی (که انشاالله هیچ وقت مشکل نداشته باشی ) داشته باشی سعی می کنی درون خودت حبس کنی ووباظاهری شاددیگران راشادکنی.

images_%D8%B5%D9%88%D8%B1_%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF_%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%D9%83%D8%A9_%D9%84%D8%AA%D8%B2%D9%8A%D9%8A%D9%86_%D8%A7%D9%84%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA_2.png

سلام

خیلی خوش آمدید خیلی باعث افتخار و سربلندی من هستش

واقعا ممنونم شما خیلی لطف دارید باعث افتخاره من هستش که عزیزانی مثل شما در انجمن حضور دارند ممنون به خاطر لطفتون موفق باشید:icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اگه حافظم یاری کنه

دختر مهربون شاد و دنبال تجربیات جدید هستید

خدا شما وتمام دوستان رو حفظ کنه :a030:

به به عموجان

بسیار ممنون

قدم رنجه کردید...شاد باشید:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من که تازه واردم و هیچ شناختی ندارم ممنون که منو دعوت کردین

مرسی خانمم ان شالله یه روزی تحلیل شخصیت خودت

خیلی لطف کردید:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام و عرض ادب:icon_gol:

خوب شما خیلی با شخصیت، مهربان،پیگیری برای کاری که بهتون محول میشه.

دلسوز برای انجمن که نشان میده تو زندگی واقعی همین جوری هستین.

دیگه...:ws38:همینا...:a030:

امیدوارم همیشه موفق باشید:icon_gol:

مرسی دوست عزیز واقعا ممنون اصلا انتظارشو نداشتم ... خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی لطف کردید:icon_gol:

من یه سوال داشتم شما آقا هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دیر اومدم وای اومدم :|

مرسی بابت دعوت خیلی برخورد نداشتم اما بنظرم شخصیت ات نسبت به اوایل خیلی رشد پیدا کرده

در کل روحیه لطیف و حساسی داری بنظرم

ببخش بابت تاخیر

پایدار باشی:icon_gol:

سلام

ممنون عزیز دل لطف کردید زیاد دیر نکردید ولی ماهی هر وقت از آب بگیرید تازه هستش

خیلی خیلی خیلی ممنون

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه
خوبه که اینجا هنوز بازه:|

یمنا سیرتکاملیش از دیربز تا کنون به رونید صعودی بود و در قسمتهایی هم خط صاف:|

آدمی مهربان خوش قلب و احساساتی سر شار از لطافت و شادی

دوست داره کتاب بخونه و قراره اینجا قول به یه کتاب خوب به من معرفی کنه بخونم(به دلخواه خودش)

آدم محکمی به نظرم میرسه و مقاومتش در برابر ناملایمتی های زندگی بالاس چون هنوز سرپاس

همه ی ما تو یه دورانی به مشکلاتی میخوریم که فکر میکنیم دیگه آخر دنیاس ولی به هر شکل شده از پسشون بر میایم تنها زمانی گرفتار در مشکلات میمونیم که با گذشت زمان باز هم در گذشته و غرق در مشکلات باشیم

دنیا میخواد ما فراموش کنیم گذشته رو پس چه دلیلی داره ما با این خواسته موجه دنیا مخالفت کنیم

میدونم سختی های زیادی داشتی ولی وقت فراموش کردنشونه و اینکه باید از نو شروع کنی

گاهی با کنار اومدن و فراموش کردنشون پیروز میشی.

یه وقتایی یه آدم نادان میبینی که سعی در عصبی کردنت داره اگر جوابشو بدی و عصبی بشی از اون ادم نادا شکست خوردی ولی بیمحلش کنی و از کنارش بگذری بدونه ذره ای صرف انرژی پوزش رو به خاک مالیدی

تو شخصیت مجکم و استواری داری و در عین حال هم انعطاف بالایی برای مهربون بودن و شاد زیستن

به درونت نگاه کن و به سمت اون چیزی برو که ازت میخواد چند صباحی که در این دیر فنا هستیم ارزش نگرانی و ناراحتی رو نداره

شاد باش و دیگران رو هم شاد کن:a030:

اوه من الان چی بگم واقعا برای من افتخاره بی نهایت ممنونم

شما سرور و آقا هستید لطفتون شامل حالم شد واقعا ممنون...این آخین جمله شما خیلی عالی بود واقعا تکون خوردم خیلی جالب بود...دعا کنید شاد باشم دعا کنید این زندگی یکن با ما راه بیاد:sad0:..من اصلا انجمن میبرم هوا:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:...انقد جوک میزارم.....مرسی بابت تحیلیل عالی و منطقی شما خیلی خوب بود:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

از لطف شما بسیار ممنونم

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...