رفتن به مطلب

کار آزاد در خارج با سالیدوردک

ارسال های توصیه شده

Freelance یا آزاد کار کردن ، سایت های خارجی هستند که این کار را انجام می دهند. می توان به کمک سالید یا کتیا و یا هر نرم افزار دیگه ای درآمد کسب کرد.سایتشون فوق العاده فعاله ، مثلا یه پروژه زده باسه یک هفته فلان قدر دلار هم درآمدش.

به عنوان مثال:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ما از ایران هم میتونیم در اون سایت ها عضو بشیم و درآمد داشته باشیم؟ شما تجربه ای در این زمینه دارید؟ اگر دارید در این تاپیک درمیان بگذارید.من خودم تازه میخوام یادگیری سالید رو شروع کنم.

البته باسه ایران تحریم هایی وجود داره ولی خب میشه با تغییر آی پی و ایجاد حساب paypal و اینجور چیزا این مشکلات را رفع کرد؟

لینک به دیدگاه
Freelance یا آزاد کار کردن ، سایت های خارجی هستند که این کار را انجام می دهند. می توان به کمک سالید یا کتیا و یا هر نرم افزار دیگه ای درآمد کسب کرد.سایتشون فوق العاده فعاله ، مثلا یه پروژه زده باسه یک هفته فلان قدر دلار هم درآمدش.

به عنوان مثال:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ما از ایران هم میتونیم در اون سایت ها عضو بشیم و درآمد داشته باشیم؟ شما تجربه ای در این زمینه دارید؟ اگر دارید در این تاپیک درمیان بگذارید.من خودم تازه میخوام یادگیری سالید رو شروع کنم.

البته باسه ایران تحریم هایی وجود داره ولی خب میشه با تغییر آی پی و ایجاد حساب paypal و اینجور چیزا این مشکلات را رفع کرد؟

ایده خوبی هست. حتی برا داخل ایران!

درباره تجربه اش ک باید بگم نه. حتی بار اول هست از شما میشنوم.

درباره اموزش. خیلی خوبه. چرا از تالار سالید ورکس دیدن نمی کنین؟

[h=2]Solidworks[/h]

لینک به دیدگاه
ایده خوبی هست. حتی برا داخل ایران!

درباره تجربه اش ک باید بگم نه. حتی بار اول هست از شما میشنوم.

درباره اموزش. خیلی خوبه. چرا از تالار سالید ورکس دیدن نمی کنین؟

Solidworks

شما برید تو اون سایت ببینید میتونید کار بگیرید ، بعد نتیجشو بیان اینجا بگین

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

با سلام

حالا فرض ميكنيم عضو شديم و ايده اي يا پروژه اي هم به ما محول شد و مورد قبول واقع شده و خواستند اجرت كار را به طراح در ايران بپردازند. با مشكلات تحريمي و محدوديت مراودات بانكي كه وجود دارد چطور مي توان حق مالي خود را از ان منبع در خارج دريافت كرد؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...