رفتن به مطلب

تسلیت به دوست عزیزم زهرا....."Apameh"

Tamana73

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان:icon_gol:

متاسفانه باخبر شدیم دوست عزیزم "پدر عزیزش"رو از دست دادن.....امیدوارم زهرای عزیزمون همه مارو شریک غمشون بدونه.....:icon_gol:

من به نوبه خودم و همه دوستان انجمن به خود ایشون و خانواده عزیزش تسلیت میگمو از خدا برای این عزیز تازه سفرکرده طلب مغفرت و برای خانوادشون طلب صبر میکنم... روحشون شاد و قرین رحمت الهی :icon_gol:

:icon_gol:همگی با هدیه یک فاتحه برای شادی روحشون همراه و همدرد این دوست عزیز میشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:icon_gol:

متاسفانه باخبر شدیم دوست عزیزم "پدر عزیزش"رو از دست دادن.....امیدوارم زهرای عزیزمون همه مارو شریک غمشون بدونه.....:icon_gol:

من به نوبه خودم و همه دوستان انجمن به خود ایشون و خانواده عزیزش تسلیت میگمو از خدا برای این عزیز تازه سفرکرده طلب مغفرت و برای خانوادشون طلب صبر میکنم... روحشون شاد و قرین رحمت الهی :icon_gol:

:icon_gol:همگی با هدیه یک فاتحه برای شادی روحشون همراه و همدرد این دوست عزیز میشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

تسلیت میگم زهرا خانوم درد بزرگیست عزیزترین کس رو از دست دادن امیدوارم غم اخرینتون باشه

همه میگویند تو عاشق دل باخته ای

اری

ولی نه انکه شما میپندارید

من دختری هستم که به سوگ پدر میگریم

خداوند ایشان را رحمت کند :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

تسلیت میگم زهرا خانوم درد بزرگیست عزیزترین کس رو از دست دادن امیدوارم غم اخرینتون باشه

همه میگویند تو عاشق دل باخته ای

اری

ولی نه انکه شما میپندارید

من دختری هستم که به سوگ پدر میگریم

خداوند ایشان را رحمت کند :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...