رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 122"Tamana73"

ارسال های توصیه شده

عطیه خانوم آدمی فعال خوش ذوق و خوش برخوردی هستن

دوستان از احساساتی بودن شدید ایشون گفتن ولی خب باید بگم آدم بدون احساس زنده نیست. احساسات هر مقداری باشه خوبه زیاد باشه هم عالیه به نظر من چون نشان از انسانیت بیش از حد اون نفر داره.

همه ی ما احساسی هستیم منتهی یه سریامون مخفیش میکنیم یه سری بهش بها نمیدیم و ... و راه بروز دادنش رو هم بلد نیستیم عطیه اینجوری نیست هرچی تو دلش هستش رو میتونه بروز بده

در مورد انتقاد باید بگم هیچ گس خالی از اشتباه نیست و مطمئنا ایشون هم مستثنی نیست ولی خب من در حدی نیستم که ایرادی ببینم ایراد رو باید کسانی بگن که مقام و مرتبه ای بالاتر از ایشون دارن

براشون آرزوی سرافرازی و بهروزی دارم

شاد و پاینده باشید:a030::icon_gol:

کیبردت درس شد:)

ممنونم بابت تحلیلی که خط به خطش ارزشمند بود واسم.

مرسی که اینجور توصیف کردی احساساتم رو....

فکر نمیکردم بیای:)نمیدونم چرا!

خوشحال شدم از اومدنتون.و البته تحلیلی که تشکر کمه واسش.

امیدوارم به بهترینا برسید آقا ناصر.

سپاس ارشد.:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 81
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

عطیه جان

همه گفتن احساساتی و مهربون خب منم تیک میزنم نظرات دوستان رو

یه شخصیتی ک من شناختم این هست ک همه رو میخوای راضی نگه داری خب این باعث میشه دیگه ازاد نباشی نمیدونم شاید برداشت من این بوده البته این بخاطره مهربون بودنت هست

حساسی و بعضی وقتا سریع واکنش نشون میدی بعضا ممکنه بعدش هم پشیمون بشی خب یکم صبر کردن و گذشت زمان میتونه خیلی چیزارو روشن کنه

گرم زود جوش و با معرفت

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

نه خب دلیلی نداره همه رو راضی نگه دارم...یکم اینجا شناختت کم بود.

ممنونم از حضورت با معرفت...

واکنشم یه مدته ترک کردم:)

سپاس♥

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

عطیه جان

همه گفتن احساساتی و مهربون خب منم تیک میزنم نظرات دوستان رو

یه شخصیتی ک من شناختم این هست ک همه رو میخوای راضی نگه داری خب این باعث میشه دیگه ازاد نباشی نمیدونم شاید برداشت من این بوده البته این بخاطره مهربون بودنت هست

حساسی و بعضی وقتا سریع واکنش نشون میدی بعضا ممکنه بعدش هم پشیمون بشی خب یکم صبر کردن و گذشت زمان میتونه خیلی چیزارو روشن کنه

گرم زود جوش و با معرفت

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

نه خب دلیلی نداره همه رو راضی نگه دارم...یکم اینجا شناختت کم بود.

ممنونم از حضورت با معرفت...

واکنشم یه مدته ترک کردم:)

سپاس♥

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

بنا به اونچه كه من در اين مدت حضورم شناختم:

ايشون خانمي مهربان و خونگرم و احساساتي و فهميده‌ند، كه محبوب تعداد زيادي از بچه‌ها هم هستند.

روزي كه در انجمن در گروه دكتر الهي قمشه‌اي عضو شدند من حقيقتاً خيلي خوشحال شدم. و ازينكه گاهي سخنراني‌هاي استاد رو دنبال مي‌كنند خيلي لذت مي‌برم.

از طرفي وقت و انرژي زيادي براي انجمن مي‌گذارند، كه اميدوارم اين موضوع به درسشون لطمه نزنه (چون احساس مي‌كنم مثل جواني‌هاي خود من هست وضع ايشون، اما اميدوارم كه دراينباره از من سر به راه‌تر باشند:icon_pf (34):)

در كل درباره شخصيت ايشون من فكر مي‌كنم بارزترين ويژگي‌ وجودي‌شون «فداكاري» هست، اما از طرف ديگه توصيه مي‌كنم هميشه در اين زمينه جانب اعتدال رو رعايت كنند و حتي در اين ويژگي خوب هم افراط نكنند. چون بهرحال هر فداكاري‌اي ميزاني از توقع رو در آدم ايجاد مي‌كنه، و اگر بيش از اندازه براي ديگران فداكاري كنيم، و اونها توقع ما (كه احتمالاً اون هم كمي بيش از اندازه شده) رو پاسخ ندهند، اولين نفر خود ما آسيب مي‌بينيم.

بنابراين فكر مي‌كنم ايشون ويژگي‌هاي لازم براي يك "مادر بسيار خوب" بودن رو بصورت ذاتي دارند. (خوش‌بحال فرزندانشون) و البته براي همسر خوب و زندگي خوبي داشتن، بايد حواسشون باشه كه در هر مرحله از زندگي مشترك دو نكته رو رعايت كنند: يكي اينكه بيش از اندازه فداكاري نكنند، و دوم اينكه هيچ‌وقت درباره احساساتشون سكوت نكنند و با همسرشون درباره‌ي احساستشون حرف بزنند.

در آخر اين‌ها فقط برداشت‌ من از شخصيت مجازي ايشون و تطبيقش با شخصيت‌هايي مشابهي كه در دنياي حقيقي مي‌شناسيم بود. و در واقع هر دو نكته‌اي كه گفتم حاصل تجربه‌ي اون شخصيت‌هاي مشابهي كه در ذهن داشتم بود) اميدوارم خيلي بيراه نبوده باشه. از تمام خوبي‌هاتون ممنونم :icon_gol:

چقدر تحلیلی جالبی بود....

چند بار خوندم ممنونم ازتون.

بابت گروه دکتر ک تشکیل دادید سپاس.قمشه ایی که ایشالا دوستانم جذب بشن.

زیاد بودنمم تو انجمن خب چون با گوشی ام زیا وقتگیر نیست که به کارام نرسم.و پشت سیستم ساعتها بشینم...با گوشی هر چند ساعت سر میزنم....

"فداکاری"مدیون مادرمم...که ازشون یاد گرفتم....لذت بخش ترین خصلت یه دختر صبر و فداکاری و احساساتش که ای کاش از اوایل نوجوانی یاد بگیرن که همه یه مادر وهمسر نمونه باشن...که اگه این سه تا خصلت باشه مشکل خیلی از خانواده و زوجای جوونی که به شیش ماه نکشیده طلاق میگیرن حل میشه...

ممنونم بابت این ریز تحلیلی که ازم نوشتید...

سپاس فراوان دارم جناب ارشد...

مچکرم بابت حضورتون که خوشحالم کردید.

به همه خواسته های دلتون برسید.:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

بنا به اونچه كه من در اين مدت حضورم شناختم:

ايشون خانمي مهربان و خونگرم و احساساتي و فهميده‌ند، كه محبوب تعداد زيادي از بچه‌ها هم هستند.

روزي كه در انجمن در گروه دكتر الهي قمشه‌اي عضو شدند من حقيقتاً خيلي خوشحال شدم. و ازينكه گاهي سخنراني‌هاي استاد رو دنبال مي‌كنند خيلي لذت مي‌برم.

از طرفي وقت و انرژي زيادي براي انجمن مي‌گذارند، كه اميدوارم اين موضوع به درسشون لطمه نزنه (چون احساس مي‌كنم مثل جواني‌هاي خود من هست وضع ايشون، اما اميدوارم كه دراينباره از من سر به راه‌تر باشند:icon_pf (34):)

در كل درباره شخصيت ايشون من فكر مي‌كنم بارزترين ويژگي‌ وجودي‌شون «فداكاري» هست، اما از طرف ديگه توصيه مي‌كنم هميشه در اين زمينه جانب اعتدال رو رعايت كنند و حتي در اين ويژگي خوب هم افراط نكنند. چون بهرحال هر فداكاري‌اي ميزاني از توقع رو در آدم ايجاد مي‌كنه، و اگر بيش از اندازه براي ديگران فداكاري كنيم، و اونها توقع ما (كه احتمالاً اون هم كمي بيش از اندازه شده) رو پاسخ ندهند، اولين نفر خود ما آسيب مي‌بينيم.

بنابراين فكر مي‌كنم ايشون ويژگي‌هاي لازم براي يك "مادر بسيار خوب" بودن رو بصورت ذاتي دارند. (خوش‌بحال فرزندانشون) و البته براي همسر خوب و زندگي خوبي داشتن، بايد حواسشون باشه كه در هر مرحله از زندگي مشترك دو نكته رو رعايت كنند: يكي اينكه بيش از اندازه فداكاري نكنند، و دوم اينكه هيچ‌وقت درباره احساساتشون سكوت نكنند و با همسرشون درباره‌ي احساستشون حرف بزنند.

در آخر اين‌ها فقط برداشت‌ من از شخصيت مجازي ايشون و تطبيقش با شخصيت‌هايي مشابهي كه در دنياي حقيقي مي‌شناسيم بود. و در واقع هر دو نكته‌اي كه گفتم حاصل تجربه‌ي اون شخصيت‌هاي مشابهي كه در ذهن داشتم بود) اميدوارم خيلي بيراه نبوده باشه. از تمام خوبي‌هاتون ممنونم :icon_gol:

چقدر تحلیلی جالبی بود....

چند بار خوندم ممنونم ازتون.

بابت گروه دکتر ک تشکیل دادید سپاس.قمشه ایی که ایشالا دوستانم جذب بشن.

زیاد بودنمم تو انجمن خب چون با گوشی ام زیا وقتگیر نیست که به کارام نرسم.و پشت سیستم ساعتها بشینم...با گوشی هر چند ساعت سر میزنم....

"فداکاری"مدیون مادرمم...که ازشون یاد گرفتم....لذت بخش ترین خصلت یه دختر صبر و فداکاری و احساساتش که ای کاش از اوایل نوجوانی یاد بگیرن که همه یه مادر وهمسر نمونه باشن...که اگه این سه تا خصلت باشه مشکل خیلی از خانواده و زوجای جوونی که به شیش ماه نکشیده طلاق میگیرن حل میشه...

ممنونم بابت این ریز تحلیلی که ازم نوشتید...

سپاس فراوان دارم جناب ارشد...

مچکرم بابت حضورتون که خوشحالم کردید.

به همه خواسته های دلتون برسید.:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ویژگی یه دختر احساساتی بودنه....که واجبه واس هر دختر...

ممنونم که اومدی.:icon_gol:

بسیار عالی

کاش همه به احساساتشون احترام بزارن

من زیاد موفق نیستم در این امر

• Like 3
لینک به دیدگاه
ویژگی یه دختر احساساتی بودنه....که واجبه واس هر دختر...

ممنونم که اومدی.:icon_gol:

بسیار عالی

کاش همه به احساساتشون احترام بزارن

من زیاد موفق نیستم در این امر

• Like 3
لینک به دیدگاه
همه دخترا میتونن احساساتشون بروز بدن ولی غرورشون نمیزاره....شاید من راحتم و با هر چیز میتونم احساساتم بروز بدم...به نظرم واجبه هر دختر احساساتش بروز بده...باعث میشه شاد تر باشی و از خیلی چیزا لذت ببری♥

فضای مجازی رو اگه خوب "تعریف"کنیم میشه یه پاتوق واس دورهیای دوستانه که راحت هرکار دوس داریم انجام بدیم حتی بروز احساسات...

ممنون از حضورت نازنینم.

لطف کردی مهربانم♥♥♥

من منظور بدی نداشتم . ببخشید:icon_gol::icon_gol::a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
همه دخترا میتونن احساساتشون بروز بدن ولی غرورشون نمیزاره....شاید من راحتم و با هر چیز میتونم احساساتم بروز بدم...به نظرم واجبه هر دختر احساساتش بروز بده...باعث میشه شاد تر باشی و از خیلی چیزا لذت ببری♥

فضای مجازی رو اگه خوب "تعریف"کنیم میشه یه پاتوق واس دورهیای دوستانه که راحت هرکار دوس داریم انجام بدیم حتی بروز احساسات...

ممنون از حضورت نازنینم.

لطف کردی مهربانم♥♥♥

• Like 2
لینک به دیدگاه

من ناراحت نشدم بخداااااا

اصلا فکر بدی ام نکردم بخدااااا

اگه بد جواب دادم معذرت میخوام.

• Like 2
لینک به دیدگاه

من ناراحت نشدم بخداااااا

اصلا فکر بدی ام نکردم بخدااااا

اگه بد جواب دادم معذرت میخوام.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام تمنا..عروسکم....رفیخم...

کم گویوخلاصه گوی چون در.....راضیم ازت

اوومممم...تمنا تو خیلی روابط عمومی خوبی داری و فک کنم راحت دوست بیابی اما کمتر پیش میاد که طولانی مدت با یکی باشی دوستات با حال دلت فرق داره یعنی میتونی با هر کدوم از دوستات یه موضوع متفاوتو دنبال کنی ...فعال و منظمو برنامه ریزی شده...خانواده دوست...گاهنوشته هاتو خیلی دوست دارم ...خوبه که میتونی احساساتتو به زبون بیاری امیدوارم فقط در نوشتنت نباشه...لزوما چون نوشته هات غمگینه هیچوقت به این نتیجه نرسیدم که اگه ببینمت پر از انرژی منفی باشی به نظرم پر انرژی هسی و میشه باهات کلی حال خوب و تجربه کرد...شدیدا خاطره بازی و امیدوارم این خاطره بازی بیشتر وقتا لبخند روی لبت بیاره نه اشک توی چشمات...در رشته تحصیلی موفق و با پشتکار...

یه موقع هایی تو اوجی یه موقع هایی پایینه پایین....ولی راحت میونی حال بدتو به خوب تبدیل کنی با لذتای کوچیک...الکی دنبال ناراحت بودن نیستی...ولی گاهی اوقاتم به خودت زیادی سخت میگیری...مهربونی ولی بعضی اوقاتم دلت میخاد بد باشی ولی باز نمیتونی...پون بعدش باز این خودتی که پشیمون میشی...شیطونم هستی اگه آب باشه

اینجا هم خب عالی هستی به نظرم...فعال و پرانرژی...

عمه دوماد راضیه ازت

مراقب خوبیات باش....عروس گلم

زودی اومدم ترسیدم یادم بره

جای خالیو میام پر میکنم:whistle:مغز ندارم الان

• Like 2
لینک به دیدگاه

اوومممم...تمنا تو خیلی روابط عمومی خوبی داری و فک کنم راحت دوست بیابی اما کمتر پیش میاد که طولانی مدت با یکی باشی دوستات با حال دلت فرق داره یعنی میتونی با هر کدوم از دوستات یه موضوع متفاوتو دنبال کنی ...فعال و منظمو برنامه ریزی شده...خانواده دوست...گاهنوشته هاتو خیلی دوست دارم ...خوبه که میتونی احساساتتو به زبون بیاری امیدوارم فقط در نوشتنت نباشه...لزوما چون نوشته هات غمگینه هیچوقت به این نتیجه نرسیدم که اگه ببینمت پر از انرژی منفی باشی به نظرم پر انرژی هسی و میشه باهات کلی حال خوب و تجربه کرد...شدیدا خاطره بازی و امیدوارم این خاطره بازی بیشتر وقتا لبخند روی لبت بیاره نه اشک توی چشمات...در رشته تحصیلی موفق و با پشتکار...

یه موقع هایی تو اوجی یه موقع هایی پایینه پایین....ولی راحت میونی حال بدتو به خوب تبدیل کنی با لذتای کوچیک...الکی دنبال ناراحت بودن نیستی...ولی گاهی اوقاتم به خودت زیادی سخت میگیری...مهربونی ولی بعضی اوقاتم دلت میخاد بد باشی ولی باز نمیتونی...پون بعدش باز این خودتی که پشیمون میشی...شیطونم هستی اگه آب باشه

عمه دوماد راضیه ازت

• Like 2
لینک به دیدگاه

عمه دوماد راضیه ازت

عالی بود...

ممنونم ازت خیلی زیاد...

ببینی نه منفی نیستم.پر حرفم با دوستام :)

احساساتتم همونجوره ک همیشه مامانم ناراضیه و میگه زیاده....:(

من عاشقتم کلی....

ایشالا اوندید خواستگاری همو میبینیم.....

زود داماد بزرگ کن بیاید...

فک کنم یه 15سالی کوچیکه ازم؛)))))))

یه دنیا خوشحالم کردی با اومدنت♥♥♥♥

• Like 2
لینک به دیدگاه

برید کنار من اومدم:ws3:

به به عطیه خانوم:whistle:

خوب من رک میگم امیدوارم نارحت نشی رفیق:sad0:چون یبار ناراحت شدنتو دیدم که چه جنگی بپا کردی:ws3:

1/مهربون و زود رنج

2/لوس و بانمک (که البته دختر باس همینجوری باشه)

3/رک و جسور

4/بی ادب روزبه....خودت باعث شدی پستت ویرایش کنم

:-C:-C:-C:-C

5/احساساتی در حد تیم ملی ایتالیا:ws3:

6/زود عصبانی میشی و قضاوت میکنی که اصلا خوب نیست

7/مسئولیت پذیر

8/خانواده دوست

9/کم خواب:ws3:که البته خوب نیست

10/با معرفت و با مرام

پاینده و شاد باشی دوست خوبم :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
برید کنار من اومدم:ws3:

به به عطیه خانوم:whistle:

خوب من رک میگم امیدوارم نارحت نشی رفیق:sad0:چون یبار ناراحت شدنتو دیدم که چه جنگی بپا کردی:ws3:

1/مهربون و زود رنج

2/لوس و بانمک (که البته دختر باس همینجوری باشه)

3/رک و جسور

4/بی ادب روزبه....خودت باعث شدی پستت ویرایش کنم

:-C:-C:-C:-C

5/احساساتی در حد تیم ملی ایتالیا:ws3:

6/زود عصبانی میشی و قضاوت میکنی که اصلا خوب نیست

7/مسئولیت پذیر

8/خانواده دوست

9/کم خواب:ws3:که البته خوب نیست

10/با معرفت و با مرام

پاینده و شاد باشی دوست خوبم :icon_gol:

1/هستم

2/نه زیاد بخدا

3/اره تقریبا

4/بی ادبی بخداااااا باعث شدی ویرایش کنم پستتو واس شماره 4.

5/بعلهههههههه

6/تقریبا اره.ولی الان کم شده.بزرگ شدم دیگه:)

7/بعله بعله

8/بعله بعله

9/من کم خواب؟؟؟؟؟؟؟؟من 1شب تا 12ظهر بیهوش میشم از خواب روزایی ک بیکارم:)

10/زیااااااد:)

خیلی مرسی که اومدی.

ممنونم.

لطف کردی.

:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
1/هستم

2/نه زیاد بخدا

3/اره تقریبا

4/بی ادبی بخداااااا باعث شدی ویرایش کنم پستتو واس شماره 4.

5/بعلهههههههه

6/تقریبا اره.ولی الان کم شده.بزرگ شدم دیگه:)

7/بعله بعله

8/بعله بعله

9/من کم خواب؟؟؟؟؟؟؟؟من 1شب تا 12ظهر بیهوش میشم از خواب روزایی ک بیکارم:)

10/زیااااااد:)

خیلی مرسی که اومدی.

ممنونم.

لطف کردی.

:icon_gol:

پست منو ویرایش نکن:vahidrk::whistles::w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه

عطیه یه دیماهی تمام عیاره....

فوق العاده باحال و خوش ذوق.....

در یه کلام میتونم بگم خیلی خانومه خیلی...

اصلا کلا دیماهی خیلی خیلی زیاد با حال هستن.

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...