رفتن به مطلب

قدرداني از زحمات eng.sahand عزيز در تالار گفتگوي آزاد

ارسال های توصیه شده

دوستان عزيز اهالي نوانديشان، سلام :icon_gol:

امروز و در اين تاپيك ضمن قدرداني و تشكر ويژه، از تلاش‌هاي يكي ديگر از مديران بسيار خوب و قديمي انجمن، سهند عزيز (ENG.SAHAND )، به پاس 2 سال كوشش و تلاش بعنوان مدير تالار گفتگوي آزاد، كه همواره يكي از سخت‌ترين و پرزحمت‌ترين بخش‌هاي انجمن بوده، به ايشون خسته‌نباشيد و خداقوت عرض مي‌كنيم و خبر بازنشستگي ايشون از اين مسئوليت رو به اطلاع شما عزيزان مي‌رسونيم. :w16:

اميدوارم كه در تمامي لحظات زندگي شاد و موفق و سعادتمند باشند و انجمن نوانديشان رو از حضور و بهره‌گيري از تجربه‌هاي خودشون خالي نگذارند. چه اينكه اين بازنشستگي‌هاي مجازي، صرفاً فرصتي براي استراحت و تجديد قوا است و انجمن بيش از هر چيز در انتظار همكاري دوباره‌ي اين مهره‌هاي ارزشمند و باتجربه‌ي خود هست. :computer3:

به نيابت از تيم مديريت انجمن نوانديشان، از ايشون ممنون و متشكرم و انشاالله تا انتصاب مدير جديد، مديريت تالار گفتگوي‌ آزاد برعهده‌ي مديران ارشد انجمن خواهد بود. به اميد رشد و بالندگي خانواده بزرگ نوانديشان :heartsmile::geminis:

• Like 13
لینک به دیدگاه

خسته نبااااااشید آقاسهند.

هرجا هستید تنتون سلامت دلتون شاد لبتون خندون باشه همیشه کنار عزیزای دلتون.

موفق باشید درتمام مراحل زندگیتون.

امضاء خدا زیره همه آرزوهاتون.

:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

دستمریزاد سهند عزیز بابت این همه تلاش که در این مدت داشتی

الان هم همچون گزشته از وجودت بهره میبریم و به شخصه باعث افتخارمه که دوست و استادی مثل تو دارم که میتونم ازش یاد بگیرم

موفق باشی داداش:icon_gol::a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

منم به آقا سهند عزیز و خوش اخلاق خسته نباشید میگم:icon_gol:

امیدوارم دوباره بتونیم از حضور و تجربیاتشون توی انجمن استفاده کنیم، هر جا هم هستین شاد و موفق باشین.:a030::icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

به به به خسته نباشی دلاور خداقوت

امیدوارم همیشه موفق باشی

اقا منم بازنشست کنید باکلاس همه دارن میرن:ws28::w02::w02:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سهندجان حسابی خسته نباشی :a030:

خیلی میشه از اخلاق و معرفتت یاد گرفت

قبلا هم گفتم همیشه با بودنت و پیغامات خیلی انرژی گرفتم و همیشه انرژی خیلی مثبتی رو به بقیه منتقل میکنی.

امیدوارم همیشه این انرژی مثبت رو داشته باشی و به اطرافیانت هم مثل همیشه منتقل کنی :w16:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام و خشته نباشی به بابایی خودم.. و سهند عزیز

چراانقدر زود بابایی رو بازنشسته کردید اخه..... زودبودا چرارفتی سهندجان....

خسته نباشی سهند عزیز.. واقعا برای تالار گفتگوی ازاد و دیگر تالارها زحمت کشیدید.. ممنونیم ازت... ایشالله در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید....

و سلامت:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

مهندس عزیز واقعا خسته نباشی یکی از خوبهای نواندیشان بودی و هستی همگی امیدواریم خیلی زود کارهاتون جور بشه و دوباره از معلوماتتون استفاده کنیم :icon_gol: موفق باشی داداش:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه

هر چند، پست ایلیا از نمایندگی همه ما بوده، ولی ب رسم احترام:

امیدوارم هر جا هستی، پایدار و سلامت باشی؛ همین طور،

بابت تمام زحماتی ک این مدت کشیدی ازت تشکر میکنم.

هر چ زودتر بتونی برنامه ها رو طوری تنظیم کنی ک برگردی پیش خانواده بزرگ مجازیت :a030:

در پناه حق:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان گلم امیدوارم همیشه رو لبانتون تبسم عجین باشه

انقدر لطف دارید دوستان گلم که همیشه من رو شرمند میفرمایید برای همین همیشه خودم هم نباشم دلم اینجاست انشالله کارم راست و ریست بشه و افتخار در وکنار شما دوستان گلم رو داشته باشم

ممنون از قاصدک بابت تاپیک گرم و پراحساسشون و تک تک دوستان گلم

انقدر گرم خسته نباشید گفتید که ادم هوس میکنه هی بره و بیاد :ws28:

فداتون خیلی بامرامید همتون .....

• Like 9
لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان گلم امیدوارم همیشه رو لبانتون تبسم عجین باشه

انقدر لطف دارید دوستان گلم که همیشه من رو شرمند میفرمایید برای همین همیشه خودم هم نباشم دلم اینجاست انشالله کارم راست و ریست بشه و افتخار در وکنار شما دوستان گلم رو داشته باشم

ممنون از قاصدک بابت تاپیک گرم و پراحساسشون و تک تک دوستان گلم

انقدر گرم خسته نباشید گفتید که ادم هوس میکنه هی بره و بیاد :ws28:

فداتون خیلی بامرامید همتون .....

• Like 9
لینک به دیدگاه

به به یه بازنشسته به جمع ما اضافه شد دسته جمعی میریم پارک میشینیم از جوونیامون میگیم ک چه مدیرای شاخی بودیم:ws28:

سهند عزیز واقعا دستمریزاد و خسته نباشید ویژه میگم به دو دلیل اول اینکه رفیق قدیمی هستی و افتخار نه سال اشنایی رو دارم باهات دوم اینکه واقعا مدیریت تالار ازاد مدیریت سختیه و واقعا مسولیت سنگینی رو دوش مدیر هست .:a030:

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت همینطور موفق باشی :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...