رفتن به مطلب

بيماريهاي كليه همراه با اطلس رنگي/

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

•پدید اورندگان : تامس آندرئولي , بهار حسن‌ميرزايي , محبوبه ابراهيم‌پورفيني , محمدرضا گنجي ,

•ناشر : سماط , انديشه ‌رفيع ,

•سال نشر : 1390

• نوع کتاب : ترجمه

• رده سنی : 0

• تیراژ : 3000

• نوع جلد : شوميز

• شابک : 978-600-527-046-4

• تاریخ نشر : 1390/11/8

• محل نشر : تهران

• زبان : فارسي

• زبان اصلی : انگليسي

• تعداد صفحات : 256

• قیمت : 69500

• نوبت چاپ : 2

• قطع : وزيري

لینک به دیدگاه

درود یه سوال داشتم

الان این کتاب لینک دانلودی نداره

یه لینک هست که به سایت دیگری هدایت شدم و باز هم نتونستم دانلود کنم

خرید آنلاین هم نداشت

فک کنم اگر قصد معرفیِ کتابه یه تاپیک با عنوان کتاب های پزشکی یا کتاب و سلامت بزنید و همه رو همونجا معرفی کنید.

لینک به دیدگاه
درود یه سوال داشتم

الان این کتاب لینک دانلودی نداره

یه لینک هست که به سایت دیگری هدایت شدم و باز هم نتونستم دانلود کنم

خرید آنلاین هم نداشت

فک کنم اگر قصد معرفیِ کتابه یه تاپیک با عنوان کتاب های پزشکی یا کتاب و سلامت بزنید و همه رو همونجا معرفی کنید.

سلام نه معرفی کتابه.. من این تاپیک رو استارت زدم برای معرفی کتابهای پزشکی بعد دیدم که کتابخانه داره.. گفتم چه کاریه خب بخاطر همین یه تاپیک جداگانه گذاشتم

لینک به دیدگاه

کار خوبیه ولی وقتی لینک دانلود ندارن بهتره به اسم معرفی کتاب یه تاپیک بزنید همشون اونجا باشن

و اینکه وقتی لینک دانلود ندارن لینک داخل پستهارو بردارید چون برای مهمان ها نمایش داده نمیشه و کلی دردسر میکشن عضو میشن و آخر سر لینک دانلود نداره و جالب نیست همون اول بدونن فقط معرفی کتابه بهنره

مرسی

لینک به دیدگاه
کار خوبیه ولی وقتی لینک دانلود ندارن بهتره به اسم معرفی کتاب یه تاپیک بزنید همشون اونجا باشن

و اینکه وقتی لینک دانلود ندارن لینک داخل پستهارو بردارید چون برای مهمان ها نمایش داده نمیشه و کلی دردسر میکشن عضو میشن و آخر سر لینک دانلود نداره و جالب نیست همون اول بدونن فقط معرفی کتابه بهنره

مرسی

چشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...