رفتن به مطلب

مهاجرت!!!!!! (لطفا همه شرکت کنيد)

pianist

اگر بخواهيد از ايران مهاجرت کنيد کدوم کشور رو انتخاب مي  

96 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگر بخواهيد از ايران مهاجرت کنيد کدوم کشور رو انتخاب مي

• 19
    • 3
    • 10
    • 5
    • 4
    • 6
    • 27
    • 8
    • 5
    • 9

ارسال های توصیه شده

شادترین مردم دنیا در کشورهای اسکاندیناوین .بهترین مکان برای زندگی همین چند کشوره با توجه به تجربیات خودم میگم.

یکی از آشناهامون توی فنلاند زندگی میکنه چند ساله ... اتفاقا میگه جو زندگی اونجا و اخلاق خاص ساکنینش یه حس افسردگی خاصی داره ... شادی بیشتر توی جاهای پرسر و صدا مثل آمریکا ، آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، استرالیا و اینجور کشورهاست...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 303
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی از آشناهامون توی فنلاند زندگی میکنه چند ساله ... اتفاقا میگه جو زندگی اونجا و اخلاق خاص ساکنینش یه حس افسردگی خاصی داره ... شادی بیشتر توی جاهای پرسر و صدا مثل آمریکا ، آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، استرالیا و اینجور کشورهاست...

فنلاند که منم شنیدم و دوستانی دارم اونجا که همین نظر رو دارن اما من بیشتر منظورم نروژ ، دانمارک و سوئد بود.

که امار شادترین و مرفه ترین مردم جهان رو دارند.

المان که امار نژاد پرستیش بالاست، حالا یکی از بچه های اینجا المانه بیاد بیشتر میتونه توضیح بده. اسپانیا اقتصاد پایینی داره استرالیا قبلا کشور ایده الی بود اما تقریبا 3 ساله مانع ورود مهاجر میشه و به جزایر دورافتاده ای مهاجران رو میفرسته، امریکا وضعیت خدمات درمانیش رضایت بخش نیست و بیشتر مردم از نحوه بیمه درمانی معترضن.

لینک به دیدگاه
فنلاند که منم شنیدم و دوستانی دارم اونجا که همین نظر رو دارن اما من بیشتر منظورم نروژ ، دانمارک و سوئد بود.

که امار شادترین و مرفه ترین مردم جهان رو دارند.

المان که امار نژاد پرستیش بالاست، حالا یکی از بچه های اینجا المانه بیاد بیشتر میتونه توضیح بده. اسپانیا اقتصاد پایینی داره استرالیا قبلا کشور ایده الی بود اما تقریبا 3 ساله مانع ورود مهاجر میشه و به جزایر دورافتاده ای مهاجران رو میفرسته، امریکا وضعیت خدمات درمانیش رضایت بخش نیست و بیشتر مردم از نحوه بیمه درمانی معترضن.

نه برادر ، بهترین کشور از نظر شادی بدون شک هلنده ... همه ش س.ک.س و ... smilingsmiley.gif اصن کویته لامصب ... :texc5lhcbtrocnmvtp8

ساکنین شمال اروپا این طور که من شنیدم و مطالعه داشتم متاثر از شرایط اقلیمی اون قسمت از کره زمین احساسات سردی دارند غالبا" ...

لینک به دیدگاه

مجله اقتصادي «فوربس» مردم ‌10 كشور جهان را به عنوان شادترين ساكنان اين كره خاكي

اعلام كرد. يكي از معيارهاي انتخاب اين ‌10 كشور به عنوان شادترين كشورها در جهان ،

ميزان توليد ناخالص داخلي در اين كشورها بوده است.

به گزارش ايسنا ، كارشناسان مجله اقتصادي «فوربس» طي تحقيقات خود اعلام كردند كه

ساكنان ‌10 كشور جهان ، جزو شادترين و خوشحال‌ترين مردم روي كره زمين به شمار رفته

و با توجه به بحران اقتصادي روز به رشدي كه جهان را در بر گرفته، مردم اين ‌10 كشور

باز هم شاد هستند.

بنا بر گزارش رسمي مجله «فوربس» ، كشورهاي دانمارك، فنلاند و هلند در صدر اين

ليست قرار داشته و پس از آن سوئد، ايرلند، كانادا، سوئيس، نيوزلند، نروژ و بلژيك به

ترتيب در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

اين در حاليست كه بر اساس گزارش مجله فوربس ، ميزان رضايتمندي مردم از زندگي در

دانمارك 90.1 درصد ، فنلاند 85.9 درصد ، هلند 85.1 درصد ، سوئد 82.7 درصد ، ايرلند

81.1 درصد ،‌ كانادا ‌78 درصد ، سوئيس 77.4 درصد ، نيوزلند 76.7 درصد ، نروژ 76.5

درصد و در بلژيك 76.3 درصد است.

علاوه بر اين، در گزارش سال ‌2005 ميلادي مجله اقتصادي «فوربس» ، كشورهاي مكزيك،

غنا، سوئد، انگلستان و چين جزو شادترين كشورهاي جهان به شمار مي‌رفتند اما به دليل

بروز مشكلات ناشي از بحران اقتصادي و افزايش خودكشي و ديگركشي و از همه مهم‌تر،

افسردگي شديد در ميان مردمان اين كشورها، كارشناسان فوربس اين پنج كشور را از فهرست

خود به عنوان شادترين مناطق زمين حذف كردند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...