رفتن به مطلب

بهترین ورزش برای سنین کم زیر25

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

خب ما که فعلا تابستون وزمستون نداریم یا فصل مدرسه وغیرندرسه نداریم :ws3:ولی اونایی که دارند وفرزند هم دارند یا خودشون توصیه می کنند یا فرزندشون خودش می خوادبره کلاسهای ورزشی اونم سنگین مثل بدنسازی حالا بماند خودش به دودسته تقسیم می شود .........

حالا می گم ازبهترین ورزشها برای سن رشد شنا ، ژیمناستیک ، والیبال ، بسکتبال است .البته منچ وبازیهای کامپیوتری که جداست :ws3:

نظرشما چیه؟

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش اینو ما نمیتونیم درست تشخیص بدیم. لازمه هر کسی با مراجعه به متخصص ورزشی که حتما باید دکترای این رشته رو داشته باشه , مشورت کنه که ایشون هم قطعا با آزمایش و گرفتن تست های ویژه میتونه نوع ورزش مورد نیاز هر فردی رو مشخص کنه. ساختار بدن هر انسان ویژگی خاصی داره که نوع ورزشش باید با خصوصیت ها و سایر توانمندیهای هوشی حرکتی او هماهنگ باشه.

لینک به دیدگاه
با عرض پوزش اینو ما نمیتونیم درست تشخیص بدیم. لازمه هر کسی با مراجعه به متخصص ورزشی که حتما باید دکترای این رشته رو داشته باشه , مشورت کنه که ایشون هم قطعا با آزمایش و گرفتن تست های ویژه میتونه نوع ورزش مورد نیاز هر فردی رو مشخص کنه. ساختار بدن هر انسان ویژگی خاصی داره که نوع ورزشش باید با خصوصیت ها و سایر توانمندیهای هوشی حرکتی او هماهنگ باشه.

خب اینی که شما گفتی خیلی دیگه حرفه ای می شه واگه به این روش همه عمل کنند خوب درحد عالی هست ....این همونی هست که همه بایددنبالش باشیم کاراصولی .

حالا که گفتی متخصص یادیه موضوع افتادم بعضا می بینیم هرکی میرسه مثل سایر جا های مملکت که گل وبلبل هست ،یه باشگاه بدنسازی میزنه ودوروز ه هم باقرص و .. میشه مربی باشگاه ! ولی اینگونه مربی ها بدتر آسیب میزنند!

لینک به دیدگاه

این یعنی هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید بگم که ملایم باشه

و اینکه مونده بودم زیر 25 دیگه سن کم نیست که :whistle:

سلام که ملایم باشه یعنی چی ؟

25و برای سن رشد گفتم

لینک به دیدگاه

اول که علاقه خود فرد مهمه

دوم با توجه به فیزیک بدنیشون ورزش مناسب رو باید با مشاوره انتخاب کنید.

شاید من بگم شنا ولی دوچرخه سواری دوست داشته باشه!

لینک به دیدگاه
سلام که ملایم باشه یعنی چی ؟

25و برای سن رشد گفتم

سن رشد اگر رشد قده منظور که اپیفیز قبل از 20 معمولا بسته میشه و تعداد خیلی کمی توی این سن اپیفیزشون هنوز بازه

25 سال دیگه مردی شده واسه خودش باو رشد چی :ws28: همینجوریشم دیر کرده یک ده سالی عقبه ......

ورزش سلیقه هستش و ژنتیک فرد!! اگر چربو چیلی باشه بره دنبال بوکسو این حرفها (آندومورف) اگر هم اکتومورف باشه ورزش های رزمی خوبه و با یکم سختی بادی بیلدینگ.

بدنهای مزومورف هم اصلا سمت هیچی نرن جز بادی بیلدینگ که اگر برن جای دیگه حیف میشن

25 ساله هستش باو بچه نیست که !! قشنگ ببرش :ws28: استروئید بازی :ws28::ws28: نه باو شوخی میکنم

خدا یک چیز میدونست که بردادر کوچیک تر از خودم ندارما :ws28:

اعتقاد دارم آدم یا فعالیت خاص ورزشی نمیکنه یا اگر میکنه حرفه ای باشه

برای تفریح که دیگه اونجوری نیست و هر وقت پا داده داده دیگه

تعطیلات یا هرچی

ببین تیپ بدنش چه شکلیه و روحیه چه شکلیه

اگر چربو گرده که بذار زندگیشو بکنه سخت نگیر چون بدنهایی با دستو بال کوتاه و مفاصل بزرگ یا برعکس استخون بندی ریز و بدن گوشتی که هر دو حالت چرب میزنن !! تیپ بندیشون اصلا اجازه نمیده توی یک ورزشی موفق باشن مگر اینکه برن توی ورزشهایی مثل جودو مودو که اونم باز دستو بال کوتاهه و خیلی نمیشه ازشون توقع داشت

آکتومورف ها خیلی لاغرن ولی میشه ازشون بدنهای تاپ در آورد و تو ورزشهای دیگه هم میتونن موفق باشن

مزومورف هم که خدای ژنتیک هستند

اینا رو گفتم که زوری نباشه و طرفی که چربه بره توقع داشته باشه بشه فلکس ویلر و یا تو هر رشته خفن در بیاد

یک یاکریمو ببین :ws28: اندومورفه آخه این که ژنتیک بدنیش هیچ وقت عضلانی با دستو بال کشیده و مرتب نمیشه

این عوضی که عکس پروفایل منه رو ببین آدم میخواد لپشو گاز بگیره ws28.gif

این لامصب رو بدنشو از نزدیک ببینی ........... عضلانی و خشک با دستو بال بلندو ..اصلا ژنتیکش با آدم حرف میزنه

کلفتی ناخنش از بادوم زمینی بیشتره ws28.gif

لینک به دیدگاه
اول که علاقه خود فرد مهمه

دوم با توجه به فیزیک بدنیشون ورزش مناسب رو باید با مشاوره انتخاب کنید.

شاید من بگم شنا ولی دوچرخه سواری دوست داشته باشه!

سلام می خوام بدونم چه ورزش های برای سن رشد خوبه بعدش می شود علاقه فرد!

نمی دونم درست گفتم مثلا بگیم برای سن رشدکه 25، از این 10 ورزش 7 تاش مناسبه . اونوقت از این 7 تا هرکدام مورد علاقه بود می شود انتخاب کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...