رفتن به مطلب

برنامه رفتن به جشنواره لاله ها در کرج

ارسال های توصیه شده

سلام و درود به همه کاربرای عزیز

تا 3 اردیبهشت 95 در باغ گلهای پارک چمران کرج، جشنواره گلهای لاله برگزار شده.

یه برنامه برای 26 فروردین ( پنجشنبه) در نظر گرفتیم به پیشنهاد مدیر سرخ پوش گرامی، ساعت 3 ورودی باغ گلها.

آدرسش سر راست هست، کرج میدان امام حسین.

باز شماره مدیر سبزپوش رو قرار میدم ( بدون اجازه هست ولی فک کنم راضی باشه ) ک اگه کسی مشکلی داشت، زنگ بزنه:

09365452019

همراه هم اگه خواستید بیارید.

فرم رو پرکنید حتما:

http://www.noandishaan.com/form/view.php?id=5

راستی علاقه مندان استان البرز برای همیار طبیعت شدن، میتونن ی کپی کارت ملی و ی کپی شناسنامه و یک قطعه عکس همراه داشته باشن، فرم همیار طبیعت میارم ک پر کنن

شاد و سلامت باشید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام. مرسی از برنامه :a030:

فقط یه مورد تکمیلی بگم واسه اونایی که نمیشناسن، اینکه پارک چمران خیلی نزدیک به مترو فردیس کرج هستش :w16:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

پز کرجتون رو ندید هی حالا :دی

آقای خیابانی عزیز شمام میری؟

احتمالا میرم دانشگاه اون روز کارم زود تموم شه سر راه میپیچم کرج:ws3:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

پز کرجتون رو ندید هی حالا :دی

آقای خیابانی عزیز شمام میری؟

احتمالا میرم دانشگاه اون روز کارم زود تموم شه سر راه میپیچم کرج:ws3:

برنامه های تهرانو رفتم، کرجو نرم؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

حضور انبوه 4 نفره بهتون خوش بگذره خخخخ جای مارو هم پر کنید هدی از سایه بری نسوزی :ws3::w02:

عاطفه بچه ها رو به تو میسپارم دیگه مواظبشون باش دست سمانه روهم بگیر گم نشه نری دنبال سلفی گرفتن از بچه ها غافل بشی دیگه تاکید نکنم.:w16::a030::whistle:

محمد چای و نون بچه ها یادت نره انقدم خسیس نباش با چای بیسکویت سرتشو هم بیاری :ws3: دست و دلبازی کن یه جوجه بده بچه ها پرسی 5000 تومنه چیزی نمیشه :w16::w02:

لینک به دیدگاه
حضور انبوه 4 نفره بهتون خوش بگذره خخخخ جای مارو هم پر کنید هدی از سایه بری نسوزی :ws3::w02:

عاطفه بچه ها رو به تو میسپارم دیگه مواظبشون باش دست سمانه روهم بگیر گم نشه نری دنبال سلفی گرفتن از بچه ها غافل بشی دیگه تاکید نکنم.:w16::a030::whistle:

محمد چای و نون بچه ها یادت نره انقدم خسیس نباش با چای بیسکویت سرتشو هم بیاری :ws3: دست و دلبازی کن یه جوجه بده بچه ها پرسی 5000 تومنه چیزی نمیشه :w16::w02:

بدون شما که صفا نداره:-(
لینک به دیدگاه

من سلفی بگیر نیستم

شما هم تشریف بیارید، خوش میگذره

لینک به دیدگاه
من سلفی بگیر نیستم

شما هم تشریف بیارید، خوش میگذره

مرسی از دعوتت کارای مهمتری دارم که باید بهش برسم، الکی مثلا من خیلی پرکارم :ws3:

لینک به دیدگاه
از این فرصت ها استفاده کنید و خوش باشید،بعد مرگ ( ازدواج ) دیگه از این فرصت ها کم پیش میاد .اگرم بیاد همسرتون نمیذاره بهتون خوش بگذره.:icon_gol::ws28:

خوشبین باش فکور ازدواج تولد دوبارست نه مرگ ، البته در و تخته باید باهم جور باشنا اگه جور نباشن از مرگم بدتره:w16:

لینک به دیدگاه
مرسی از دعوتت کارای مهمتری دارم که باید بهش برسم، الکی مثلا من خیلی پرکارم :ws3:

یکم تفریحو استراحت گاهی لازمه …

برای گرفتن روحیه و ادامه کار با پشتکار :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...